Paryż | 5 dni

Paryż | 5 dni

Cel wycieczki:PARYŻ
Wycieczka: wycieczka wielodniowa
Cena : zapytaj o cenę

Ramowy program:
Paryż zachwyca! Paryż nigdy nie zasypia! Paryż olśniewa! Wie to każdy, kto chociaż raz był w tym magicznym mieście. Przyjeżdżając do Paryża, czujemy, że wkraczamy w niezwykły świat, którego próżno szukać w innych zakątkach tej planety. Stolica Francji to kolebka kultury europejskiej, miasto o niepowtarzalnej atmosferze, niezliczonych zabytkach, nieustannie dyktuje wszelkie mody, przyciąga, wyzwala wyobraźnię, pobudza talent artystów. Proponujemy zatem wielostronne bezpośrednie skonfrontowanie atmosfery zabytków, atrakcji, rozrywek miasta z paryskim mitem i własnymi wyobrażeniami.
Aby poczuć ten niepowtarzalny klimat zapraszamy do „Serca Europy”.

PROGRAM:
1 Dzień
Wyjazd z Polski w godzinach popołudniowych ( ok. 16.00). Przejazd przez Niemcy do Francji. W czasie przejazdu krótkie postoje.

2 Dzień
Przyjazd do Paryża w godzinach porannych. Zwiedzanie miasta: Wieża Eiffel’a – symbol Paryża, możliwość obejrzenia wspaniałej panoramy miasta. Trocadero, Pola Marsowe. Przejazd pod Łuk Triumfalny, Spacer Polami Elizejskimi, Plac Concorde, kościół Św. Magdaleny Przejazd na Wzgórze Montmartre, skąd rozciąga się niepowtarzalny widok na całe miasto. Na wysokości ponad 130 m zobaczymy Bazylikę Sacre Coeur z 20-tonowym dzwonem Savoyarde. Plac du Tetre – mekka artystów. Słynący z najlepszych kasztanów Plac Piggale, Moulin Rouge– słynny kabaret .. Przejazd do hotelu na obrzeżach Paryża – nocleg.

3 Dzień
Śniadanie. Dalsze zwiedzanie stolicy Francji. Przejazd do Pałacu Inwalidów z grobowcem Napoleona. Przejazd do Luwru – zwiedzanie muzeum ze wspaniałą kolekcją dzieł sztuki. Ogrody Tuilleries. Spacer bulwarem do Pałacu Królewskiego, Opery Garnier, Placu Vendome. Czas wolny. Wieczorem zaproponujemy rejs statkiem po Sekwanie. Powrót do hotelu. Nocleg.

4 Dzień
Śniadanie, dalszy ciąg zwiedzania: Centrum Pompidou – budynek wyglądający jak wielka zabawka, Hotel de Ville, Wyspa La Cite z Katedrą Notre Dame – najpiękniejszym zabytkiem sztuki gotyckiej, Pałacem Sprawiedliwości i kaplicą Saint Chapelle, Dzielnica Łacińska z Panteonem- z dedykacją „Wielkim ludziom, wdzięczna Ojczyzna”, w którym spoczywają zasłużeni obywatele Francji oraz m.in. Maria Curie-Skłodowska, Sorbona – tradycyjna nazwa historycznego uniwersytetu. Pałac i Ogrody Luksemburskie, Fontanna Saint Michel. Czas wolny. Planowany wyjazd do Polski ok. godz. 20:00. Przejazd przez Francję i Niemcy do Polski. W czasie przejazdu krótkie postoje.

5. Dzień

  • Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

UWAGA:

  • Cena wycieczki nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i na metro
  • Kolejność zwiedzania może ulec zmianie

CENA ZAWIERA:

  • przejazd autokarem z klimatyzacją, WC i barkiem
  • zakwaterowanie: 2 noclegi w hotelu ** na przedmieściach Paryża (pok. 3 osobowe)
  • wyżywienie: 2 śniadania kontynentalne, 3 obiadokolacje w restauracjach sieci Flunch.
  • opiekę pilota
  • ubezpieczenie KL i NNW

Drodzy Klienci!

Od 01.01.2024 obowiązują nowe zasady rezerwacji naszych imprez turystycznych

Przy każdej ofercie podane są terminy, ceny i aktywny przycisk “rezerwuj”, który przenosi do formularza rezerwacji wraz z wszystkimi informacjami o godzinach, miejscach wyjazdu, ewentualnych dopłatach itp.

Po dokonaniu rezerwacji otrzymają Państwo na podany adres e-mail umowę w wersji elektronicznej, ze wszystkimi niezbędnymi załącznikami oraz indywidualnym numerem rachunku , na który należy dokonywać wpłat.

Umowy “papierowe” przestają tym samy obowiązywać. Prosimy również nie dokonywać wpłat na ogólny rachunek bankowy. Jesteśmy przekonani, że zautomatyzowany system rezerwacji będzie ułatwieniem dla Państwa i dla nas.

Przy każdej ofercie będą Państwo widzieli czy miejsca jeszcze są dostępne i rezerwacja jest możliwa. W razie wątpliwości lub niejasności prosimy o kontakt

Zapraszamy!