Góralskie ANDRZEJKI w Pieninach

Góralskie ANDRZEJKI w Pieninach

INFORMACJE OGÓLNE

Rodzaj imprezy: Góralskie ANDRZEJKI w Pieninach
Kraj/miejscowość: Polska/Niedzica
Ilość dni: 3
Ilość noclegów: 2
Termin: 17-19.11.2023, 24-26.11.2023
Wyżywienie:HB
Transport: autokar
Cena: 850zł

KOMUNIKAT

RAMOWY PROGRAM

1.dzień
Wyjazd z Oleśnicy ( hotel Perła) o godz. 7.30, z Wrocławia ( Zakrzów, parking koło Biedronki, ul. Przedwiośnie 1) o godz. 8.00. Przejazd do Tych. Zwiedzanie Tyskich Browarów Książęcych,, w których piwo warzy się nieprzerwanie od 1629 roku , Wyjątkowości nadaje temu miejscu historia wielu pokoleń browarników, którzy pracowali i żyli na terenie Browaru, stanowiąc jego nieodłączną część, począwszy od zamożnej rodziny Promitzów, przez księcia pszczyńskiego Jana Henryka XI Hochberga po jego potomnych aż do prywatyzacji w latach 90. XX wieku. Przez wieki nie zmieniło się w browarach tylko jedno- dbałość o najwyższą jakość piwa, którego będzie można spróbować na koniec zwiedzania.
Przejazd do Niedzicy. Zakwaterowanie. Obiadokolacja połączona z bankietem i zabawą taneczną ( tematyczną) z DJem. Nocleg.
2.dzień.
Śniadanie. Spotkanie z przewodnikiem. Wyjazd na trasę zwiedzania podczas której odwiedzimy m.in. Zamek “Dunajec” w Niedzicy- wzniesiony na wysokości 566m n.p.m., jeden z najcenniejszych, znajdujących się w Polsce zabytków obronnych, owiany tajemnicą tzw. testamentu Inków, i stanowiący świetną scenerię do filmów- tutaj kręcony był m.in. serial „Janosik” oraz „Wakacje z duchami”. Spacer po Zaporze zna Zalewie Czorsztyńskim, stanowiącej wspaniały punkt widokowy na Zamek. wyjątkowa atrakcją zapory jest trójwymiarowe malowidło “Moc Żywiołów”mierzące 34 metry długości i obrazujące zapadniętą strukturę zalewaną wodospadami z odsłoniętymi w głębi turbinami i sylwetkami ludzi, widzianymi z odległości 50 metrów. Najlepszy efekt trójwymiarowości obrazu można uzyskać stojąc w ściśle określonym miejscu, oznaczonym na malowidle.- Przejazd do Zamku w Czorsztynie- należącego do jednych z najciekawszych i zarazem najbardziej tajemniczych atrakcji turystycznych regionu, owianego wieloma legendami, wzniesionego w XIV wieku z inicjatywy Kazimierza Wielkiego, jako warowania graniczna. Następnie zwiedzanie Czerwonego Klasztoru- położonego po stronie słowackiej, najsłynniejszej wśród budowli sakralnych usytuowanych w Pieninach, wznoszonego od 1330 roku przez magistra Kokosza Berzevicza jako zasądzone zadośćuczynienie za popełnione morderstwo, przekazanego Kamedułom, którzy prowadzili w nim pustelniczy tryb życia. Po drodze będziemy mogli zobaczyć Kościółek pod wezwaniem św. Katarzyny należący do zabytków na szlaku architektury drewnianej .
Powrót do hotelu. Możliwość skorzystania z sauny i jacuzzi. Obiadokolacja z biesiadą grillową przy kapeli góralskiej. Nocleg.
3.dzień
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd w okolice Jaworek, skąd wyruszymy na szlak turystyczny do Rezerwatu Biała Woda – łatwej i pięknej trasy przez skalisty wąwóz, na końcu której czekają na nas bacówki i możliwość wejścia na piękny punkt widokowy. W Jaworkach zobaczymy również Kościół, w którym na szczególną uwagę zasługuje odrestaurowany niedawno przez krakowskich konserwatorów sztuki ikonostas, który teraz znów tak jak i przed wiekami nadaje kościołowi niespotykanego blasku. Przejazd do Szczawnicy- miasta uzdrowiska z długą na 1,8 km promenadą nad Grajcarkiem, parkami i pijalnią wód mineralnych, oraz licznymi restauracjami i karczmami . Czas wolny na obiad ( we własnym zakresie). Około 15.00 wyjazd w drogę powrotna. ?Przejazd w późnych godzinach wieczornych.

TERMINY i CENNIK

UWAGA!
Zapraszamy do udziału we wspólnej zabawie!
W tegoroczne Andrzejki zapraszamy do zabawy w przebieranki!!!!
Tematyka zabawy:
17-19.11.2023- 850zł- – Kolor i Błysk lata 80′
24-26.11.2023- 850zł– Piraci z Karaibów

REZERWACJA I PŁATNOŚCI

Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie drogą mailową. Rezerwacji należy dokonać poprzez przesłanie na adres mailowy : biuro@happybus.pl wypełnionego i podpisanego formularza umowy zgłoszenia- do pobrania z zakładki DRUKI https://happybus.pl/index.php/druki/ oraz wpłatę zaliczki w kwocie 250zł/osoba. Pozostała część ceny płatna w dniu wyjazdu.

ŚWIADCZENIA

Cena zawiera

 • przejazd komfortowym autokarem
 • zakwaterowanie: 2 noclegi w hotelu w Niedzicy pokoje 2,3,-osobowe z łazienkami
 • wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje
 • impreza taneczna z kolacją bankietową, pieczonym udźcem i DJem
 • wieczorek grillowy z muzyką góralską w drugim dniu imprezy
 • możliwość korzystania z jacuzzi i sauny w obiekcie
 • usługa przewodnika lokalnego
 • ubezpieczenie NNW

CENA NIE ZAWIERA

Dodatkowo płatne:

 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów ok. 80-90zł
 • Napoje alkoholowe

ZNIŻKI

GALERIA

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Transport Osobowy Mechanika Pojazdowa

  HAPPY BUS Marek Kieryk
  Adres: Cieśle 14i, 56-400 Oleśnica
  NIP 911-102-62-43
  REGON: 930335410
  Organizator Turystyki nr zezwolenia 443/33/2010

  Konto bankowe:
  NEST BANK
  80 2530 0008 2056 1064 4176 0001

  Telefon, Email:
  tel. 601987675, tel.. 601760297
  e-mail: biuro@happybus.pl

  Drodzy Klienci!

  Kontakt telefoniczny na numer kom. 601987675 nie będzie możliwy do 15.11.2023

  Kontakt przez E-mail. WhatsApp, Messenger pozostaje bez zmian. Na wiadomości odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe.

  Przepraszamy za utrudnienia!