GRECJA- Riwiera Olimpijska- wypoczynek i zwiedzanie

GRECJA- Riwiera Olimpijska- wypoczynek i zwiedzanie

INFORMACJE OGÓLNE

Rodzaj imprezy: Wypoczynek i zwiedzanie
Kraj/miejscowość: GRECJA/Paralia
Ilość dni: 11
Ilość noclegów: 10
Termin:25.07-04.08.2024
Wyżywienie:HB
Transport: autokar- bez nocnych przejazdów
Cena: 3590,00zł+ 80,00Euro – Zniżki dla dzieci
PROMOCJA LAST MINUTE ZNIŻKA 200,00zł/OSOBA

KOMUNIKAT

UWAGA! WAŻNE przed dokonaniem rezerwacji!
Rezerwacji dokonuje się automatycznie przez kliknięcie przycisku „Rezerwuj” przy wybranym terminie i wypełnienie pojawiającego się formularza. Należy dokładnie przeczytać i zaznaczyć odpowiednie pola wyboru przy dobrowolnych dopłatach.
OWU i inne załączniki pobierają się w formie PDF.
Po dokonaniu rezerwacji otrzymają Państwo natychmiast wiadomość e-mail z systemu wraz z załącznikami , w tym z umową. Umowa jest szyfrowana. Proszę najpierw przeczytać otrzymaną wiadomość, aby otworzyć umowę.
Rezerwacje przyjmowane są dla poszczególnych pokoi. Każda rezerwacja oznacza jeden pokój. Jeżeli system nie przyjmuje rezerwacji dla 3 lub 4 osób, oznacza to, że pokoje 3 i 4-osobowe nie są dostępne. Należy wybrać inną opcję, np. dokonać dwóch rezerwacji po 2 osoby.
To naprawdę jest bardzo proste!!! Przekonaj się i zarezerwuj swoją wycieczkę!
BARDZO WAŻNE- Państwa adres e-mail i daty urodzenia muszą być wpisane poprawnie!
Wraz z umową otrzymają Państwo indywidualny numer rachunku bankowego, na który należy wpłacić zaliczkę w ciągu 72 godzin od dokonania rezerwacji. Termin wpłaty oznacza datę zaksięgowania wpłaty na naszym koncie a nie datę wykonania przelewu! Proszę nie przesyłać potwierdzenia dokonania wpłaty.
W przypadku braku wpłaty na rachunku w wyznaczonym terminie system automatycznie anuluje rezerwację i miejsca wrócą do sprzedaży, będą mogły zostać zarezerwowane przez inną osobę.

RAMOWY PROGRAM

RIWIERA OLIMPIJSKA– część regionu wschodniej Grecji – Pieria, obejmujący swoim zasięgiem około 70 kilometrowy pas plaż Zatoki Termajskiej Morza Egejskiego, u stóp masywu górskiego z mityczną górą Olimp. Regon ten słynie z przepięknych, piaszczystych plaż, a także ciepłego morza. Turystów przyciągają tutaj zielone gaje oliwne, niezwykle ciepły klimat, a także gwarne, greckie tawerny. Region swoją nazwę otrzymał od góry Olimp, której zawdzięcza swój wspaniały klimat, możliwość doskonałego wypoczynku przy wysokich temperaturach oraz przepiękne krajobrazy. Będziesz mieć wszystko na wyciągnięcie ręki- morze, góry, zabytki, tętniące życiem kurorty turystyczne i urokliwe wioski rybackie. Riwiera Olimpijska to doskonały wybór na odpoczynek dla rodzin z dziećmi, jak i w gronie przyjaciół. Dla każdego, bez względu na to, czy jest fanem wylegiwania się na plaży, uprawiania sportów wodnych czy też zwiedzania ciekawych miejsc i korzystania z atrakcji turystycznych.
Paralia – jest jednym z najchętniej wybieranych kurortów na wczasy na Riwierze Olimpijskiej. W miasteczku znajduje się duża i szeroka plaża piaszczysto-żwirowa, która ma łagodne zejście do wody, dzięki czemu świetnie nadaje się na wakacje z dziećmi. Paralia słynie także z mnóstwa restauracji, knajpek, tawern i klubów. Rozrywka jest tam dostępna praktycznie przez całą dobę, dlatego miejsce to spodoba się również miłośnikom imprezowych wakacji.
Wyrusz na swoje wielkie greckie wakacje!

1.dzień.
Wyjazd z Oleśnicy ( hotel Perła) o godz. 5.00, z Wrocławia (Zakrzów, parking koło Biedronki ul. Przedwiośnie 1) o godz. 5.30. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry do Serbii. Przyjazd do Belgradu w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
2.dzień.
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Krótkie zwiedzanie Belgradu, , określanego czasem “Sercem Bałkanów”, byłej stolicy Jugosławii, a obecnie Serbii, miasta przeróżnych kultur i gościnnych ludzi. Wyjazd z Belgradu. Przejazd przez Macedonię Północną do Grecji. Przyjazd do Paralii na Riwierze Olimpijskiej w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie. Obiadokolacja, nocleg.
3-9.dzień.
Śniadanie. Czas wolny na odpoczynek, kąpiele w morzu i plażowanie. Realizacja zaplanowanych wycieczek programowych: Park Narodowy Olimpu, Meteory, Wieczorne Saloniki. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych (płatne dodatkowo) Obiadokolacja. Nocleg.
10.dzień.
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. wyjazd w drogę powrotną. Przejazd przez Macedonię Północną do Serbii. Przyjazd do hotelu w okolicy Belgradu. Zakwaterowanie . Obiadokolacja. nocleg
11.dzień.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przejazd przez Węgry, Słowację Czechy. Przyjazd do {Polski w godzinach wieczornych.

PARK NARODOWY OLIMPU, położony na zboczach mitycznej góry – siedziby antycznych bogów greckich, spacer wąwozem rzeki Enipeas. Wizyta w Litochoro, gdzie spotkamy się z mitologia grecką. Przejazd do Starego Pantelejmon- góralskiej wioski z piękną panoramą na część Riwiery olimpijskiej i wybrzeże Morza Egejskiego.
METEORY/KALAMBAKA– średniowieczne klasztory, które położone w trudno dostępnym rejonie, “zawieszone” na skałach” od setek lat dają schronienie mnichom. Meteory, nazywane często greckim ósmym cudem świata, zdobyły szczególną popularność turystyczną w 1981 roku, tuż po premierze filmu z Jamesem Bondem: “Tylko dla twoich oczu”. Dziś udostępnionych jest 6 spośród dawnych 24 klasztorów. Meteory to drugie co do wielkości centrum monastyczne ( po świętej Górze Athos) w Grecji. Zapoznanie się z architektura bizantyjską, wnętrzem klasztorów i sztuką pisania ikon- wizyta w pracowni ikon.
WIECZORNE SALONIKI– zwiedzanie miasta: Biała Wieża będąca symbolem Salonik, Bazylika Św. Demetriusza- patrona miasta, Łuk Galeriusza.

TERMINY i CENNIK

ŚWIADCZENIA

Cena zawiera

 • przejazd komfortowym autokarem, bez nocnych przejazdów!
 • zakwaterowanie: 10 noclegów w hotelach w tym 2 noclegi tranzytowe w okolicy Belgradu, 8 noclegów w Paralii, Hotel PORTO DALIANI położony w miejscowości Paralia należącej Riwiery Olimpijskiej, nad Morzem egejskim. Obiekt położony jest 250 m od piaszczystej plaży i 10 minut spacerem od centrum miejscowości. Obiekt 2 piętrowy, posiada recepcję. Przestronne 2, 3, i 4 osobowe z klimatyzacją (w cenie), Każde studio ma osobne balkony (stoliki + krzesełka). We wszystkich pokojach typu studio są aneksy kuchenne z lodówką dobrze wyposażone w sprzęt kuchenny adekwatny do ilości łóżek , duże balkony, telewizor, bezpłatne Wi-fi.
 • wyżywienie: 10 śniadań, 10 obiadokolacji, w tym 2 śniadania i 2 obiadokolacje w Serbii, 8n śniadań i 8 obiadokolacji w Grecji. Posiłki serwowane w restauracji hotelu YAKINTHOS, położonym 50 m od miejsca zakwaterowania. Posiłki podawane w formie bufetu. Woda do posiłków – bezpłatna . Napoje typu : wino, piwo, soki, itp – płatne dodatkowo
 • Wycieczki autokarowe:
  SALONIKI WIECZOREM
  METEORY
  PARK NARODOWY OLIMPU/KALAMBAKA
 • opieka pilota-rezydenta
 • korzystanie z klimatyzacji
 • ubezpieczenie KL 20000Euro i NNW 10000zł

CENA NIE ZAWIERA

Dodatkowo płatne:

 • koszty realizacji programu- 80,00 Euro/osoba płatne obowiązkowo pilotowi grupy (= pakiet walutowy wpisany w umowie)
 • obowiązkowa ustawowa oplata na TFG i TFP- 20zł/osoba
 • napoje do obiadokolacji
 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów podczas wycieczek ( ok. 30 Euro/osoba)
 • wycieczki fakultatywne:
  WIECZÓR GRECKI– 35,00Euro dorosły, 30,00 Euro dziecko
  ŁÓDŹ PIRACKA– rejs +lunch- 30,00Euro dorosły, 25,00Euro dziecko
  SAFARI CLASSIC BUGGY– cena 45,00Euro dorosły, 40,00Euro dziecko
  EDESSA-POZAR– wodospady i termy- cena 40,00Euro dorosły, 35,00Euro dziecko
  WODNE MIASTECZKO– cena 40,00Euro dorosły, dzieci 35,00Euro
  SKIATHOS – rejs statkiem- cena 55,00Euro dorosły, dzieci 45,00Euro

Dopłata do pokoju 1-osobowego 900,00zł
UWAGA! Miejsca w autokarze przydzielane są zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Istnieje możliwość wyboru miejsca w autokarze za dodatkową opłatą 80,00zł/osoba.
Wykupienie dodatkowego wolnego miejsca w autokarze koszt 700.00zl za każde miejsce. Usługa możliwa w zależności od dostępności miejsc!
Nie obowiązuje limit wagowy bagażu- zapewniamy każdemu podróżnemu zabranie 1 bagażu zasadniczego ( duża walizka/torba/plecak) i 1 bagażu podręcznego oraz ewentualnie lekkiego wózka dla małych dzieci. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsca w lukach bagażowych nie zabieramy dodatkowo leżaków, parasoli, zgrzewek z wodą itp.

ZNIŻKI

 • Dzieci w wieku 0-2 lata- cena 1790,00zł – bez własnego łóżka i wyżywienia, przy min. dwóch osobach pełnopłatnych
 • Dzieci w wieku 3-12 lat- cena 3090,00zł- jako 3.i 4. osoba w pokoju, przy minimum dwóch osobach pełnopłatnych. zniżka dotyczy dzieci z roczników 2021-2012
 • Osoba dorosła jako 3. i 4. osoba w pokoju cena 3290,00zł
 • Przy rezygnacji z wyżywienia podczas pobytu w Grecji cena obniży się o 690,00zł

GALERIA

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Transport Osobowy Mechanika Pojazdowa

  HAPPY BUS Marek Kieryk
  Adres: Cieśle 14i, 56-400 Oleśnica
  NIP 911-102-62-43
  REGON: 930335410
  Organizator Turystyki nr zezwolenia 443/33/2010

  Konto bankowe:
  NEST BANK
  80 2530 0008 2056 1064 4176 0001

  Telefon, Email:
  tel. 601987675, tel.. 601760297
  e-mail: biuro@happybus.pl

  Szanowni Państwo,

  Informujemy, że w dniach 21.06-11.07.2024 przebywamy z grupami poza strefą Unii Europejskiej. Kontakt telefoniczny z nami w tym okresie będzie niemożliwy.

  Prosimy o przesyłanie wiadomości e-mail, Messenger, WhatsApp

  Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.

  System rezerwacyjny działa bez zakłóceń

  Za utrudnienia przepraszamy.