MALTA -wycieczka samolotowa

MALTA -wycieczka samolotowa

INFORMACJE OGÓLNE

Rodzaj imprezy:wycieczka objazdowa
Kraj/miejscowość: MALTA
Ilość dni: 6
Ilość noclegów: 5
Termin: 25-29.09.2024
Wyżywienie: HB+
Transport: samolot, autokar lub bus
Cena: 2890,00zł+ TFG i TFP + koszty realizacji programu

KOMUNIKAT

Lot liniami Ryanair na trasie Wrocław-Malta-Wrocław ( WRO-MLA-WRO) obejmuje bilet z pierwszeństwem wejścia na pokład i dwiema sztukami bagażu podręcznego o wymiarach maksymalnych 40cmx25cmx20 cm i 55cmx40cmx20cm i wadze do 10kg.
Możliwe jest wykupienie dodatkowego bagażu rejestrowanego o wadze 10kg lub 20kg, nadawanego do luku bagażowego samolotu., w cenie od 150zł/sztuka
UWAGA! WAŻNE przed dokonaniem rezerwacji!
Rezerwacji dokonuje się automatycznie przez kliknięcie przycisku „Rezerwuj” przy wybranym terminie i wypełnienie pojawiającego się formularza. Należy dokładnie przeczytać i zaznaczyć odpowiednie pola wyboru przy dobrowolnych dopłatach.
OWU i inne załączniki pobierają się w formie PDF.
Po dokonaniu rezerwacji otrzymają Państwo natychmiast wiadomość e-mail z systemu wraz z załącznikami , w tym z umową. Umowa jest szyfrowana. Proszę najpierw przeczytać otrzymaną wiadomość, aby otworzyć umowę.
Rezerwacje przyjmowane są dla poszczególnych pokoi. Każda rezerwacja oznacza jeden pokój. Jeżeli system nie przyjmuje rezerwacji dla 3 lub 4 osób, oznacza to, że pokoje 3 i 4-osobowe nie są dostępne. Należy wybrać inną opcję, np. dokonać dwóch rezerwacji po 2 osoby.
To naprawdę jest bardzo proste!!! Przekonaj się i zarezerwuj swoją wycieczkę!
BARDZO WAŻNE- Państwa adres e-mail i daty urodzenia muszą być wpisane poprawnie!
Wraz z umową otrzymają Państwo indywidualny numer rachunku bankowego, na który należy wpłacić zaliczkę w ciągu 72 godzin od dokonania rezerwacji. Termin wpłaty oznacza datę zaksięgowania wpłaty na naszym koncie a nie datę wykonania przelewu! Proszę nie przesyłać potwierdzenia dokonania wpłaty.
W przypadku braku wpłaty na rachunku w wyznaczonym terminie system automatycznie anuluje rezerwację i miejsca wrócą do sprzedaży, będą mogły zostać zarezerwowane przez inną osobę.

RAMOWY PROGRAM

Dzień 1.
Wylot z Wrocławia liniami rejsowymi Ryanair, przelot na Maltę. Przylot na lotnisko na Malcie., Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Wypoczynek. Obiadokolacja. Ewentualnie wyjście na plażę. Nocleg.
Dzień 2.
Valetta (stolica Malty) + Trzy Miasta (Vittoriosa – Cospicua – Sanglea)
Śniadanie. Przejazd do Valetty – stolicy Malty, której zespół miejski w całości wpisany jest na listę UNESCO. Zwiedzanie z przewodnikiem: konkatedra św. Jana Chrzciciela szczycąca sie dziełem Caravaggia ” Ścięcie Św. Jana chrzciciela”, Pałac Wielkich Mistrzów Zakonu Maltańskiego (z zewnątrz), ruiny Royal Opera, pomnik Jana de LaValette, Ogrody Baracca na bastionie św. Piotra i Pawła ze wspaniałą panoramą miasta i Wielkiego Portu, czas wolny na zakupy. Przejazd do Vittoriosa (dawniej Birgu) położonego naprzeciwko Valetty w bezpośrednim sąsiedztwie Cospicua i forteca Sanglea z którymi tworzy tzw. Trzy Miasta, które pierwotnie obrali za siedzibę przybyli na wyspę Kawalerowie Maltańscy. Powstało wtedy wiele wspaniałych budowli między innymi most zwodzony oraz imponujący Fort św. Anioła. Fortyfikacje odegrały ważną rolę w 1565 roku i zahamowały ekspansję osmańską na inne państwa Europy. Powrót do hotelu w godzinach popołudniowych., Obiadokolacja, Nocleg.
Dzień 3.
Gozo- magiczna wyspa
Śniadanie. Przejazd na prom i rejs na Gozo zwane Magiczną Wyspą. będące mniejszą siostrą Malty. Wyspa urzeka bajecznymi krajobrazami, zatem dlatego najpewniej Odyseusz tutaj właśnie spędził siedem lat zwabiony przez nimfę Kalipso. Zwiedzanie z przewodnikiem miejscowym autokarem: stolica wyspy Vittoria-Rabat (miejsce zamieszkałe od czasów neolitu), Forteca Il Castello, z której rozpościera się malownicza panorama na miasteczko i wyspę , punkty widokowe, Ramla Bay, Marsalforn i Salt Pans, Dwejra- gdzie podziwiać można różnorodne formacje skalne wyrzeźbione przez morze w wapieniu na przestrzeni tysięcy lat. Wizyta w butikowej winiarni Tal Massar ( koszt dodatkowy 30 euro). Czas wolny w miejscu gdzie można obejrzeć gozitańskie wyroby. W godzinach popołudniowych powrót do hotelu. Wieczorek folklorystyczny. Nocleg.
Dzień 4.
Rejs na Comino i Błękitną Lagunę
Śniadanie. Czas wolny lub fakultatywnie- za dodatkową opłatą ( 30 Euro) rejs na wyspę Comino. Na wyspie znajduje się jedna z głównych atrakcji turystycznych Malty – Blue Lagoon (Błękitna Laguna) – możliwość plażowania i kąpieli (dla chętnych).
Alternatywny program: Przejazd z przewodnikiem na zwiedzanie: Mosta- z zainspirowaną rzymskim Panteonem neoklasycystyczną Rotundą pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, wewnątrz której znajduje się replika niemieckiej bomby zrzuconej 9 kwietnia 1942 r., Ta Qali craft Village- wioska dla lokalnych rzemieślników, których obserwować można w pracy, wykonujących skomplikowane dzieła sztuki ze szkła, montujących oryginalną srebrną biżuterię filigranową, rzeźbiących lokalne wapienie i wiele innych. , Ogrody San Anton, Blue Grotto, Marsaxlokk village – pocztówkowy symbol wyspy, gdzie na nabrzeżu można zobaczyć tradycyjne trójkolorowe maltańskie łodzie „luzzu”, Opcjonalnie wizyta w winiarni.
Powrót do hotelu. Obiadokolacja. nocleg.
Dzień 5.
Mdina – Rabat – Klify Dingli i południe Malty
Śniadanie. Zwiedzanie z przewodnikiem. Przejazd do Mdiny – pierwszej stolicy Malty, centralnie położonego, niewielkiego i cichego miasteczka z bogatą historią, przyciągające labiryntem wąskich i krętych uliczek – zwiedzanie centrum, zwiedzanie Katakumb Św Pawła. Następnie przejazd na punkty widokowe – majestatyczne Klify Dingli, wizyta w winiarni, rejs blue grotto lub wizyta w świątyni Hagar QIM. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.
Dzień 6.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko. Wylot z Malty.

TERMINY i CENNIK

ŚWIADCZENIA

Cena zawiera

 • Przelot liniami Ryanair na trasie WRO-MLA-WRO, pierwszeństwo wejścia na pokład, dwie sztuki bagażu podręcznego 9 40cmx25cmx20cm i 55cmx40cmx20cm do 10kg)
 • zakwaterowanie: 5 noclegów w hotelu 4* w okolicy miejscowości Qawra, oddalony o kilka minut spacerem od plaży i nadmorskiej promenady. pokoje 2-osobowe, z łazienkami, TV, Wi-Fi.
 • wyżywienie: HB+: 5 śniadań, 5 obiadokolacji
 • opieka pilota
 • transport autokarem lub busem lokalnego przewoźnika
 • ubezpieczenie KL 20000Euro i NNW 15000zł

CENA NIE ZAWIERA

Dodatkowo płatne:

 • koszty realizacji programu: transfer lotnisko-hotel-lotnisko, opłata za przewodnika lokalnego, taksy klimatyczne itp.- płatne obowiązkowo pilotowi- 100euro/osoba
 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, koszt rejsu łódkami i przepraw promowych pomiędzy wyspami, wieczorek folklorystyczny . Orientacyjne koszty ok. 150 euro łącznie
 • obowiązkowa ustawowa opłata na TFG i TFP 26zł/osoba
 • zestawy tour guide obowiązkowo płatne 10euro/osoba
 • dopłata do pokoju 1-osobowego 580,00zł
 • dopłata do bagażu rejestrowanego nadawanego do luku bagażowego samolotu 10 kg lub 20 kg w cenie od 150zł/szt.

ZNIŻKI

GALERIA

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Transport Osobowy Mechanika Pojazdowa

  HAPPY BUS Marek Kieryk
  Adres: Cieśle 14i, 56-400 Oleśnica
  NIP 911-102-62-43
  REGON: 930335410
  Organizator Turystyki nr zezwolenia 443/33/2010

  Konto bankowe:
  NEST BANK
  80 2530 0008 2056 1064 4176 0001

  Telefon, Email:
  tel. 601987675, tel.. 601760297
  e-mail: biuro@happybus.pl

  Szanowni Państwo,

  Informujemy, że w dniach 21.06-11.07.2024 przebywamy z grupami poza strefą Unii Europejskiej. Kontakt telefoniczny z nami w tym okresie będzie niemożliwy.

  Prosimy o przesyłanie wiadomości e-mail, Messenger, WhatsApp

  Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.

  System rezerwacyjny działa bez zakłóceń

  Za utrudnienia przepraszamy.