KAZIMIERZ DOLNY i okolice – Lublin, Zamość, Sandomierz, Kozłówka

KAZIMIERZ DOLNY i okolice – Lublin, Zamość, Sandomierz, Kozłówka

INFORMACJE OGÓLNE

Rodzaj imprezy: Wycieczka
Kraj/miejscowość: Polska/Kazimierz Dolny-Lublin-Zamość-Kozłówka-Sandomierz
Ilość dni: 4
Ilość noclegów: 3
Termin:30.05-02.06.2024
Wyżywienie:HB
Transport: autokar
Cena: 1150,00zł

KOMUNIKAT

UWAGA! WAŻNE przed dokonaniem rezerwacji!
Rezerwacji dokonuje się automatycznie przez kliknięcie przycisku „Rezerwuj” przy wybranym terminie i wypełnienie pojawiającego się formularza. Należy dokładnie przeczytać i zaznaczyć odpowiednie pola wyboru przy dobrowolnych dopłatach.
OWU i inne załączniki pobierają się w formie PDF.
Po dokonaniu rezerwacji otrzymają Państwo natychmiast wiadomość e-mail z systemu wraz z załącznikami , w tym z umową. Umowa jest szyfrowana. Proszę najpierw przeczytać otrzymaną wiadomość, aby otworzyć umowę.
Rezerwacje przyjmowane są dla poszczególnych pokoi. Każda rezerwacja oznacza jeden pokój. Jeżeli system nie przyjmuje rezerwacji dla 3 lub 4 osób, oznacza to, że pokoje 3 i 4-osobowe nie są dostępne. Należy wybrać inną opcję, np. dokonać dwóch rezerwacji po 2 osoby.
To naprawdę jest bardzo proste!!! Przekonaj się i zarezerwuj swoją wycieczkę!
BARDZO WAŻNE- Państwa adres e-mail i daty urodzenia muszą być wpisane poprawnie!
Wraz z umową otrzymają Państwo indywidualny numer rachunku bankowego, na który należy wpłacić zaliczkę w ciągu 72 godzin od dokonania rezerwacji. Termin wpłaty oznacza datę zaksięgowania wpłaty na naszym koncie a nie datę wykonania przelewu! Proszę nie przesyłać potwierdzenia dokonania wpłaty.
W przypadku braku wpłaty na rachunku w wyznaczonym terminie system automatycznie anuluje rezerwację i miejsca wrócą do sprzedaży, będą mogły zostać zarezerwowane przez inną osobę.

RAMOWY PROGRAM

1. dzień.
Wyjazd z Oleśnicy ( hotel Perła) o godzinie 5.00. Możliwość wyjazdu z bazy firmy w Cieśłach o 4.30 Przejazd do Kazimierza Dolnego. Spotkanie z przewodnikiem. Zwiedzanie m.in.: rynek z XVIII- wieczną studnią stanowiącą symbol Kazimierza, kościół farny, XII-wieczną basztę, renesansowe kamienice, m. in. Przybyłów i Cejlowską, spichlerze, synagoga, cmentarz żydowski ze ścianą płaczu oraz ruiny XIV-wiecznego zamku, Wejście na górę Trzech Krzyży (punkt widokowy na miasto i Dolinę Wisły. Przejazd do pensjonatu. Zakwaterowanie, Obiadokolacja, nocleg.
2. dzień.
Śniadanie. Wyjazd do Nałęczowa. Spacer po Parku Zdrojowym śladami wielkich pisarzy: Bolesława Prusa , Stefana Żeromskiego i Henryka Sienkiewicza. Przejazd do Kozłówki. Zwiedzanie bogatych, barokowych wnętrz pałacu Zamojskich wraz z przyległym parkiem. Przejazd do Lublina. Zwiedzanie z przewodnikiem trasą wiodącą do najciekawszych zabytków lubelskiego Starego Miasta: Wzgórze Zamkowe z Zamkiem Lubelskim, Brama Grodzka, Bazylika ojców Dominikanów, Rynek z gmachem Trybunału Koronnego, Archikatedra, Brama Krakowska, Nowy Ratusz. . Zwiedzanie Muzeum Browarium „Perła” z degustacja piwa lubelskiego. Powrót do miejsca zakwaterowania. Obiadokolacja. Nocleg.

3. dzień
Śniadanie. Następnie przejazd do Zamościa zwanego „miastem arkad” oraz „Padwą Północy” z zespołem staromiejskim wpisanym na listę zabytków UNESCO. Wizyta w kościele na wyspie w Zwierzyńcu, wybudowanym na bazie dawnego teatru Marysieńki Sobieskiej. Przejazd do Szczebrzeszyna -przez wieki wielokulturowego miasta, o czym zaświadczają zabytkowe kościoły katolickie, cerkiew i synagoga. Znajdują się tu dwa niezwykłe pomniki: jeden przypomina o wypędzeniu z Polski Arian z 1660 roku, drugi – współczesny – poświęcony jest …chrząszczowi. . Powrót do pensjonatu . Obiadokolacja. Nocleg. 4. dzień Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Sandomierza – – perełki renesansu wśród polskich miast królewskich, malowniczo położonego nad Wisłą i odznaczającego się niepowtarzalną atmosferą i klimatem dającej się tu odczuć przeszłości przenikającej urokliwe zaułki. . Spacer po Starym Mieście z przewodnikiem, podczas którego podziwiać można: Rynek z Ratuszem, Bramę Opatowską z tarasem widokowym na miasto i brzeg Wisły, kościół Św. Jakuba, Dziedziniec Zamku Kazimierzowskiego, Dom Długosza, Synagogę. Przejście Podziemną Trasą Turystyczną. Czas wolny. Około 17.00 wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd w godzinach wieczornych.

TERMINY i CENNIK

ŚWIADCZENIA

Cena zawiera

 • przejazd komfortowym autokarem
 • zakwaterowanie: 3 noclegi w pensjonacie w okolicy Kazimierza Dolnego (pokoje 2-3 osobowe z łazienkami)
 • wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiadokolacje
 • opieka pilota
 • usługę przewodnika miejscowego
 • ubezpieczenie NNW

CENA NIE ZAWIERA

Dodatkowo płatne:

 • koszt biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, ok. 80zł
 • opłata za zestawy słuchawkowe- obligatoryjnie 40zł/osoba
 • obowiązkowa ustawowa opłata na TFG i TFP- 4,00zł/osoba

Dopłata do pokoju 1-osobowgo 300,00zł
Istnieje możliwość zorganizowania biesiady przy ognisku z kiełbaskami w cenie 40,00zł/osoba
UWAGA. Miejsca w autokarze przydzielane są wg kolejności zgłoszeń. Wybór konkretnego miejsca możliwy jest za dodatkową opłatą 50zł/osoba.

ZNIŻKI

GALERIA

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Transport Osobowy Mechanika Pojazdowa

  HAPPY BUS Marek Kieryk
  Adres: Cieśle 14i, 56-400 Oleśnica
  NIP 911-102-62-43
  REGON: 930335410
  Organizator Turystyki nr zezwolenia 443/33/2010

  Konto bankowe:
  NEST BANK
  80 2530 0008 2056 1064 4176 0001

  Telefon, Email:
  tel. 601987675, tel.. 601760297
  e-mail: biuro@happybus.pl

  Drodzy Klienci!

  Od 01.01.2024 obowiązują nowe zasady rezerwacji naszych imprez turystycznych

  Przy każdej ofercie podane są terminy, ceny i aktywny przycisk “rezerwuj”, który przenosi do formularza rezerwacji wraz z wszystkimi informacjami o godzinach, miejscach wyjazdu, ewentualnych dopłatach itp.

  Po dokonaniu rezerwacji otrzymają Państwo na podany adres e-mail umowę w wersji elektronicznej, ze wszystkimi niezbędnymi załącznikami oraz indywidualnym numerem rachunku , na który należy dokonywać wpłat.

  Umowy “papierowe” przestają tym samy obowiązywać. Prosimy również nie dokonywać wpłat na ogólny rachunek bankowy. Jesteśmy przekonani, że zautomatyzowany system rezerwacji będzie ułatwieniem dla Państwa i dla nas.

  Przy każdej ofercie będą Państwo widzieli czy miejsca jeszcze są dostępne i rezerwacja jest możliwa. W razie wątpliwości lub niejasności prosimy o kontakt

  Zapraszamy!

  Na Pierwszy Dzień Wiosny

  oferujemy

  obniżki cen wiosennych wycieczek:

  Kraków 23-24.03.2024- teraz 300,00zł zamiast 360,00zł

  Wenecja-Werona-Burano-Murano- 03-07.04.2024- teraz 950,00zł zamiast 1090,00zł

  Włochy Klasyczne- 14-21.04.2024- teraz 1649,00zł zamiast 1799,00zł

  oraz

  VOUCHERY o wartości od 50,00zł do 150,00zł

  do każdej potwierdzonej rezerwacji dowolnej imprezy turystycznej

  z oferty HAPPY BUS dokonanej

  w dniach 21-22.03.2024

  * UWAGA! Promocje nie łączą się.

  Zasady promocji:

  *Voucher o wartości 50,00zł przyznany zostanie dla rezerwacji na kwotę łączną do 1000,00zł

  *Voucher o wartości 100,00zł przyznany zostanie dla rezerwacji o wartości łącznej 1000,00zł-2000,00zł

  Voucher o wartości 150,00zł przyznany zostanie dla rezerwacji o wartości łącznej powyżej 2000,00zł

  *Voucher zostanie przesłany po potwierdzeniu rezerwacji na podany podczas rezerwacji adres e-mail . Ważność vouchera 1 rok od dnia wystawienia. Do wykorzystania na dowolną imprezę z oferty HAPPY BUS.

  Rezerwacji należy dokonać on-line na naszej stronie.

  Promocja ważna jest tylko od 21 marca 2024 od godz. 0.00 do 22.marca do godz. 23.59

  Serdecznie zapraszamy!