Bonusy bez Depozytu U Bukmachera

Bonusy bez Depozytu U Bukmachera

image_pdfimage_print

Co to jest bonus bez depozytu u bukmachera?

Bonus bez depozytu to nic innego jak darmowy zakład niewymagający dokonania wpłaty do konta gracza. Po spełnieniu określonych warunków otrzymany bonus bez depozytu wraz z wygranymi można wypłacić na swoje konto bankowe.

Vulkan Bet bonus bez depozytu Vulkan Bet Bonusy 50 free ...Bukmacherzy internetowi prześcigają się w pomysłach na zwrócenie uwagi na swoją ofertę. Bonus bez depozytu należy do najbardziej lubianych przez graczy, ponieważ, jak sama nazwa wskazuje, pozwala na zapoznanie się z ofertą i funkcjonowaniem danego bukmachera bez konieczności przelewania realnych pieniędzy. Jednym z nich są darmowe zakłady, z których większość związana jest z koniecznością dokonania wpłaty i postawienia zakładu przed otrzymaniem bonusu. A skoro to nic nie kosztuje, to dlaczego nie spróbować? Dla graczy jest to jedyna możliwość osiągnięcia zysku bez grania własnymi pieniędzmi.

Kto może skorzystać z darmowego bonusu bez depozytu?

Bonus bez depozytu zazwyczaj dostępny jest dla graczy, którzy jeszcze nie posiadają swojego konta gracza u bukmachera, który go oferuje. Warto w tym miejscu przypomnieć, że regulaminy bukmacherów internetowych dopuszczają możliwość założenia tylko jednego konta gracza przez jedną osobę. Jest to więc oferta skierowana tylko do nowych klientów. Z bonusu powitalnego bez depozytu u bukmachera można więc skorzystać tylko jeden raz.

Wśród bonusów bez depozytu zdarzają się oferty specjalne, które bukmacher adresuje do określonej grupy odbiorców, np. kibiców posiadających karnety na mecze sponsorowanego klubu (jak w przypadku bukmachera LV Bet). Zdarzają się również oferty na bonus bez depozytu ograniczone czasowo a związane np. z danym wydarzeniem sportowym, a także bonusy bez depozytu kierowane indywidualnie do wybranej grupy klientów, jak np. bonusy bez depozytu po długim okresie nieaktywności na koncie gracza lub jako prezent w dniu urodzin. W ich przypadku wymagana jest jednak aktywność w historii konta gracza.

Warunki uzyskania darmowego bonusu bez depozytu

Aby otrzymać bonus powitalny bez depozytu wystarczy założyć swoje konto gracza u bukmachera. W przypadku niektórych bonusów bez depozytu wymagane jest podanie specjalnego kodu bonusowego, który znajdziesz na naszej stronie w sekcji Aktualne bonusy bez depozytu. Po pozytywnej weryfikacji konta gracza bonus przypisywany jest automatycznie do środków bonusowych.

Aby otrzymać bonus bez depozytu inny niż powitalny trzeba spełnić warunki, które każdorazowo określone są w regulaminie bonusu.

Przypisanie bonusu bez depozytu do konta gracza to jeszcze nie wszystko. Aby móc wypłacić kwotę bonusu na swoje konto bankowe zazwyczaj wymagane jest spełnienie określonych warunków obrotu. O tym, jak tego dokonać dowiesz się czytając odpowiedź na pytanie: jak obrócić bonus od bukmachera? Zwróć uwagę, że warunki obrotu mogą być obwarowane dodatkowymi wymogami, jak minimalny kurs, minimalna liczba zdarzeń na kuponie oraz czas, w którym należy dokonać obrotu. Warunki uzyskania i uwolnienia znajdziesz każdorazowo w regulaminie bonusu bez depozytu.

Jaki bukmacher oferuje najlepszy bonus bez depozytu?

Wszystkie bonusy bez depozytu poznasz w sekcji Aktualne bonusy bez depozytu. Biorąc pod uwagę kryterium wysokości bonusu najlepiej wypada bonus bez depozytu w kwocie 50 zł od LV Bet dla posiadaczy karnetów klubów, których bukmacher jest sponsorem. Który z nich jest najlepszy? Jest to jednak oferta ograniczona do określonej grupy osób, w dodatku z wymogiem dokonania czterokrotnego obrotu kuponami po kursie minimum 1.75. Wszyscy pozostali gracze mogą skorzystać z darmowego bonusu bez depozytu w wysokości 20 PLN. Aby go otrzymać wystarczy podczas rejestracji w LV Bet podać kod bonusowy o treści: TAKIBUK. Nie jest to jednak kwotowo najwyższy bonus bez depozytu, jaki oferują bukmacherzy internetowi w Polsce. Aby z niego skorzystać trzeba podczas rejestracji w STS podać kod o treści: PEWNE25. Do wypłaty tego bonusu na konto bankowe wymagany jest trzykrotny obrót. Najlepszy bonus bez depozytu biorąc pod uwagę jego wysokość i dostępność dla wszystkich graczy oferuje bukmacher STS. Do obrotu zaliczane są tylko wygrane kupony o kursie całkowitym wynoszącym minimum 1.91. Z kolei najlepszy bonus bez depozytu biorąc pod uwagę jego warunki uwolnienia proponuje bukmacher Fortuna. W tym przypadku wysokość bonusu wynosi 2800 punktów FKP, co odpowiada kwocie 20 zł, a dla jego uwolnienia wystarczy po prostu postawić dowolny zakład za kwotę bonusu bez depozytu.

Bonus bez depozytu: opinie graczy

O tym, jak popularny jest bonus bez depozytu wśród graczy polskich legalnych bukmacherów można przekonać się również czytając na naszej stronie niektóre opinie graczy o bukmacherach internetowych. Poniżej wybrane (pisownia oryginalna):

Gracz o nicku Piotrek tak napisał o bonusie bez depozytu w Fortunie:

„Polecam tego bukmachera. Zarejestrowałem się dla bonusu bez (https://3obieg.pl/czy-bukmacher-bez-depozytu-oferujacy-bonus-to-dobry-pomysl/) depozytu i zostałem na dłużej. (…)”

Gracz o nicku Wiślak tak skomentował bonus bez depozytu w LV Bet:

„Spoko dostałem bonus bez depozytu za pokazanie skanu karnetu no i pomnożyłem na Zabrzu po kursie 5.40 hehe”

Bonus bez depozytu w pytaniach i odpowiedziach

Co muszę zrobić, by otrzymać bonus bez depozytu?

W przypadku ofert powitalnych wystarczy, że zarejestrujesz swoje konto gracza, które zostanie pozytywnie zweryfikowane przez bukmachera. W przypadku pozostałych bonusów bez depozytu – sprawdź warunki promocji.

Czy bonus bez depozytu jest darmowy?

Tak, jak sama nazwa wskazuje, dla jego otrzymania nie jest konieczne wcześniejsze dokonanie wpłaty. Podobnie nie istnieje wymóg zwrotu po wydaniu kwoty bonusu.

Czy bonus bez depozytu mogę wypłacić na swoje konto bankowe?

Tak, jeśli spełnisz warunki uwolnienia bonusu, które każdorazowo określone są regulaminie bonusu bez depozytu. Po ich spełnieniu kwotę bonusu bez depozytu wraz z wygranymi możesz przeznaczyć na dalszą grę lub dokonać wypłaty na swoje konto bankowe.

Jak wysoki bonus bez depozytu mogę otrzymać?

Wysokość bonusu od depozytu określona jest każdorazowo w ofercie bukmachera. Zwróć uwagę, że każdy przyznany bonus bez depozytu to dla bukmachera strata, więc są to stosunkowo niewielkie kwoty w porównaniu do bonusów, przy których wymagany jest depozyt. Średnia wysokość bonusów bez depozytu u polskich legalnych bukmacherów wynosi 20 zł, najwyższa 50 zł.

Czy bonus bez depozytu obowiązuje na całą ofertę bukmachera?

Z reguły tak. Niekiedy jednak istnieją wyłączenia np. na ofertę sportów wirtualnych.

Czy freebet to to samo co bonus bez depozytu?

Niektórzy bukmacherzy używają pojęcia freebet dla określenia darmowych zakładów. Bonus bez depozytu jest darmowym zakładem, którego otrzymanie nie wiąże się z koniecznością wcześniejszego dokonania wpłaty. Każdy bonus bez depozytu jest więc freebetem, jednak nie każdy freebet jest bonusem bez depozytu. Istnieją bowiem freebety, których otrzymanie jest związane z koniecznością wcześniejszego dokonania depozytu i/lub zawarcia określonego zakładu bukmacherskiego.

image_pdfimage_print

Drodzy Klienci!

Od 01.01.2024 obowiązują nowe zasady rezerwacji naszych imprez turystycznych

Przy każdej ofercie podane są terminy, ceny i aktywny przycisk “rezerwuj”, który przenosi do formularza rezerwacji wraz z wszystkimi informacjami o godzinach, miejscach wyjazdu, ewentualnych dopłatach itp.

Po dokonaniu rezerwacji otrzymają Państwo na podany adres e-mail umowę w wersji elektronicznej, ze wszystkimi niezbędnymi załącznikami oraz indywidualnym numerem rachunku , na który należy dokonywać wpłat.

Umowy “papierowe” przestają tym samy obowiązywać. Prosimy również nie dokonywać wpłat na ogólny rachunek bankowy. Jesteśmy przekonani, że zautomatyzowany system rezerwacji będzie ułatwieniem dla Państwa i dla nas.

Przy każdej ofercie będą Państwo widzieli czy miejsca jeszcze są dostępne i rezerwacja jest możliwa. W razie wątpliwości lub niejasności prosimy o kontakt

Zapraszamy!

Na Pierwszy Dzień Wiosny

oferujemy

obniżki cen wiosennych wycieczek:

Kraków 23-24.03.2024- teraz 300,00zł zamiast 360,00zł

Wenecja-Werona-Burano-Murano- 03-07.04.2024- teraz 950,00zł zamiast 1090,00zł

Włochy Klasyczne- 14-21.04.2024- teraz 1649,00zł zamiast 1799,00zł

oraz

VOUCHERY o wartości od 50,00zł do 150,00zł

do każdej potwierdzonej rezerwacji dowolnej imprezy turystycznej

z oferty HAPPY BUS dokonanej

w dniach 21-22.03.2024

* UWAGA! Promocje nie łączą się.

Zasady promocji:

*Voucher o wartości 50,00zł przyznany zostanie dla rezerwacji na kwotę łączną do 1000,00zł

*Voucher o wartości 100,00zł przyznany zostanie dla rezerwacji o wartości łącznej 1000,00zł-2000,00zł

Voucher o wartości 150,00zł przyznany zostanie dla rezerwacji o wartości łącznej powyżej 2000,00zł

*Voucher zostanie przesłany po potwierdzeniu rezerwacji na podany podczas rezerwacji adres e-mail . Ważność vouchera 1 rok od dnia wystawienia. Do wykorzystania na dowolną imprezę z oferty HAPPY BUS.

Rezerwacji należy dokonać on-line na naszej stronie.

Promocja ważna jest tylko od 21 marca 2024 od godz. 0.00 do 22.marca do godz. 23.59

Serdecznie zapraszamy!