Bonus bez Depozytu – Ranking 2024

Bonus bez Depozytu – Ranking 2024

image_pdfimage_print

moneyGracze stają się coraz bardziej wymagający względem bukmacherów i oferowanych przez nich promocji. Do rejestracji w serwisie może skłonić jedynie lukratywna oferta bonusu powitalnego. Tu pojawia się bonus bez depozytu. Jest on wręczany za samo zarejestrowanie się w serwisie. To świetny sposób, który pozwala bez ryzyka zapoznać się z możliwościami bukmachera. Najlepiej, aby gracz na start otrzymała przynajmniej dwa różne prezenty.

Także zwiększyć kapitał początkowy. Jakie bonusy bez depozytu proponują bukmacherzy?

Czym jest bonus bez depozytu?
W jaki sposób można otrzymać bonus bez wpłaty?
Dwie formy bonusu bez depozytu

Co wpływa na atrakcyjność bonusu bez depozytu? Bonus bez depozytu u polskich bukmacherów

STS – darmowy zakład 25 złotych

Totolotek – free bet 20 PLN

LVBET – darmowe 20 PLN i premia dla kibiców

Fortuna – darmowy zakład o wartości 20 złotych

PZBUK – dwa darmowe zakłady po 5 PLN

Etoto – premia 20 PLN bez depozytu

Freebet a zakład bez ryzyka

Jak wykorzystać bonus bez depozytu?
Jak działa warunek obrotu?
Przykłady praktyczne:

Bonusy bez depozytu u kilku bukmacherów

Czy stali klienci mogą liczyć na bonus bez depozytu? Dlaczego warto wykorzystać bonus online bez depozytu?
Bonus bez depozytu w punkcie naziemnym?
Bonusy powitalne bez depozytu – podsumowanie

Czym jest bonus bez depozytu? Dzięki temu nie musimy dokonywać pierwszej wpłaty, aby obstawić pierwszy zakład.

To popularna forma promocji, która pozwala nowym graczom otrzymać nagrodę za dokonanie rejestracji w serwisie bukmacherskim. Jeszcze kilka lat temu promocja była mało popularna wśród bukmacherów. Aktualnie, gracze stają się jednak coraz bardziej, wymagający. To zrozumiałe, w końcu środki oddawane graczom za darmo narażają na niemałe straty. I bardzo często zwracają uwagę czy wśród promocji bukmacherskich znajduje się bonusik. Bukmacherzy, chcąc nie chcąc, coraz częściej udostępniają taką ofertę wszystkim nowym klientom serwisu.

Promocja w ostatnich latach zyskała na popularności wśród legalnych bukmacherów w Polsce. Aktualnie, operatorzy zakładów bukmacherskich w Polsce zdają sobie sprawę. Jak istotny jest darmowy bonus bez depozytu dla nowych graczy. Można tylko pochwalić firmy, że starają się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Aktualną sytuację poprawia także większa konkurencja związana z coraz większą liczbą legalnych bukmacherów. Rejestrujących się w naszym kraju.

W jaki sposób można otrzymać bonus bez wpłaty?

Wiele zależy od regulaminu wybranego przez nas bukmachera. Większość serwisów przed przydzieleniem tej formy bonusu wymaga pełnej rejestracji konta. To oznacza, że po zakończeniu fazy rejestracji musimy jeszcze przejść proces weryfikacji. W tym celu wystarczy nadesłać skan dokumentu tożsamości. W dni powszednie konto jest weryfikowane w ciągu kilkunastu minut. Gdy nasze konto użytkownika zostanie zatwierdzone i uzyska wszystkie funkcje. Nieco dłużej może to zająć w weekend. Będziemy mogli swobodnie wykorzystać otrzymany bonus.

W ostatnich latach coraz popularniejsza staje się szybka rejestracja. W ten sposób możemy w ciągu kilku minut założyć konto i uzyskać możliwość obstawiania zakładów. U danego bukmachera ze względu na najlepsze kursy lub rynki, których nie ma konkurencja. Wiadomo, czasami zależy nam na czasie, ponieważ chcemy obstawić wydarzenie. Pozwala otrzymać bonus bez pierwszej płatności także przy szybkiej rejestracji bez konieczności weryfikowania konta. Gracz może wpłacać pieniądze, korzystać z promocji oraz obstawiać zakłady. Proces weryfikacji należy przejść przed pierwszą wypłatą z konta.

Dlaczego warto wykorzystać bonus online bez depozytu?

Bonus bez depozytu jest łakomym kąskiem szczególnie dla osób, które chcą spróbować usług bukmacherskich w stu procentach za darmo. Dzięki temu gracze bardzo chętnie zakładają i aktywują swoje konta, ponieważ za określone funkcje mogą korzystać z darmowych zakładów w formie takiej jak bonus bez depozytu. Oczywiście rejestracja konta u każdego bukmachera jest za darmo, lecz bonus bez depozytu daje nam możliwość skorzystania także i z oferty obstawiania kuponów. Dzięki niej, możemy obstawiać bez wpłaty własnej, choć kwota na ogół jest ograniczona do prostych sum, takich jak 10,20 czy 50 zł.

Pomimo niskich kwot, bonus bez depozytu posiada szerokie grono zainteresowanych klientów w Polsce. Nic dziwnego, ponieważ to właśnie bonus bez depozytu daje możliwość swobodnej gry i w wielu wypadkach jest możliwy do wypłacenia tuż po wygranej. Dzięki temu możemy spróbować swoich sił kompletnie za darmo a bonus bez depozytu pozwoli nam wypłacić to, co zarobiliśmy na naszym pierwszym zakładzie u danego bukmachera. Oczywiście należy wziąć pod uwagę fakt, że bonus bez depozytu przyznawany jest wyłącznie na nasz pierwszy zakład u konkretnych bukmacherów (nie każdy bukmacher posiada bonus bez depozytu w swojej ofercie).

Bonus bez depozytu jest wykorzystywany także w promocjach urodzinowych, których jest coraz więcej na Polskim rynku. Promocja urodzinowa to nic innego jak bonus bez depozytu na określoną kwotę dla osób, które już posiadają swoje konto u danego bukmachera. Dzięki temu możemy co roku liczyć na darmowy zakład, jakim jest bonus bez depozytu na określoną przez bukmachera kwotę. Jeśli tylko będziemy chcieli wykorzystać ten potencjał, na ogół wystarczy informacja na czacie w sprawie naszych urodzin i bonus bez depozytu zostanie nam przyznany, jeśli dany bukmacher oferuje bonus tego typu zakład w swoim serwisie.

Darmowy bonus bez depozytu to świetna okazja także dla osób, które chcą o wiele odważniej obstawić swój kolejny zakład. Jeśli boimy się grać na duże kwoty, darmowy bonus bez depozytu może pozwolić nam rozwiązać ten problem. Dzięki niemu wlecimy za większą kwotę, która dla nas jest do tej pory poza zasięgiem. Darmowy bonus bez depozytu sprawdza się także w momencie, kiedy chcemy obstawić bardzo duży zakład, który przykładowo zawiera dużą ilość wydarzeń. Jest to także świetna okazja, dzięki której możemy za darmo spróbować swoich sił przy zdecydowanie bardziej ryzykownym zakładzie. Darmowy bonus jak widać można stosować w wielu różnych kombinacjach i sytuacjach, dzięki którym będzie on dla nas odpowiedni.

Jeśli mamy ochotę wykorzystać darmowy bonus, wystarczy spojrzeć na propozycje z naszej oferty poniżej. Każdy znajdzie tam darmowy bonus na kwotę, która będzie go zadowalać.

Dwie formy bonusu bez depozytu

Przeglądając serwisy bukmacherskie, szybko przekonamy się, że bonus jest zwykle przyznawany w dwóch formach. Część bukmacherów po prostu przyzna nam niewielką kwotę pieniężną. Którą możemy wykorzystać na udany start w serwisie. Kwotę wygranej przy pomocy bonusu bez depozytu środki należy jedynie obrócić. Aby mogły zostać wypłacone z konta. Nasze poczynania nie są niczym ograniczone. Zdecydowanie częściej spotkamy się z formułą freebetu, czyli darmowego zakładu. Po założeniu konta możemy postawić jeden zakład za określoną kwotę. Jeśli wygramy, zysk często należy obrócić, aby później podlegał on wypłacie z konta. Oczywiście wygrane za pośrednictwem darmowego zakładu środki możemy już obstawić bez żadnych ograniczeń.

Jak widać każdy bukmacher online bez depozytu ma ciekawe propozycje, które możemy wykorzystać podczas swojej rozgrywki. Oczywiście każdy bukmacher online bez depozytu działa inaczej, oferując zupełnie inne propozycje. Przykładem są darmowe spiny w zakładach bukmacherskich, które dają nam możliwość gry za darmo w zakłady sportowe. Jednak takie oferty jak darmowe spiny, które są udostępnione przykładowo na kwoty 5zł dla naszej rozgrywki, są całkiem ciekawą odskocznią od innych bonusów, które oferują nam bukmacherzy online bez depozytu. Jak widać, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, dzięki czemu będzie mógł cieszyć się dodatkowymi środkami na swoim koncie po zakończonej rejestracji.


Co wpływa na atrakcyjność bonusu bez depozytu?

Zasadniczo, w przypadku bonusów bez depozytu nie możemy narzekać na warunki. W końcu otrzymujemy pieniądze za darmo i nie ryzykujemy utratą własnych środków. A zatem, w każdej sytuacji bonus powitalny bez depozytu okaże się dla nas atrakcyjny. Jak prezentują się dostępne poniżej, konkretne promocje oferowane przez polskich bukmacherów. No… może w prawie każdej. Wypunktowaliśmy najważniejsze aspekty tej promocji, aby każdy gracz mógł ocenić. Wybierając bonus powitalny bez depozytu należy zwrócić uwagę na następujące czynniki:

Kwota bonusu – podstawowym czynnikiem jest oczywiście wysokość bonusu przyznanego nam przez bukmachera. Im większy free bet, tym lepiej! Rodzaj promocji – warto zwrócić uwagę, czy promocja jest faktycznym free betem. I pozwala postawić jeden darmowy zakład, czy też otrzymujemy środki na swobodne typowanie. Spotkamy się także z innymi formami. Np. PZBUK czy Fortuna doliczają do naszego konta punkty w programie lojalnościowym. Możemy je wymienić na freebet. Z kolei LVbet przyznaje nietypowy, ale ciekawy bonus powitalny bez depozytu w formie premii kursowej. Wyłącznie na kupon opisany w warunkach promocji. Wymagany kupon i kurs minimalny – bardzo często środki możemy przeznaczyć. A zatem bukmacher może wymagać postawienia zakładu AKO z określoną liczba wydarzeń. Powszechnie spotykaną praktyką jest także minimalny kurs kuponu, na który możemy wykorzystać darmowy zakład. Warunek obrotu oznacza, że otrzymany bonus powitalny bez depozytu. Warunek obrotu – czyli co musimy zrobić, aby środki podlegały później wypłacie. Dopiero po wykonaniu tego zadania możemy zlecić wypłatę. Bardzo rzadkim zjawiskiem jest wymóg dokonania pierwszej wpłaty. Wśród polskich bukmacherów nie spotkamy się jednak z takim warunkiem. Lub wygrane z jego pomocą środki musimy określoną ilość razy przeznaczyć na kolejne zakłady. Dodatkowe zapisy regulaminu – przed skorzystaniem z promocji, warto bardzo dokładnie wczytać się w regulamin promocji. Może się bowiem okazać, że bonus bez pierwszej wpłaty jest dostępny. Tylko w określonych okolicznościach, np. na urządzeniu mobilnym.

Jak widać każdy bukmacher online bez depozytu oferuje nam zupełnie inny bonus. Pamiętajmy także, że bukmacherzy oferują także darmowe spiny (przykładowo na kwotę 5, 10 czy 20zł), które możemy wykorzystać na typowanie konkretnych spotkań sportowych. Od nas zależy, którą z opcji wybierzemy i która będzie dla nas najbardziej odpowiednia do stylu gry, który chcemy prezentować u danego bukmachera. Jeśli więc chcemy wiedzieć, jakie obroty są wymagane na nasze darmowe spiny, warto poczytać o tym wcześniej, jeszcze przed akceptacją oferty. Oczywiście darmowe spiny wiążą się także z potrzebą obrócenia kwoty o kolejne zakłady, co jest zawsze opisane w regulaminach danych bukmacherów. Oczywiście obrót u bukmachera to nic nowego, ponieważ u bukmacherów obroty są właściwie czymś zupełnie normalnym w ofercie darmowych spinów. Dzięki temu korzystamy bowiem z darmowych środków, które pozyskaliśmy od samego bukmachera, który postanowił wydać ofertę przykładowo z okazji danego wydarzenia sportowego, które akurat będziemy rozgrywać. Idealnym przykładem może być Euro 2021, na które już są oferowane darmowe spiny dla graczy, którzy chcą poczuć piłkarskie emocje razem z bukmacherami, u których rejestrują swoje konta gracza.

Dlatego darmowe spiny bez depozytu to żadna nowość u Polskich, legalnych bukmacherów. Darmowe spiny za rejestrację to super propozycja, dzięki której każdy może skorzystać na tym, jak najbardziej. Właściwie każdy bukmacher ma taką ofertę dziś w swojej ofercie, ponieważ jest to świetna propozycja do przyciągnięcia kolejnych graczy. Nasze darmowe spiny za rejestrację są przyznawane właściwie od razu, skutkiem czego mamy środki na koncie. Bonus za rejestrację to zupełnie normalna sprawa

Bonus bez depozytu u polskich bukmacherów

Jeszcze kilka lat temu, podobnych bonusów bez depozytu trzeba byłoby szukać ze świecą w ręku. Tylko najwięksi bukmacherzy od czasu do czasu decydowali się na taką formę promocji. Dzisiaj na polskim rynku bukmacherskim obserwujemy intensywny rozwój. Firmy liczyły się bowiem z dużym nakładem własnych środków finansowych potrzebnych do zrealizowania promocji. Pojawiają się kolejne firmy, które muszą wykazać się specjalną promocją, by pozyskać nowych klientów. Bonus bez pierwszej wpłaty jest idealnym sposobem, by uzyskać zamierzony efekt. Poniżej prezentujemy najlepsze bonusy bez depozytu oferowane przez polskich bukmacherów.

STS – darmowy zakład 25 złotych

Jedną z najciekawszych propozycji pośród bonusów jest niewątpliwie free bet 25 PLN oferowany przez STS. W praktyce nie jest to jednak darmowy zakład. Otrzymane środki możemy bowiem przeznaczyć na zakłady bez żadnych ograniczeń. Nie musimy pamiętać o minimalnym kursie wydarzenia czy liczbie rynków na kuponie. Bonus STS wystarczy obrócić trzykrotnie, aby później podlegał on wypłacie z konta.

Bonus w STS otrzymają nowi użytkownicy. Którzy w trakcie rejestracji w polu promocyjnym użyją hasła: pewne25. Środki zostaną przyznane do konta w przeciągu trzech dni roboczych. Po założeniu konta należy jeszcze przejść proces weryfikacji. Po skorzystaniu z tej promocji możemy również skorzystać z bonusu powitalnego do 1000 PLN. Zwykle następuje to jednak w ciągu kilkunastu minut od pomyślnego zatwierdzenia naszego konta. Przy pierwszej wpłacie. Naszym zdaniem jest to obecnie najlepszy freebet dostępny na polskim rynku bukmacherskim. Czy ktoś go przebije?

Totolotek – free bet 20 PLN

Bonusik przygotował dla swoich klientów także najstarszy wśród polskich bukmacherów, czyli w Totolotku. Wystarczy zarejestrować i zweryfikować konto, aby otrzymać 20 PLN na start. Bonus Totolotek jest przyznawany w formie faktycznego darmowego zakładu. Uzyskane środki możemy postawić na dowolny kupon, którego kurs całkowity wynosi przynajmniej 2,00.

Otrzymany bonusik należy obrócić trzykrotnie, obstawiając kupony z kursem minimalnym 2,00. Na wykorzystanie przyznanych środków mamy 30 dni. Warto tutaj nadmienić, że bonusik może być wyższy. Promocja łączy się darmowym bonusem powitalnym oferującym dodatkowe 1000 PLN przy pierwszej wpłacie. Jeśli gracz wykorzysta Totolotek kod promocyjny oferujący freebet nawet do 30 PLN. Bonus jest dostępny w każdym momencie, skutkiem czego możesz z niego skorzystać, kiedy chcesz.

LVBET – darmowe 20 PLN i premia dla kibiców

Dosyć charakterystyczną formę promocji oferuje bonus swoim klientom LVBET, wyjątkowo upodobał sobie bonusy bez depozytu. Aby skorzystać z promocji, gracz musi dokonać pełnej rejestracji konta. Oraz napisać wiadomość na promocyjny adres mailowy bukmachera. W ciągu 48h bonus LVBET powinien zostać doliczony do konta gracza. W prezencie otrzymamy… złotówkę. Pozornie, wydaje się, że to bardzo mało. Jednak wraz z symboliczną złotówką otrzymujemy bonus kursowy x20.

Teraz musimy stworzyć kupon combi składający się przynajmniej 3 zdarzeń. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć kupon z wyższym kursem! Kurs minimalny każdego z wydarzeń to 1,25. Minimalny kurs całkowity powinien wynieść 2,50. Doliczamy bonus kursowy i otrzymujemy kurs 50,00. Potencjalna wygrana po odjęciu podatku od stawki może wynieść 44 PLN. W ten sposób, niepozorny bonus może nam zapewnić bardzo poważny zastrzyk pieniędzy. Bonus podlega warunkowi dwukrotnego obrotu.

Dodatkowy bonus o wartości 50 PLN mogą otrzymać kibice klubów piłkarskich sponsorowanych przez LVBET. Wisła Kraków, Widzew Łódź, Zagłębie Sosnowiec, Piast Gliwice, Arka Gdynia, Wisła Płock oraz Stal Mielec. W dowolnym momencie po pełnej rejestracji możemy przesłać maila z adres promocyjny LVBET. W ciągu najbliższych godzin bukmacher doliczy do naszego kody bonusowe 50 PLN. Promocja łączy się z bonusem powitalnym. W którym możemy otrzymać premię kursową o wartości nawet 1500 PLN.

Fortuna – darmowy zakład o wartości 20 złotych

Kolejnym bukmacherem oferującym swoim klientom bonus jest Fortuna. Gracze, którzy dokonają pełnej rejestracji konta, otrzymają punkty w programie lojalnościowym Fortuna Klub Plus. Przyznana liczba punktów może zostać wymieniona w sklepiku na darmowy zakład o wartości 20 PLN. Możemy go wykorzystać na obstawienie dowolnego kuponu.

Otrzymany bonus Fortuna należy obrócić jednokrotnie, aby podlegał on wypłacie. Później możemy skorzystać z bonusu powitalnego do pierwszej wpłaty w postaci zakładu bez ryzyka. O wartości 100 PLN oraz premii depozytowej 1000 PLN. U bukmachera Fortuna często funkcjonuje kod promocyjny na ekskluzywny bonus powitalny. Fortuna cały czas udoskonala swoje oferty, dlatego możemy spodziewać się nowości. Jest to bukmacher, który ma do zaoferowania zawsze ciekawe propozycje kody bonusowe.

Nawet jeśli dziś zarejestrujesz się u tego bukmachera. Są one udzielane cykliczne i wiemy o nich po zalogowaniu do serwisu. W panelu będą pojawiać się nowe bonusy bez depozytu. Warto sprawdzać swoje konto gracza na bieżąco. Bonus jest rzadko, lecz często znajdzie się bonus dla pechowca. Który pozwala odzyskać daną kwotę w wypadku przegranej.

PZBUK – dwa darmowe zakłady po 5 PLN

Polskie Zakłady Bukmacherskie zadebiutowały pod koniec 2018 roku. I również przygotowały dla nowych klientów ofertę bonusu bez depozytu. Jest on przyznawany bardzo podobnie co w przypadku Fortuny. Gracz musi zarejestrować konto oraz podać posiadany kod bonusowy.

Po założeniu konta użytkownikowi zostaną przyznane punkty w programie lojalnościowym. Ich pula jest wystarczająca do odebrania dwóch darmowych zakładów o wartości 5 PLN. Co więcej, PZBUK nie wymaga warunku obrotu!

To znaczy, że wygrane środki możemy od razu wypłacić z konta. Oferta łączy się z bonusem powitalnym w formie free betu. O wartości 50 PLN po dokonaniu pierwszej wpłaty.

Etoto – premia 20 PLN bez depozytu

Od niedawna, bonus posiada w swojej ofercie także serwis Etoto. Za dokonanie pełnej rejestracji otrzymamy free bet o wartości 20 PLN.

Etoto bonus jest przyznawany wyłącznie na aplikacji mobilnej. Otrzymane środki możemy wykorzystać na obstawianie dowolnych kuponów. Obowiązuje obrót w wysokości otrzymanej kwoty.

Wliczane są kupony o kursie łącznym 2,20. Po wykorzystaniu tej promocji możemy otrzymać bonusy bez depozytu do 1000 PLN.

Freebet a zakład bez ryzyka

Wielu nowych graczy błędnie utożsamia pojęcie darmowego zakładu z zakładem bez ryzyka. W praktyce są to dwie różne rzeczy. Freebet przyznane np. w formie bonusu bez depozytu oznacza. Że możemy całkowicie za darmo dokonać zakładu na określoną kwotę. Z kolei bonus bez ryzyka polega na tym, że obstawiamy zakład z własnego konta. W przypadku porażki stawka zakładu powróci na nasze saldo. Warto o tym pamiętać. Ponieważ np. bukmacher Fortuna w bonusie powitalnym oferuje free bet i zakład bez ryzyka.

Jak wykorzystać bonus bez depozytu?

Bukmacherzy bez depozytu zwykle przyznają nam niewielką, symboliczną kwotę do wykorzystania. Biorąc pod uwagę, że niczym nie ryzykujemy, warto się pokusić o stworzenie nieco bardziej ryzykownego kuponu. Mamy zatem szanse zbudować niemały kapitał bez konieczności dokonywania pierwszej wpłaty. Po odebraniu bonusu zastanówmy się zatem, w jaki sposób możemy go optymalnie pomnożyć. Warto także pamiętać, że nawet jeśli nam się nie uda wygrać. W ten sposób, przy niewielkiej stawce możemy powalczyć o bardzo duże wygrane. Zawsze przysługuje nam jeszcze główny bonus powitalny doliczany do pierwszej wpłaty. Jeśli nie mamy pomysłu na intratny zakład, zawsze możemy prześledzić typy bukmacherskie bardziej doświadczonych i nowych graczy. Wśród zaawansowanych typerów królują zakłady wśród takich dyscyplin jak piłka nożna, tenis, hokej.

Przed zarejestrowaniem się w serwisie online bez depozytu warto także poszukać ekskluzywnej oferty. Czasami, różne strony partnerskie oferują swoim klientom specjalny kod rejestracyjny na zakłady sportowe. Na naszej stronie możesz sprawdzić, który bukmacher proponuje obecnie taką formę promocji. Pamiętaj, że darmowe środki są idealnym sposobem, by zaryzykować o większy zysk. Obierz bonus na wyższą kwotę i ciesz się jeszcze przyjemniejszym obstawianiem zakładów. Przy odrobinie szczęścia czeka nas duża wypłata bez wkładu finansowego z naszej strony.

Jak działa warunek obrotu?

Powyżej opisaliśmy już podstawowe informacje na temat warunku obrotu. Wielu początkujących użytkowników ma jednak problem ze zrozumieniem, jak działają poszczególne warunki promocji. Dlatego zdecydowaliśmy się poświęcić temu zagadnieniu kilka słów w kontekście bonusu bez depozytu.

W przypadku tej promocji warunek obrotu może być naliczany w dwójnasób. Najczęściej spotkamy się z koniecznością kilkukrotnego obrócenia kwotą bonusu. Załóżmy, że otrzymujemy 20 PLN. Aby środki wraz z wygranymi mogły zostać wypłacone, gracz musi kilkukrotnie postawić tę kwotę na zakłady. Przy trzykrotnym warunku obrotu musimy zatem obstawić w sumie 60 PLN.

Niekiedy, warunek obrotu dotyczy bonusu, a także wygranych uzyskanych z jego pomocą. W sumie mamy 40 PLN. Załóżmy, że otrzymaliśmy 20 PLN w prezencie i wygraliśmy drugie tyle. W gruncie rzeczy są to proste zagadnienia. Trzykrotny warunek obrotu bonusem i wygraną sprawia, że musimy obstawić zakłady wzajemne za przynajmniej 120 PLN. Odrobina doświadczenia na rynku bukmacherskim pozwała łatwiej zorientować się w sytuacji i ocenić dany warunek obrotu. Czasami dodatkowym utrudnieniem jest termin obrotu, np. do 30 dni.

Przykłady praktyczne:

Bonus 20 PLN z czterokrotnym warunkiem obrotu i terminem 30 dni.

Taki bonus obrócisz, obstawiając na zakłady w sumie 80 PLN. Istotny jest również czas, w którym sprostasz ofercie. Przy tego typu ofertach warto zaryzykować na starcie, by łatwiej spełnić założenie regulaminu promocji.

Darmowy zakład 30 złotych z trzykrotnym warunkiem obrotu bonusem i wygranymi.

Postawiłeś pierwszy zakład po kursie 2,30 i wygrałeś 46 PLN. Aby kwota podlegała wypłacie, musisz trzykrotnie obrócić bonus (3 * 30 = 90 PLN). Także wygraną (3 * 46 = 138 PLN). W sumie musisz poświęcić na zakłady 228 PLN. W gruncie rzeczy nie jest to trudne zadanie.

Powyższe przykłady są oczywiście nieco uproszczone. Musimy bowiem pamiętać, że u legalnych bukmacherów przy każdym zakładzie zapłacimy 12% podatek od każdej stawki.


Bonusy bez depozytu u kilku bukmacherów

Spora liczba nowych graczy zastanawia się również. Czy istnieje możliwość skorzystania z bonusu bez depozytu u kilku bukmacherów dostępnych na rynku. Jak najbardziej tak, jest to dozwolone i legalne! Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zarejestrować się, w kilku serwisach korzystając z oferty powitalnej. Opłaca się mieć konta w wielu serwisach. I nie chodzi wyłącznie o aktualne darmowe bonusy bukmacherskie i wszelkie promocje! Tak robią wszyscy profesjonalni gracze. Każdy bukmacher posiada nieco inne kursy na interesujące nas zdarzenia i dyscypliny sportowe. Dysponując kontami w kilku miejscach jesteśmy w stanie zawsze obstawić wydarzenie z najlepszym dostępnym kursem.

Skorzystanie ze wszystkich bonusów powitalnych może być również bardzo intratnym działaniem. Jeśli tylko wiemy, jak efektywnie obracać bonusem. Staranne dobieranie wydarzeń. Oraz analiza kuponów pozwala bez trudu „obronić” przyznane darmowe bonusy, które będą dostępne do wypłaty. W strategicznym obstawianiu pomogą nam również artykuły z opisem różnych systemów obstawiania zakładów. Tym samym, sumując ofertę wszystkich bukmacherów, możemy się szybko wzbogacić. Im większy kapitał na zakładach bukmacherskich, tym bardziej opłacalna jest nasza gra.

Czy stali klienci mogą liczyć na bonus bez depozytu?

Jak najbardziej tak! W tym artykule skupiamy się na free becie przyznawanym nowym klientom w serwisie bukmacherskim. Jednak należy nadmienić, że bonus wcale nie musi być związany z promocją powitalną. Stali klienci mogą otrzymać podobny prezent w ramach zbierania punktów w programie lojalnościowym. W ten sposób w wielu serwisach możesz odebrać darmowy zakład. Nasza aktywność pozwala zdobywać punkty, a następnie wymieniać je na cenne nagrody. Voucher, specjalny kod promocyjny lub inny bonus w podobnej formie. Programy lojalnościowe oferują: LVbet, Totolotek, STS oraz Fortuna.

Bonus bez depozytu w punkcie naziemnym?

O ile promocje bukmacherskie są ogólnodostępne w serwisach internetowych. O tyle nieco trudniej jest w przypadku punktów naziemnych. To zależy od samego bukmachera. Wiele firm oferuje jednak program lojalnościowy także klientom obstawiającym w punktach. Czy także w tym przypadku jesteśmy w stanie otrzymać bonus? To sprawia, że istnieje możliwość przyznania nowemu członkowi klubu bonusu. Dobrym przykładem jest, chociażby Fortuna. Zaletą bonusów w punktach naziemnych jest fakt, że nie musisz martwić się warunkami obrotu. Możesz w pełni cieszyć się ofertą powitalną za darmo nie patrząc na dodatkowe wymagania.

Bonusy powitalne bez depozytu – podsumowanie

Prezent przyznawany za samo zarejestrowanie konta otwiera przed nami szerokie możliwości. W ten sposób możemy zapoznać się z możliwościami serwisu. Także mamy szanse na zbudowanie większego kapitału startowego na zakłady bukmacherskie. Przed skorzystaniem z promocji warto przeczytać regulamin. By wiedzieć, jak dokładnie przyznawany jest bonus. Później możemy oczywiście otrzymać tradycyjny bonus depozytowy. Legalni bukmacherzy przyznają ten bonus jako pierwszy prezent za rejestrację konta. Sprawdź nowe oferty legalnych bukmacherów na naszej stronie. Już dziś odbierz najbardziej atrakcyjny bonus na start.

Oceń artykuł: [yasr_visitor_votes size=”large”]

Czym jest ranking bonus bez depozytu?

To prosty ranking w którym poznasz wszystkie darmowe bonusy dostępne u Polskich bukmacherów i na które nie są wymagane depozyty czyli wpłaty własne.

Który bonus bez depozytu jest najlepszy?

Oczywiście ten w którym dostaniesz najwięcej pieniędzy bez potrzeby wpłaty własnej na początku.

Czy bonusy bez depozytu zmieniają się?

Zdarza się że legalni bukmacherzy zmieniają swoje warunki bonusów bez depozytu lecz jest to bardzo rzadkie.

Czy mogę skorzystać z kilku bonusów bez depozytu?

Jasne. Możesz mieć konto u każdego bukmachera i u każdego uzyskasz darmowy bonus bez depozytu.

image_pdfimage_print

Drodzy Klienci!

Od 01.01.2024 obowiązują nowe zasady rezerwacji naszych imprez turystycznych

Przy każdej ofercie podane są terminy, ceny i aktywny przycisk “rezerwuj”, który przenosi do formularza rezerwacji wraz z wszystkimi informacjami o godzinach, miejscach wyjazdu, ewentualnych dopłatach itp.

Po dokonaniu rezerwacji otrzymają Państwo na podany adres e-mail umowę w wersji elektronicznej, ze wszystkimi niezbędnymi załącznikami oraz indywidualnym numerem rachunku , na który należy dokonywać wpłat.

Umowy “papierowe” przestają tym samy obowiązywać. Prosimy również nie dokonywać wpłat na ogólny rachunek bankowy. Jesteśmy przekonani, że zautomatyzowany system rezerwacji będzie ułatwieniem dla Państwa i dla nas.

Przy każdej ofercie będą Państwo widzieli czy miejsca jeszcze są dostępne i rezerwacja jest możliwa. W razie wątpliwości lub niejasności prosimy o kontakt

Zapraszamy!

Na Pierwszy Dzień Wiosny

oferujemy

obniżki cen wiosennych wycieczek:

Kraków 23-24.03.2024- teraz 300,00zł zamiast 360,00zł

Wenecja-Werona-Burano-Murano- 03-07.04.2024- teraz 950,00zł zamiast 1090,00zł

Włochy Klasyczne- 14-21.04.2024- teraz 1649,00zł zamiast 1799,00zł

oraz

VOUCHERY o wartości od 50,00zł do 150,00zł

do każdej potwierdzonej rezerwacji dowolnej imprezy turystycznej

z oferty HAPPY BUS dokonanej

w dniach 21-22.03.2024

* UWAGA! Promocje nie łączą się.

Zasady promocji:

*Voucher o wartości 50,00zł przyznany zostanie dla rezerwacji na kwotę łączną do 1000,00zł

*Voucher o wartości 100,00zł przyznany zostanie dla rezerwacji o wartości łącznej 1000,00zł-2000,00zł

Voucher o wartości 150,00zł przyznany zostanie dla rezerwacji o wartości łącznej powyżej 2000,00zł

*Voucher zostanie przesłany po potwierdzeniu rezerwacji na podany podczas rezerwacji adres e-mail . Ważność vouchera 1 rok od dnia wystawienia. Do wykorzystania na dowolną imprezę z oferty HAPPY BUS.

Rezerwacji należy dokonać on-line na naszej stronie.

Promocja ważna jest tylko od 21 marca 2024 od godz. 0.00 do 22.marca do godz. 23.59

Serdecznie zapraszamy!