PARYŻ+DISNEYLAND – dla małych i dużych

PARYŻ+DISNEYLAND – dla małych i dużych

INFORMACJE OGÓLNE

Rodzaj imprezy: Wycieczka objazdowa
Kraj/miejscowość: Francja/Paryż+Disneyland
Ilość dni: 6
Ilość noclegów: 3
Termin:01-06.07.2024
Wyżywienie:BB
Transport: autokar
Cena: 1450,00 zł

KOMUNIKAT

UWAGA! WAŻNE przed dokonaniem rezerwacji!
Rezerwacji dokonuje się automatycznie przez kliknięcie przycisku „Rezerwuj” przy wybranym terminie i wypełnienie pojawiającego się formularza. Należy dokładnie przeczytać i zaznaczyć odpowiednie pola wyboru przy dobrowolnych dopłatach.
OWU i inne załączniki pobierają się w formie PDF.
Po dokonaniu rezerwacji otrzymają Państwo natychmiast wiadomość e-mail z systemu wraz z załącznikami , w tym z umową. Umowa jest szyfrowana. Proszę najpierw przeczytać otrzymaną wiadomość, aby otworzyć umowę.
Rezerwacje przyjmowane są dla poszczególnych pokoi. Każda rezerwacja oznacza jeden pokój. Jeżeli system nie przyjmuje rezerwacji dla 3 lub 4 osób, oznacza to, że pokoje 3 i 4-osobowe nie są dostępne. Należy wybrać inną opcję, np. dokonać dwóch rezerwacji po 2 osoby.
To naprawdę jest bardzo proste!!! Przekonaj się i zarezerwuj swoją wycieczkę!
BARDZO WAŻNE- Państwa adres e-mail i daty urodzenia muszą być wpisane poprawnie!
Wraz z umową otrzymają Państwo indywidualny numer rachunku bankowego, na który należy wpłacić zaliczkę w ciągu 72 godzin od dokonania rezerwacji. Termin wpłaty oznacza datę zaksięgowania wpłaty na naszym koncie a nie datę wykonania przelewu! Proszę nie przesyłać potwierdzenia dokonania wpłaty.
W przypadku braku wpłaty na rachunku w wyznaczonym terminie system automatycznie anuluje rezerwację i miejsca wrócą do sprzedaży, będą mogły zostać zarezerwowane przez inną osobę.

RAMOWY PROGRAM

1 Dzień
Wyjazd z Oleśnicy godz. 12.30 ( parking przy hotelu Perła), z Wrocławia godz. 13.00( Wrocław-Zakrzów, parking koło Biedronki ul Przedwiośnie 1). Przejazd przez Niemcy do Francji. W czasie przejazdu krótkie postoje.
2 Dzień
Przyjazd do Paryża w godzinach porannych. Zwiedzanie miasta. Przejazd do Pałacu Inwalidów z grobowcem Napoleona. Przejazd do Luwru – zwiedzanie muzeum ze wspaniałą kolekcją dzieł sztuki. Ogrody Tuilleries. Spacer bulwarem do Pałacu Królewskiego, Opery Garnier, Placu Vendome. Czas wolny. Przejazd do hotelu na obrzeżach Paryża – nocleg.
3 Dzień
Śniadanie. Dalsze zwiedzanie stolicy Francji: Centrum Pompidou – budynek wyglądający jak wielka zabawka, Hotel de Ville, Wyspa La Cite z Katedrą Notre Dame – najpiękniejszym zabytkiem sztuki gotyckiej, Pałacem Sprawiedliwości i kaplicą Saint Chapelle, Dzielnica Łacińska z Panteonem- z dedykacją „Wielkim ludziom, wdzięczna Ojczyzna”, w którym spoczywają zasłużeni obywatele Francji oraz m.in. Maria Curie-Skłodowska, Sorbona – tradycyjna nazwa historycznego uniwersytetu. Pałac i Ogrody Luksemburskie, Fontanna Saint Michel Wieczorem zaproponujemy rejs statkiem po Sekwanie. Powrót do hotelu. Nocleg.
4 Dzień
Śniadanie, dalszy ciąg zwiedzania: Wieża Eiffel’a – symbol Paryża, możliwość obejrzenia wspaniałej panoramy miasta. Trocadero, Pola Marsowe. Przejazd pod Łuk Triumfalny, Spacer Polami Elizejskimi, Plac Concorde, kościół Św. Magdaleny Przejazd na Wzgórze Montmartre, skąd rozciąga się niepowtarzalny widok na całe miasto. Na wysokości ponad 130 m zobaczymy Bazylikę Sacre Coeur z 20-tonowym dzwonem Savoyarde. Plac du Tetre – mekka artystów. Słynący z najlepszych kasztanów Plac Piggale, Moulin Rouge– słynny kabaret. Czas wolny. Dla chętnych obiadokolacja w restauracji w Paryżu. Powrót do hotelu. Nocleg.
5. Dzień
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Parku Rozrywki Disneyland- całodzienny pobyt w parku rozrywki, Disneyland Park wraz ze zlokalizowanym obok Walt Disney Studios Park tworzą gigantyczny kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy dla całej rodziny.. Na jego terenie obok wspominanych dwóch parków, znajduje się także Disney Village. Park podzielony jest na 5 stref tematycznych a w sumie, w obu parkach Disneya znajdziemy ponad 50 atrakcji, nawiązujących do znanych bajek i filmów Disneya, widowiskowe pokazy i parady oraz będziemy mieli możliwość spotkania na żywo ulubionych postaci z bajek Disneya. Na parkowych alejkach przechadzają się Myszka Mickey, Śpiąca Królewna, Kaczor Donald, Pinokio i wielu innych bohaterów. Czas na korzystanie z atrakcji legendarnej krainy „zaczarowanego królestwa” Około 19.00 wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przejazd przez Niemcy
Dzień 6.
Przyjazd w godzinach popołudniowych.

UWAGA! Biuro zastrzega sobie prawo zmiany kolejności zwiedzania obiektów w zależności od dostępności terminów rezerwacji.

TERMINY i CENNIK

ŚWIADCZENIA

Cena zawiera

 • przejazd komfortowym autokarem turystycznym
 • zakwaterowanie: 3 noclegi w hotelu*** sieci Campanille lub podobnym na przedmieściach Paryża, pokoje 2- osobowe z łazienkami
 • wyżywienie: 3 śniadania kontynentalne
 • opiekę pilota-przewodnika
 • ubezpieczenie KL i NNW
 • opłaty drogowe i parkingowe

CENA NIE ZAWIERA

Dodatkowo płatne:

 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów ( karta muzealna 55 euro, Wieża Eiffla od ok. 18,00 do 30,00 Euro), bilety na metro ( ok. 5-8 przejazdów, ok. 18 Euro), rejs statkiem po Sekwanie 12 Euro/osoba, dodatkowe opłaty rezerwacyjne 10Euro/osoba. Dzieci i młodzież ucząca się na podstawie dokumentu tożsamości ze zdjęciem i datą urodzenia nie płacą wstępów do muzeów państwowych ( nie potrzebują karty muzealnej) ale ponoszą koszty opłat rezerwacyjnych i pozostałych wstępów, biletów na metro, statek.
 • bilet wstępu do Disneylandu ( 1 dzień, 2 parki) – ok.105,00 Euro/osoba, płatne na miejscu w czasie wycieczki, konieczna rezerwacja biletów na etapie zgłoszenia
 • opłata za zestawy słuchawkowe obligatoryjnie 10 euro/osoba
 • obowiązkowa opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy obligatoryjnie 20 zł/osoba

UWAGA! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Szczegółowy program ustala pilot. Pilot nie oprowadza wewnątrz obiektów i po muzeach.
Istnieje możliwość wykupienia 3 obiadokolacji w restauracji w cenie 65,00Euro/osoba/3 dni – płatne pilotowi, konieczne zgłoszenie na etapie rezerwacji
Dopłata do pokoju 1-osobowego 660zł,00zł

ZNIŻKI

GALERIA

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Transport Osobowy Mechanika Pojazdowa

  HAPPY BUS Marek Kieryk
  Adres: Cieśle 14i, 56-400 Oleśnica
  NIP 911-102-62-43
  REGON: 930335410
  Organizator Turystyki nr zezwolenia 443/33/2010

  Konto bankowe:
  NEST BANK
  80 2530 0008 2056 1064 4176 0001

  Telefon, Email:
  tel. 601987675, tel.. 601760297
  e-mail: biuro@happybus.pl

  Drodzy Klienci!

  Od 01.01.2024 obowiązują nowe zasady rezerwacji naszych imprez turystycznych

  Przy każdej ofercie podane są terminy, ceny i aktywny przycisk “rezerwuj”, który przenosi do formularza rezerwacji wraz z wszystkimi informacjami o godzinach, miejscach wyjazdu, ewentualnych dopłatach itp.

  Po dokonaniu rezerwacji otrzymają Państwo na podany adres e-mail umowę w wersji elektronicznej, ze wszystkimi niezbędnymi załącznikami oraz indywidualnym numerem rachunku , na który należy dokonywać wpłat.

  Umowy “papierowe” przestają tym samy obowiązywać. Prosimy również nie dokonywać wpłat na ogólny rachunek bankowy. Jesteśmy przekonani, że zautomatyzowany system rezerwacji będzie ułatwieniem dla Państwa i dla nas.

  Przy każdej ofercie będą Państwo widzieli czy miejsca jeszcze są dostępne i rezerwacja jest możliwa. W razie wątpliwości lub niejasności prosimy o kontakt

  Zapraszamy!

  Na Pierwszy Dzień Wiosny

  oferujemy

  obniżki cen wiosennych wycieczek:

  Kraków 23-24.03.2024- teraz 300,00zł zamiast 360,00zł

  Wenecja-Werona-Burano-Murano- 03-07.04.2024- teraz 950,00zł zamiast 1090,00zł

  Włochy Klasyczne- 14-21.04.2024- teraz 1649,00zł zamiast 1799,00zł

  oraz

  VOUCHERY o wartości od 50,00zł do 150,00zł

  do każdej potwierdzonej rezerwacji dowolnej imprezy turystycznej

  z oferty HAPPY BUS dokonanej

  w dniach 21-22.03.2024

  * UWAGA! Promocje nie łączą się.

  Zasady promocji:

  *Voucher o wartości 50,00zł przyznany zostanie dla rezerwacji na kwotę łączną do 1000,00zł

  *Voucher o wartości 100,00zł przyznany zostanie dla rezerwacji o wartości łącznej 1000,00zł-2000,00zł

  Voucher o wartości 150,00zł przyznany zostanie dla rezerwacji o wartości łącznej powyżej 2000,00zł

  *Voucher zostanie przesłany po potwierdzeniu rezerwacji na podany podczas rezerwacji adres e-mail . Ważność vouchera 1 rok od dnia wystawienia. Do wykorzystania na dowolną imprezę z oferty HAPPY BUS.

  Rezerwacji należy dokonać on-line na naszej stronie.

  Promocja ważna jest tylko od 21 marca 2024 od godz. 0.00 do 22.marca do godz. 23.59

  Serdecznie zapraszamy!