Łąki krokusów w ZAKOPANEM

Łąki krokusów w ZAKOPANEM

INFORMACJE OGÓLNE

Rodzaj imprezy: wycieczka
Kraj/miejscowość: Polska/Zakopane
Ilość dni: 3
Ilość noclegów: 2
Termin: 17-19.03.2023
Wyżywienie: HB
Transport: autokar
Cena: 590,00zł

RAMOWY PROGRAM

1.dzień
Wyjazd z Oleśnicy ( hotel Perła) o godz. 7.00, z Wrocławia ( Zakrzów, parking pod biedronką ul. Przedwiośnie 1) o godz. 7.30. Przejazd do Browarium w Tychach- zwiedzanie Muzeum Tyskich Browarów Książęcych, w których piwo warzy się nieprzerwanie od daty założenia browaru w 1629 r. Tu powstały receptury piw Tyskie i Książęce. Poznamy fascynujące dzieje Tyskich Browarów Książęcych. W Centrum Sztuki Piwowarskiej zmysłami doświadczymy tego, jak powstaje dobre piwo. W Laboratorium Piwa czekają na zwiedzających rozmaite piwne artefakty i najlepsze odmiany surowców. W tym miejscu dosłownie dotykamy piwowarskiego rzemiosła. Na koniec w historycznych ceglanych piwnicach Tyskich Browarów Książęcych nastąpi zwieńczenie zwiedzania – pokaz właściwego nalewania złotego trunku i degustacja warzonego kilka metrów nad lokalem, serwowanego zaraz po uwarzeniu, piwa Tyskie Gronie z Browaru.
Przejazd do Zakopanego. Zakwaterowanie w pensjonacie. Obiadokolacja. Nocleg.
2.dzień
Śniadanie. Spotkanie z miejscowym przewodnikiem. Przejazd do Doliny Chochołowskiej lub Doliny Kościeliskiej, spacer szlakiem turystycznym, podczas którego podziwiać będziemy fioletowe, krokusowe kobierce, którymi usłane są łąki i polany tatrzańskie w okresie wiosennym. Przejazd na kąpielisko- Termy Chochołowskie- największy kompleks basenów termalnych na Podhalu- prawie 3 tysiące m2 lustra wody i 30 niecek basenowych. Wody termalne bogate w wiele mikroskładników gwarantują przypływ sił witalnych i pełną regenerację organizmu. Oprócz basenów i jacuzzi z wodą termalną dostępna jest strefa lecznicza z wodą siarczkową i solankową. W Chochołowskich Termach każdy znajdzie moc atrakcji: gejzery, rwącą rzekę, sztuczną falę, stanowiska do hydromasażu. Na poszukiwaczy mocnych wrażeń czekają zjeżdżalnia z zapadnią oraz dwie zjeżdżalnie pontonowe. a relaksu zaznać można w tekstylnej saunie suchej lub Grocie Solnej.
Powrót do pensjonatu. Obiadokolacja. Nocleg.
3.dzień.
Śniadanie. Przejazd autokarem przez Zakopane: Kaplica na Jaszczurówkach, Rondo Kuźnickie, Skocznie narciarskie, wiila Atma, ulica Kościeliska. Spacer z przewodnikiem do Doliny Strążyskiej, skąd rozpościera się cudowny widok na ściany skalne Giewontu. Przejazd na Krupówki. Czas wolny. Powrót do pensjonatu na obiad. około 16.00 wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd w godzinach wieczornych.

TERMINY i CENNIK

17-19.03.2023 – 590zł/osoba

REZERWACJA I PŁATNOŚCI

Rezerwacji należy dokonać poprzez przesłanie na adres: biuro@happybus.pl skanu lub zdjęcia wypełnionego i podpisanego formularza umowy-zgłoszenia oraz wpłatę zaliczki w wysokości 150,00 zł /osoba. Formularz znajduje się w zakładce DRUKI. https://happybus.pl/index.php/druki/
Dopłata do ceny całkowitej w terminie do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy,

ŚWIADCZENIA

Cena zawiera
p

 • rzejazd komfortowym autokarem
 • zakwaterowanie: 2 noclegi w pensjonacie w Zakopane,m, pokoje 2,3-osobowe z łazienkami i TV.
 • wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje, 1 obiad
 • opieka pilota
 • usługa przewodnika lokalnego
 • ubezpieczenie NNW
 • obowiązkowa ustawowa opłata na TFG i TFP
 • opłaty drogowe i parkingowe

CENA NIE ZAWIERA

Dodatkowo płatne:

 • bilety wstępu do Browarów Tyskich, do TPN i na kąpielisko termalne

ZNIŻKI

GALERIA

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Transport Osobowy Mechanika Pojazdowa

  HAPPY BUS Marek Kieryk
  Adres: Cieśle 14i, 56-400 Oleśnica
  NIP 911-102-62-43
  REGON: 930335410
  Organizator Turystyki nr zezwolenia 443/33/2010

  Konto bankowe:
  NEST BANK
  80 2530 0008 2056 1064 4176 0001

  Telefon, Email:
  tel. 601987675, tel.. 601760297
  e-mail: biuro@happybus.pl

  Szanowni Państwo,

  Informujemy, że w dniach 21.06-11.07.2024 przebywamy z grupami poza strefą Unii Europejskiej. Kontakt telefoniczny z nami w tym okresie będzie niemożliwy.

  Prosimy o przesyłanie wiadomości e-mail, Messenger, WhatsApp

  Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.

  System rezerwacyjny działa bez zakłóceń

  Za utrudnienia przepraszamy.