Świętokrzyskie Bajduły- Góry Świętokrzyskie -Sandomierz

Świętokrzyskie Bajduły- Góry Świętokrzyskie -Sandomierz

INFORMACJE OGÓLNE

Rodzaj imprezy: ŚWIĘTOKRZYSKIE BAJDUŁY- Góry Świętokrzyskie-Sandomierz
Kraj/miejscowość: Polska/ Góry Świętokrzyskie- Sandomierz
Ilość dni: 3
Ilość noclegów: 2
Termin: 04 -06.06.2021; 11-13.06.2021
Wyżywienie: HB- 2 śniadania, 2 obiadokolacje
Transport: Autokar
Cena: 590zł/os

RAMOWY PROGRAM

1. dzień
Wyjazd o godz. 7.00. Przejazd do Chęcin. Zwiedzanie jednej z najbardziej znanych atrakcji Gór Świętokrzyskich i jednej z najpiękniejszych jaskiń naszego kraju – Jaskini „Raj”, zachwycającej bogactwem i różnorodnością kalcytowych form naciekowych. Alternatywnie zwiedzanie imponujących ruin Zamku Królewskiego Władysława Łokietka w Checinach, górującego nad okolicą. Wizyta w skansenie wsi kieleckiej w Tokarni zwiedzanie obiektów tradycyjnej drewnianej zabudowy wiejskiej, dworku, wiatraków itp.. Przejazd do pensjonatu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.
2. dzień
Śniadanie. Przejazd do Opatowa- zwiedzanie: Kolegiata Św. Marcina, kościół i klasztor Bernardynów, Brama Warszawska. Przejazd do Ujazdu- wizyta w Zamku Krzyżtopór. Przejazd przez Zagnańsk- Dąb „Bartek” Przejazd do Oblęgorka – zwiedzanie dworku Henryka Sienkiewicza. Ewentualnie – dla chętnych- wyprawa na Święty Krzyż – wizyta w Sanktuarium. Powrót do pensjonatu. Obiadokolacja. Magiczny wieczorny spacer z pochodniami- “Świętokrzyskie Bajduły”Postacie ze świętokrzyskich legend: czarownice rzucające uroki, zielarki udzielające rad jak pokonać niebezpieczeństwa, porady na wszelakie bolaki, wróżby i odczynianie uroków, bogini Mokosz radząca jak zawładnąć zmysłami ukochanego; Południce, Rusałki oraz wiele postaci znanych z wczesnosłowiańskiej kultury naszych przodków z Łysej Góry. Moc wrażeń gwarantowana!!! Degustacja nalewki i naparu z lubczyku. Nocleg.
3. dzień
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Sandomierza–- perełki renesansu wśród polskich miast królewskich, malowniczo położonego nad Wisłą i odznaczającego się niepowtarzalną atmosferą i klimatem dającej się tu odczuć przeszłości przenikającej urokliwe zaułki. . Spacer po Starym Mieście z przewodnikiem, podczas którego podziwiać można: Rynek z Ratuszem, Bramę Opatowską z tarasem widokowym na miasto i brzeg Wisły, kościół Św. Jakuba, Dziedziniec Zamku Kazimierzowskiego, Dom Długosza, Synagogę. Przejście Podziemną Trasą Turystyczną. Czas wolny na sandomierskim Rynku.
W godzinach popołudniowych wyjazd w kierunku Wrocławia. Przyjazd w późnych godzinach wieczornych.

CENA ZAWIERA

  • przejazd autokarem ( klimatyzacja, wc, dvd, cafe-bar)
  • zakwaterowanie: 2 noclegi w hotelu/pensjonacie, pokoje 2, 3-osobowe z łazienkami
  • wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje
  • opiekę pilota
  • usługa przewodnika lokalnego
  • ubezpieczenie NNW
  • obowiązkowa ustawowa składka na TFP i TFG

CENA NIE ZAWIERA

  • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów ( ok. 50 zł)
  • ewentualnych kosztów organizacji ogniska ( od 25zł)

UWAGA!!!

Zapewniamy Państwa, iż impreza realizowana jest z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi MZ i GIS. Obiekt noclegowy przygotowany będzie pod względem sanitarnym zgodnie z obowiązującymi wytycznymi. W trosce o Państwa bezpieczeństwo nasze autokary są regularnie zamgławiane środkiem wirusobójczym oraz dezynfekowane. Na wyposażeniu znajdują się środki dezynfekujące do rąk. Podróżni zobowiązani są do zakrywania ust i nosa podczas podróży autokarem.

INFORMACJE KONTAKTOWE

FORMULARZ KONTAKTOWY

Transport Osobowy Mechanika Pojazdowa

HAPPY BUS Marek Kieryk
Adres: Cieśle 14i, 56-400 Oleśnica
NIP 911-102-62-43
REGON: 930335410
Organizator Turystyki nr zezwolenia 443/33/2010

Konto bankowe:
NEST BANK
80 2530 0008 2056 1064 4176 0001

Alior Bank
08 2490 0005 0000 4000 4025 8680

Telefon, Email:
tel. 601987675, tel.. 601760297
e-mail: biuro@happybus.pl

Wyjazd Służbowy

Drodzy Klienci,

w dniach 25.09-03.10 przebywamy poza granicami UE.

Kontakt z biurem możliwy tylko drogą mailową.

Na wiadomości odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
Za utrudnienia przepraszamy!