Bonus bez Depozytu

Bonus bez Depozytu

image_pdfimage_print

Bonus bez depozytu

Legalne zakłady bukmacherskie można obstawiać jedynie u bukmacherów, którzy otrzymali zezwolenie na ich organizację. Poniżej publikujemy listę bukmacherów, u których osoby pełnoletnie mogą wnosić zakłady sportowe przez internet zgodnie z prawem.

– Betclic (BEM Operations Limited), zezwolenie: PS4.6831.11.2017

– Betfan (BetFan Sp. z o.o.), zezwolenie: PS4.6831.3.2018

– Etoto (E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.), zezwolenie: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17

– Ewinner (eWinner Sp. z o.o.), zezwolenie: PS4.6831.29.2017

– Forbet (forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.), zezwolenie: PS4.6831.10.2016

– Fortuna (FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.), zezwolenie: SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565

– Lvbet (LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.), zezwolenie: PS4.6831.9.2016.EQK

– Milenium (Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.), zezwolenie: PS4.6831.14.2017

– Noblebet (Polski Bukmacher Sp. z o.o.), zezwolenie: PS4.6831.26.2017

– STS (Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o), zezwolenie: PS4.6831.20.2017.KLE

– Totalbet (Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.), zezwolenie: PS4.6831.28.2017

– Pzbuk (Cherry Online Polska Sp. z o.o.), zezwolenie: PS4.6831.15.2017

– Totolotek (TOTOLOTEK S.A.), zezwolenie: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485

– Traf (Traf – Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.), zezwolenie: PS4.6831.3.2018

Bonus bez depozytu, czyli darmowy zakład – jak działa ulubiony bonus graczy?

Bonus bez depozytu (inaczej darmowy zakład, freebet) pojawia się zarówno jako nagroda za założenie konta w serwisie z zakładami bukmacherskimi, jak i w związku z różnymi wydarzeniami sportowymi czy innymi okazjami. Czy bonusy bez depozytu to faktycznie zupełnie darmowe środki na grę? Jakie ważne informacje warto sprawdzić w regulaminie tej promocji? Co zrobić, by być na bieżąco z najnowszymi freebetami?

Bonus bez depozytu – najprostszy możliwy bonus

Można spokojnie stwierdzić, że nie ma prostszego bonusu bukmacherskiego niż właśnie darmowy bonus bez depozytu. Bukmacher nie wymaga od gracza, by ten wcześniej wpłacił jakiekolwiek środki na swoje konto. Bonus za rejestrację bez depozytu jest w takiej sytuacji przydzielany od razu po aktywowaniu konta, a użytkownik nie musi spełniać dodatkowych warunków, by środki bonusowe pojawiły się na jego saldzie bonusowym. Najczęściej bonus bez depozytu przyznawany jest w zamian za zarejestrowanie osobistego konta gracza online, czyli w ramach oferty powitalnej. Bonus bez depozytu bukmacher oferuje też czasem graczom, którzy mają już konto w jego serwisie bukmacherskim i wtedy może pojawić się jakiś inny warunek udostępnienia freebetu. Może on zostać przyznany przykładowo po postawieniu jakiegoś zakładu na konkretne wydarzenie sportowe (np. mecz Ekstraklasy) czy wniesienie zakładu o określonej liczbie zdarzeń – jednak zawsze musi to być bonus bez wpłaty. Jeśli bukmacher wymaga, by gracz zasilił konto jakąś kwotą własnych pieniędzy, to oferuje inny rodzaj bonusu, np. bonus od depozytu czy cashback, ale nie jest to bonus bukmacherski bez depozytu.

Jak można wykorzystać bonus bez depozytu?

Bonus powitalny bez depozytu bukmacher przyznaje graczom, nagradzając ich za dokonanie rejestracji konta albo za podjęcie innej aktywności (postawienie określonych zakładów, zainstalowanie aplikacji mobilnej itp.). Jednak czy darmowe bonusy bez depozytu można wykorzystać w dowolny sposób? Odpowiedź jest przecząca, nie jest też prawie nigdy możliwe, by pieniądze od razu wypłacić.

Przede wszystkim bonusy bukmacherskie bez depozytu udostępniane są w oparciu o regulamin promocji i mogą zostać zrealizowane tylko w zgodzie z nimi. Praktycznie nie istnieje więc bezwarunkowy bonus bez depozytu – bukmacher definiuje, w jaki sposób może być wykorzystany dany bonus na start bez depozytu czy inny freebet. Bukmacherzy wymagają co najmniej 1 obrotu bonusem, co oznacza, że minimum 1 raz gracz musi zagrać za przyznany bonus bez depozytu, zanim będzie mógł wypłacić środki na rachunek bankowy. Jednak, jeśli jednak bukmacher bonus bez depozytu wymaga obrócić 2-krotnie, zakłady bukmacherskie muszą być wniesione już za co najmniej 100 zł. Przykładowo, jeśli bukmacher bez depozytu bonus o wartości 50 zł wymaga obrócić 1-krotnie, gracz musi postawić zakłady bukmacherskie za stawkę minimum 50 zł. W kwestii obrotu warto w tym miejscu podkreślić, że na jego sumę składają się stawki zakładów, a nie ewentualne wygrane. Zakłady bukmacherskie muszą być jednak rozliczone, czyli wygrane lub przegrane, ale nie mogą być np. odwołane, zakończone zwrotem, mieć kurs nieprzekraczający 1,00 itp.

Co więcej, bukmacherzy precyzują też często inne kwestie, np. jaki musi być minimalny kurs bukmacherski wnoszonych zakładów, aby mogły one zostać zaliczone do obrotu. W regulaminie promocji może być też zapisane, ile zdarzeń powinien zawierać stawiany kupon. Bonus bez depozytu, tak jak inne bonusy bukmacherskie, ma zawsze określony termin ważności – najczęściej jest on dość krótki. Dlatego ważne jest, by dokonując obrotu bonusem, nie sięgać po długoterminowe zakłady bukmacherskie. Ostatnia kluczowa kwestia to czas, jaki na wykorzystanie bonusu przydziela nam bukmacher. Bonus bez depozytu nie zostanie ostatecznie zamieniony na środki depozytowe, jeśli zakłady nie będą jeszcze rozliczone, a czas, jaki mieliśmy na realizację obrotu już upłynie.

25 PLN bez depozytu za samą rejestrację w Comeon! - Spiny.pl

Czemu bukmacherzy oferują bonusy bez depozytu? Naturalnym jest więc pytanie, dlaczego bukmacher bez depozytu chce nam dać za darmo środki na grę.

W dzisiejszych czasach wszyscy jesteśmy czujni – jeśli ktoś chce nam coś dać za darmo, podejrzewamy, że gdzieś ukryty jest jakiś haczyk. Można się więc domyślić, że bukmacher bez depozytu przyznaje środki na grę w celach czysto marketingowych. W takiej sytuacji bukmacher może tylko stracić pieniądze (gdy gracz poprawnie obróci bonus bez depozytu), a w najlepszym razie ich nie stracić (kiedy gracz nie spełni warunków obrotu), ale w żadnym wypadku nie może zyskać jakichkolwiek środków. Wieść o tym, że freebet jest u niego dostępny, roznosi się błyskawicznie, a wielu typerów nie przepuści takiej okazji, nawet jeśli nie wiedzą nic o tym, jakie zakłady bukmacherskie czy kursy oferuje dany operator i jaka jest jakość jego usług. Przede wszystkim bukmacher z bonusem bez depozytu zyskuje już na wstępie punkty u graczy. Dlatego bonus bez depozytu to na pewno dobre narzędzie promocji dla nowych bukmacherów, gdyż powala w krótkim czasie przyciągnąć do serwisu bukmacherskiego dużą liczbę graczy.

Bonus powitalny bez depozytu bukmacher przygotowuje oczywiście po to, by pozyskać nowych zarejestrowanych graczy. Freebet to świetny motywator, dzięki któremu użytkownikom łatwiej jest dokończyć proces rejestracji konta online. Z kolei bonusy bez depozytu włączane do oferty promocyjnej przeznaczonej dla stałych graczy mają dodatkowy cel. Jeśli bukmacher bonus bez depozytu oferuje tylko w zamian za postawienie zakładów np. na Turniej Czterech Skoczni albo tylko na finał Wimbledonu, chce w ten sposób zwrócić uwagę na zakłady bukmacherskie przygotowane na dane wydarzenie sportowe i zwiększyć zainteresowanie jego obstawianiem właśnie u niego.

Jak widać, bonus bez depozytu bukmacher przygotowuje niebezinteresownie, jednak na pewno za taką promocją nie kryją się jakieś haczyki. Gracz nigdy nie musi wpłacać na konto online żadnych pieniędzy, jeśli ma zamiar skorzystać z freebetu i kropka. Czy natomiast obdarowany typer musi wykorzystać bonus od depozytu? Oczywiście, że nie. Nawet jeśli zaznaczył on w formularzu rejestracyjnym pole typu „Chcę otrzymać bonus od depozytu” i freebet został mu przydzielony do konta, gracz wcale nie ma obowiązku z niego skorzystać.

Bonusy bez depozytu a inne bonusy powitalne

Niejeden bukmacher bez depozytu przyznaje bonusy od czasu do czasu, jednak w ofertach promocji bukmacherskich jest też wiele innych rodzajów akcji promocyjnych. Warto podkreślić, że choć darmowe bonusy bez depozytu wydają się być najbardziej korzystne, pozostałe rodzaje promocji też mają swoje zalety. Jeśli chodzi o bonus powitalny, niektórzy legalni bukmacherzy w Polsce oferują bonus za rejestrację bez depozytu, a inni bonus od depozytu lub zakład bez ryzyka (cashback). Zależy to jednak od wysokości dokonanego depozytu – im wyższy depozyt, tym większy bonus, aczkolwiek posiada on zawsze górny limit, który określony jest w regulaminie promocji. Bonus od depozytu i cashback wiążą się co prawda z koniecznością uprzedniego zasilenia konta gracza wpłatą o wymaganej minimalnej wysokości, jednak można dzięki nim uzyskać znacznie wyższe kwoty środków bonusowych. Co do zasady jednak, bonus bez depozytu bukmacher oferuje na kwotę rzędu kilkudziesięciu złotych, podczas gdy bonus od depozytu czy zakład bez ryzyka maksymalnie na sumę kilkuset, a nawet kilku tysięcy złotych.

Jeśli chodzi o bonus od depozytu, czyli taki, który polega na zwielokrotnieniu wpłaconego depozytu (np. bonus 100% podwaja wysokość wpłaty), ma on jeszcze jedną przewagę. Bukmacher bez depozytu przyznaje bonus na krótki okres czasu, co zmusza gracza do podjęcia w miarę szybkiej decyzji w sprawie wykorzystania środków bonusowych. Jeśli dodatkowo bukmacher mocno zawęzi rodzaj zakładów, jakie zostaną zaliczone do obrotu bonusem, może się okazać, że typer ma w danej chwili mały wybór i musi obstawić typ, którego w innych okolicznościach nie zdecydowałby się typować (gdyż jest zbyt ryzykowny). Tymczasem bonus od depozytu jest przyznawany na dość długi okres czasu, dzięki czemu gracz może wyczekać moment, kiedy pojawi się takie zdarzenie, którego będzie zdecydowanie bardziej pewien i postawi za środki bonusowe zakład o dużo większym prawdopodobieństwie wygranej.

Bonus bez depozytu – jak być na bieżąco?

Bonus bez wpłaty to taki rodzaj promocji, do której nikogo nie trzeba specjalnie namawiać – oczywiste jest, że nie wiąże się on z żadnym ryzykiem przegrania własnych środków finansowych, a daje szanse na wygraną. Informacje na ten temat znajdują się w różnych kanałach komunikacji bukmacherów: na stronie internetowej w zakładce dedykowanej promocjom czy na profilu w mediach społecznościowych typu Facebook, Twitter czy Instagram. Skąd jednak wiedzieć, że bonus bez depozytu jest akurat dostępny? Warto więc tam od czasu do czasu zaglądać, można też zapewnić sobie otrzymywanie powiadomień na temat aktualnych promocji (na skrzynkę e-mail, poprzez wiadomości SMS czy powiadomienia w aplikacji mobilnej danego bukmachera).

Z drugiej strony internetowe zakłady bukmacherskie ma w Polsce prawo organizować blisko 20 firm. Trudno więc wyobrazić sobie codzienne przeglądanie takiej liczby stron bukmacherskich albo otrzymywanie od nich wszystkich powiadomień o najnowszych akcjach promocyjnych. Dlatego, jeśli chcemy mieć pełny przegląd dostępnych bonusów bukmacherskich, a jednocześnie nie poświęcać tej kwestii dużo czasu, można też korzystać z tematycznych serwisów bukmacherskich. Bonus bez depozytu, w tym bonus za rejestrację bez depozytu, cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że eksperckie serwisy branżowe na pewno poinformują o jego pojawieniu się. Częstą praktyką jest też opracowywanie specjalnych rankingów bukmacherów, w których jednym z kluczowych kryteriów oceny jest oferowany bonus powitalny dla nowych graczy. Portale, które przybliżają graczom tajniki obstawiania zakładów bukmacherskich, wyjaśniają różne opcje czy strategie gry, najczęściej publikują też newsy na temat najnowszych i najciekawszych bonusów. Bonus na start bez depozytu na pewno zostanie w takim zestawieniu zauważony i wypunktowany.

image_pdfimage_print

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniach 21.06-11.07.2024 przebywamy z grupami poza strefą Unii Europejskiej. Kontakt telefoniczny z nami w tym okresie będzie niemożliwy.

Prosimy o przesyłanie wiadomości e-mail, Messenger, WhatsApp

Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.

System rezerwacyjny działa bez zakłóceń

Za utrudnienia przepraszamy.