Włochy klasyczne 8 dni

Włochy klasyczne 8 dni

INFORMACJE OGÓLNE

Rodzaj imprezy: Wycieczka objazdowa
Kraj/miejscowość: Włochy- Padwa-Rimini- Asyż -Cascia-
Rzym-Watykan-San Marino- Wenecja
Ilość dni: 8
Ilość noclegów: 5
Termin:14-21.04.2024, 06-13.10.2024
Wyżywienie: HB
Transport: autokar
Cena: 1799zł + koszty realizacji programu 120Euro

KOMUNIKAT

UWAGA! WAŻNE przed dokonaniem rezerwacji!
Rezerwacji dokonuje się automatycznie przez kliknięcie przycisku „Rezerwuj” przy wybranym terminie i wypełnienie pojawiającego się formularza. Należy dokładnie przeczytać i zaznaczyć odpowiednie pola wyboru przy dobrowolnych dopłatach.
OWU i inne załączniki pobierają się w formie PDF.
Po dokonaniu rezerwacji otrzymają Państwo natychmiast wiadomość e-mail z systemu wraz z załącznikami , w tym z umową. Umowa jest szyfrowana. Proszę najpierw przeczytać otrzymaną wiadomość, aby otworzyć umowę.
Rezerwacje przyjmowane są dla poszczególnych pokoi. Każda rezerwacja oznacza jeden pokój. Jeżeli system nie przyjmuje rezerwacji dla 3 lub 4 osób, oznacza to, że pokoje 3 i 4-osobowe nie są dostępne. Należy wybrać inną opcję, np. dokonać dwóch rezerwacji po 2 osoby.
To naprawdę jest bardzo proste!!! Przekonaj się i zarezerwuj swoją wycieczkę!
BARDZO WAŻNE- Państwa adres e-mail i daty urodzenia muszą być wpisane poprawnie!
Wraz z umową otrzymają Państwo indywidualny numer rachunku bankowego, na który należy wpłacić zaliczkę w ciągu 72 godzin od dokonania rezerwacji. Termin wpłaty oznacza datę zaksięgowania wpłaty na naszym koncie a nie datę wykonania przelewu! Proszę nie przesyłać potwierdzenia dokonania wpłaty.
W przypadku braku wpłaty na rachunku w wyznaczonym terminie system automatycznie anuluje rezerwację i miejsca wrócą do sprzedaży, będą mogły zostać zarezerwowane przez inną osobę.

RAMOWY PROGRAM

Ramowy program:
1. dzień Wyjazd z Oleśnicy ( parking koło hotelu Perła ) o 18.00, z Wrocławia ( Zakrzów, parking koło Biedronki ul. Przedwiośnie 1) o godz. 18.30. Przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch.

2. dzień Przyjazd do Padwy w godzinach południowych. Zwiedzanie miasta urzekającego wyjątkową architekturę sakralną, wspaniałymi freskami, , urokliwym starym miastem i licznymi kanałami wodnymi odchodzącymi od rzeki Bacchiglion. Wizyta w Bazylice św. Antoniego wraz z grobem świętego, relikwiarzem i przylegającym klasztorem, Spacer po placu Prato della Valle, na którym znajduje się 78 posągów uznanych i zasłużonych mężów. Przejazd w okolice Rimini. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
3. Dzień Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Asyżu- miasta urodzenia Św. Franciszka, zbudowanego z białego i różowego kamienia ze wzgórza Subasio, na którym stoi. . Zwiedzanie : Bazylika Św. Franciszka, Kościół św. Klary, Piazza Komunale, dom rodzinny św. Franciszka, Bazylika Matki Boskiej Anielskiej ze słynną Porcjunkulą i ogrodem różanym. Wizyta w Casci- miejscu poświęconym Świętej Ricie -jednej z najbardziej czczonych we Włoszech świętej, słynącej jako patronka od spraw trudnych i beznadziejnych. Przejazd do hotelu w okolicy Asyżu. Zakwaterowanie, Obiadokolacja. Nocleg.
4. Dzień Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Przejazd do Watykanu. Zwiedzanie Placu i Bazyliki Św. Piotra. Chwila zadumy przy grobie papieża św. Jana Pawła II. Przejście na trasę zwiedzania Rzymu: m.in. Zamek św. Anioła, Piazza Navona, Panteon, Fontana dei Fiumi, plac Wenecki, Ołtarz Ojczyzny – wzgórze Kapitol, Przejazd do hotelu w okolicy Rzymu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.
5.dzień Śniadanie. Przejazd do Rzymu- zwiedzanie tzw Rzymu antycznego w tym największych atrakcji architektonicznych Wiecznego Miasta: Forum Romanum, Koloseum, Łuk Konstantyna. Spacer do Fontanny di Trevi i placu Hiszpańskiego ze słynnymi Hiszpańskimi Schodami. Powrót do hotelu w okolicy Rzymu. Obiadokolacja. Nocleg.
6. Dzień Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do San Marino – jednego z najmniejszych i najstarszych państw świata, którego wąskie, kręte i strome uliczki, malownicze domy i place, urzekają swym średniowiecznym stylem, choć większość była zbudowana w XIX w. Zwiedzanie miasta połączone z degustacją i zakupami lokalnych wyrobów alkoholowych. Bazylika Św. Marion, Ratusz. Spacer wzdłuż murów łączących 3 zamki, wzniesione na trzech wierzchołkach najwyższej w państwie góry Titano, z których największa i najstarsza twierdza posiada wieżę wybudowaną wprost na skale, bez fundamentów. Przejazd do hotelu w okolicy Rimini. Obiadokolacja. Nocleg.
7. Dzień Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Wenecji – miasta niezwykłego, jednego z symboli Włoch, nazywanego niegdyś przez swoich dumnych mieszkańców „Serenissima”, czyli najjaśniejsza i uważanego za miejsce przez wielu za jedyne i niepowtarzalne, wprawiające w zachwyt władców, artystów, arystokratów i podróżników. Rejs statkiem po Lagunie. Zwiedzanie: m.in. Bazylika i Plac św. Marka, Dzwonnica, Pałac Dożów, Piazzetta, Most Westchnień, Most Rialto. Wyjazd w drogę powrotną do kraju.
8. Dzień Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych

TERMINY i CENNIK

.

ŚWIADCZENIA

Cena zawiera
• przejazd komfortowym autokarem turystycznym ( barek, dvd, wc, klimatyzacja)
• 5 noclegów w hotelach *** ( pokoje 2 i 3-osobowe z łazienkami) wg programu
• 5 śniadań kontynentalnych włoskich, 5 obiadokolacji wg programu
• ubezpieczenie KL i NNW
• opiekę pilota-przewodnika

CENA NIE ZAWIERA

Dodatkowo płatne:
• opłaty za bilety wstępu i wypożyczenie obowiązkowych słuchawek, bilet na statek w Wenecji, wjazdy do miast, lokalnych przewodników itp. – 120,00 Euro/osoba – płatne obowiązkowo pilotowi w autokarze
• obowiązkowa ustawowa opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy 20zł/osoba
• napoje do obiadokolacji
Dopłata do pokoju 1-osobowego 460,00zł
UWAGA! Miejsca w autokarze przydzielane są zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Rezerwacja wybranego miejsca w autokarze możliwa za dodatkową opłatą 80zł/osoba .Wykupienie dodatkowego wolnego miejsca w autokarze koszt 500.00zl za każde miejsce. Usługa możliwa w zależności od dostępności miejsc! UWAGA! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Szczegółowy program ustala pilot

ZNIŻKI

GALERIA

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Transport Osobowy Mechanika Pojazdowa

  HAPPY BUS Marek Kieryk
  Adres: Cieśle 14i, 56-400 Oleśnica
  NIP 911-102-62-43
  REGON: 930335410
  Organizator Turystyki nr zezwolenia 443/33/2010

  Konto bankowe:
  NEST BANK
  80 2530 0008 2056 1064 4176 0001

  Telefon, Email:
  tel. 601987675, tel.. 601760297
  e-mail: biuro@happybus.pl

  Szanowni Państwo,

  Informujemy, że w dniach 21.06-11.07.2024 przebywamy z grupami poza strefą Unii Europejskiej. Kontakt telefoniczny z nami w tym okresie będzie niemożliwy.

  Prosimy o przesyłanie wiadomości e-mail, Messenger, WhatsApp

  Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.

  System rezerwacyjny działa bez zakłóceń

  Za utrudnienia przepraszamy.