ENERGYLANDIA – KRAKÓW- WADOWICE

ENERGYLANDIA – KRAKÓW- WADOWICE

INFORMACJE OGÓLNE

Rodzaj imprezy: ENERGYLANDIA – KRAKÓW- WADOWICE
Kraj/miejscowość: Polska- Rodzinny Park Rozrywki EnergyLandia- Kraków- Wadowice
Ilość dni: 3
Ilość noclegów:2
Termin:26-28.06.2021
Wyżywienie: HB- 2 śniadania, 2 obiadokolacje
Transport: Autokar
Cena: 475 zł/os

RAMOWY PROGRAM

1.dzień Wyjazd z Oleśnicy o godz. 6.00, z Wrocławia ( Zakrzów) o godz. 6.30. Przejazd do Krakowa. Spotkanie z miejscowym przewodnikiem. Zwiedzanie m.in. Kazimierz – Dzielnica Żydowska, gdzie odbędziemy podróż w czasie wąskimi uliczkami wśród kamieniczek, synagog, gotyckich kościołów, stylowych knajpek i małych galerii. Przejście na wzgórze Wawelskie z dawną siedzibą polskich władców i największą świątynią renesansową w Polsce – katedrą na Wawelu, Kryptami Królewskimi i Dzwonem Zygmunta. Spacer jedną z najstarszych ulic Krakowa- ulicą Grodzką do Rynku Starego Miasta, Kościół Mariacki, Sukiennice, Ratusz, pomnik A. Mickiewicza, Brama Floriańska, Barbakan, teatr im. J. Słowackiego. Przejazd do pensjonatu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.
2.dzień Śniadanie. Przejazd do Zatoru- pobyt w Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia, oferującym blisko 60 atrakcji rozłożonych na 26 hektarach powierzchni. Wśród nich można wyróżnić aż 27 różnego rodzaju ogromnych, nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń i atrakcji, poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne, a kończąc na tych dla najmłodszych, 20 gier i zabaw interaktywnych, a także 4 sceny widowiskowe (dwa teatry i dwa amfiteatry), na których codziennie odbywają się różnego rodzaju pokazy artystyczne, pirotechniczne czy wizualne (mapping 3D). Na terenie Parku można także znaleźć niesamowite kino 7D, wyświetlające filmy dla dzieci i młodzieży w technologii 3D, wspartej dodatkowymi efektami specjalnymi. ponad 30 Wszystkie atrakcje prezentowane są w tematycznych, stylizowanych dekoracjach i aranżacjach. W jednej z trzech stref- strefie ekstremalnej, będącej prawdziwym rajem dla wszystkich entuzjastów wysokiej adrenaliny dreszczyku emocji dostarczają takie instalacje jak Roller Coaster Mayan, Zadra czy Viking. Podobnie jest w przypadku wielkiej obrotowej ławki „Apocalipto” czy potężnego wahadła „Aztek Swing”. Ok. 18.00 powrót do hotelu/pensjonatu. Obiadokolacja. Nocleg.
3,dzień
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Wadowic – miasta rodzinnego Karola Wojtyły. Zwiedzanie miejsc związanych z latami dzieciństwa i młodości Św. Papieża Jana Pawła II. Zwiedzanie kilku miejsc leżących na tzw. Wadowickim Szlaku Karola Wojtyły, m.in.: Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II, Bazylika Mniejsza p.w. Ofiarowania NMP, Rynek – Plac Jana Pawła II, Klasztor oo Karmelitów Bosych – Sanktuarium św. Józefa. Czas wolny na słynne kremówki lub obiad. Ok. 15.00 wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd w godzinach wieczornych.

CENA ZAWIERA

 • przejazd autokarem o podwyższonym ( barek, dvd, wc, klimatyzacja)
 • zakwaterowanie: 2 noclegi w hotelu/pensjonacie
 • wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje
 • opieka pilota – przewodnika
 • ubezpieczenie NNW

CENA NIE ZAWIERA

 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów –ok. 30zł w Krakowie, Dom Św. Jana Pawła II w Wadowicach ok. 20 zł/osoba,
 • wstępu do Parku Rozrywki Energylandia- bilet grupowy ( 74 zł dzieci do 140ccm wzrostu i 119zl bilet normalny) – zniżka 5%

UWAGA!!!

Zapewniamy, że w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo imprezy turystyczne realizowane są z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi MZ i GIS, w tym z zasadą dystansu społecznego. Dlatego tez przewidywana liczba uczestników w danej imprezie turystycznej powinna wynosić do 35 osób, zwiedzanie odbywać się będzie z wykorzystaniem indywidualnych zestawów audio, umożliwiających zachowanie dystansu społecznego. Obiekty noclegowe należą do naszej sprawdzonej bazy i z pewnością są przygotowane pod względem sanitarnym zgodnie z obowiązującymi wytycznymi. Pomimo braku specjalnych wytycznych ze strony MZ, dedykowanych branży transportowej, w trosce o Państwa bezpieczeństwo nasze autokary są regularnie zamgławiane środkiem wirusobójczym oraz dezynfekowane. Na wyposażeniu znajdują się środki dezynfekujące do rąk. Podróżni zobowiązani są do zakrywania ust i nosa podczas podróży autokarem.

INFORMACJE KONTAKTOWE

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Transport Osobowy Mechanika Pojazdowa

  HAPPY BUS Marek Kieryk
  Adres: Cieśle 14i, 56-400 Oleśnica
  NIP 911-102-62-43
  REGON: 930335410
  Organizator Turystyki nr zezwolenia 443/33/2010

  Konto bankowe:
  NEST BANK
  80 2530 0008 2056 1064 4176 0001

  Alior Bank
  08 2490 0005 0000 4000 4025 8680

  Telefon, Email:
  tel. 601987675, tel.. 601760297
  e-mail: biuro@happybus.pl

  Drodzy Klienci!

  Kontakt telefoniczny na numer kom. 601987675 nie będzie możliwy do 15.11.2023

  Kontakt przez E-mail. WhatsApp, Messenger pozostaje bez zmian. Na wiadomości odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe.

  Przepraszamy za utrudnienia!