HISZPANIA- Costa Brava- wypoczynek i zwiedzanie

HISZPANIA- Costa Brava- wypoczynek i zwiedzanie

INFORMACJE OGÓLNE

Rodzaj imprezy: Wypoczynek i zwiedzanie
Kraj/miejscowość: Hiszpania-Costa Brava/Tossa de Mar
Ilość dni: 11
Ilość noclegów: 10
Termin:12-22.07.2024
Wyżywienie:HB
Transport: autokar
Cena: 3490,00zł+190,00Euro ( koszty realizacji programu) i TFG+TFP 20zł
LAST MINUTE!!!! ZNIŻKA 200zł/OSOBA

KOMUNIKAT

UWAGA! WAŻNE przed dokonaniem rezerwacji!
Rezerwacji dokonuje się automatycznie przez kliknięcie przycisku „Rezerwuj” przy wybranym terminie i wypełnienie pojawiającego się formularza. Należy dokładnie przeczytać i zaznaczyć odpowiednie pola wyboru przy dobrowolnych dopłatach.
OWU i inne załączniki pobierają się w formie PDF.
Po dokonaniu rezerwacji otrzymają Państwo natychmiast wiadomość e-mail z systemu wraz z załącznikami , w tym z umową. Umowa jest szyfrowana. Proszę najpierw przeczytać otrzymaną wiadomość, aby otworzyć umowę.
Rezerwacje przyjmowane są dla poszczególnych pokoi. Każda rezerwacja oznacza jeden pokój. Jeżeli system nie przyjmuje rezerwacji dla 3 lub 4 osób, oznacza to, że pokoje 3 i 4-osobowe nie są dostępne. Należy wybrać inną opcję, np. dokonać dwóch rezerwacji po 2 osoby.
To naprawdę jest bardzo proste!!! Przekonaj się i zarezerwuj swoją wycieczkę!
BARDZO WAŻNE- Państwa adres e-mail i daty urodzenia muszą być wpisane poprawnie!
Wraz z umową otrzymają Państwo indywidualny numer rachunku bankowego, na który należy wpłacić zaliczkę w ciągu 72 godzin od dokonania rezerwacji. Termin wpłaty oznacza datę zaksięgowania wpłaty na naszym koncie a nie datę wykonania przelewu! Proszę nie przesyłać potwierdzenia dokonania wpłaty.
W przypadku braku wpłaty na rachunku w wyznaczonym terminie system automatycznie anuluje rezerwację i miejsca wrócą do sprzedaży, będą mogły zostać zarezerwowane przez inną osobę.

RAMOWY PROGRAM

Dzień 1.
Wyjazd z Cieśli o godz. 4.00, z Oleśnicy ( hotel Perła) o godz. 4.30, z Wrocławia ( Zakrzów parking koło Biedronki ul. Przedwiośnie 1) o godz. 5.00 Przejazd przez Niemcy do Francji. Kolacja w restauracji samoobsługowej typu Flunch. Przyjazd do hotelu w Lyonie. Zakwaterowanie . nocleg tranzytowy.
Dzień 2.
Śniadanie kontynentalne. Wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd w kierunku Hiszpanii. Przejazd przez część terytorium południowej Francji ( Prowansja- rejon Avignon, Nimes, Montpellier) do wybrzeża Costa Brava. Przyjazd do hotelu**** w Tossa de Mar. Zakwaterowanie. Czas wolny. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 3-9
Śniadanie. Pobyt w hotelu w Tossa de Mar. Realizacja programu wycieczek: Barcelona, Montserrat, Girona, czas na plażowanie, kąpiele w morzu, dodatkowe wycieczki fakultatywne.
Obiadokolacja. Nocleg
Dzień 10
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd. Przejazd na terytorium Francji. Obiadokolacja w restauracji samoobsługowej sieci Flunch lub podobnej. Nocleg tranzytowy w hotelu w okolicy Lyonu.
Dzień 11.
Śniadanie kontynentalne w hotelu. Wykwaterowanie. Przejazd przez Niemcy do Polski. Przyjazd w późnych godzinach wieczornych.

BARCELONA: stolica Katalonii, to magiczne miasto robiące niesamowite wrażenie na każdym, kto decyduje się je zwiedzić. Ilość ciekawych zabytków i atrakcji, które oferuje turystom może przyprawić o zawrót głowy.
O stolicy Katalonii można powiedzieć wszystko, a już na pewno to, że nie będziesz się tutaj nudzić! Barcelona obfituje w ogromną ilość zabytków,, wśród nich znane na całym świecie projekty Antonia Gaudiego, jak kościół Sagrada Familia, La Pedrera (Casa Mila), Casa Batlló, Park Güell, Casa Vicens czy Pabellones Güell.
Ale Barcelona to nie tylko Gaudi. Najbardziej klimatyczną częścią miasta jest Dzielnica Gotycka (Barri Gòtic), która znajduje się tuż obok popularnego deptaka Las Ramblas. Wiele ciekawych atrakcji kryje także wzgórze Montjuïc. To na jego zboczach usytuowany jest charakterystyczny zamek, wioska architektoniczna Poble Espanyol, ogród botaniczny, Muzeum Archeologiczne Katalonii czy spektakularne Magiczne Fontanny (kat. Font Màgica) W Barcelonie znajduje się aż dziewięć obiektów wpisanych na Listę światowego dziedzictwa UNESCO.
Liczne muzea, dziewięć plaż, ponad osiemdziesiąt parków i stadion Camp Nou – obowiązkowa pozycja dla miłośników piłki nożnej.
Najpopularniejsze muzea to Muzeum Narodowe Katalonii, Muzeum Nauki CosmoCaixa, Muzem Picassa, Muzeum Nauk Przyrodniczych, czy Muzeum FC Barcelona.
MONTSERRAT– szczególne miejsce nie tylko dla Katalończyków. I nie chodzi tu bynajmniej o wyjątkowy krajobraz masywu górskiego ukształtowany przez sterczące niczym zęby piły formacje skalne.
Montserrat to przede wszystkim ponad tysiącletnia historia związana z figurką Czarnej Madonny, patronki Katalonii, umieszczonej za ołtarzem w Bazylice. Znajdujący się tam benedyktyński klasztor jest symbolem tożsamości narodowej Katalończyków. Obecny klasztor pochodzi z połowy lat siedemdziesiątych XIX wieku (odbudowywany od 1844 r.), pierwszy został zniszczony przez wojska napoleońskie w 1811 roku. Pozostałości pierwotnego klasztoru można zobaczyć przy Placa de Santa Maria.
W czasach dyktatury Franco w klasztorze schronienie znaleźli ludzie działający w katalońskim ruchu oporu; działała też drukarnia drukująca teksty w zakazanym wtedy języku katalońskim. Cały obszar masywu górskiego Montserrat jest obszarem chronionym, częścią Parc Natural Muntanya de Montserrat. W okolicy wytyczono szlaki spacerowe oraz punkty widokowe. Dla miłośników transportu publicznego dodatkową atrakcją będą cztery kolejki przewożące turystów na górę – dwie koleje linowo-terenowe, kolej zębata i kolej linowa.
GIRONA– stolica Prowincji Girona (Provincia de Gerona), regionu regionu Katalonii, któremu wierny od urodzenia aż do śmierci pozostał jeden z najbardziej kontrowersyjnych artystów ubiegłego stulecia – Salvador Dalí. Panoramę Girony najlepiej podziwiać z wąskich i bardzo wysokich murów zamykających z jednej strony jego starą część, gdzie zdecydowanie wyróżnia się wieża powstałej w XI wieku katedry Catedral de Santa María albo z brzegu rzeki Oñar, skąd zobaczymy kolorowe konstrukcje domów z fasadami wznoszącymi się bezpośrednio nad taflą wody. Girona posiada zabytki innych kultur niż chrześcijańska: dzielnicę żydowską La Judería czy też łaźnie arabskie Baños árabes. Największą atrakcją Girony jest jej starówka. To jedno z najlepiej zachowanych tego typu miejsc w Hiszpanii. Znajdziesz tu mnóstwo zabytkowych miejsc, kościołów i ulic. Niektóre z nich liczą nawet 2000 lat! Chcąc poznać historię miasta (i nie tylko), warto wybrać się także do muzeów, których w Gironie nie brakuje. Wśród tych najciekawszych warto wymienić: Muzeum Historii Żydów (kat. Museu d’Història dels Jueus), Muzeum Historii Girony (kat. Museu d’Història de Girona) oraz Muzeum Kina (kat. Museu del Cinema).

TERMINY i CENNIK

ŚWIADCZENIA

Cena zawiera

 • przejazd komfortowym autokarem
 • zakwaterowanie: 10 noclegów, w tym dwa noclegi tranzytowe na terenie Francji ( hotel sieci Campanille lub podobnej), 8 noclegów w hotelu 4* w Tossa de Mar na wybrzeżu Costa Brava- Hotel Oasis Tossa&Spa**** oferuje duży odkryty basen. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, z balkonem. Goście mają możliwość wypożyczenia sejfu. W hotelu Oasis Tossa mieści się restauracja bufetowa, Na terenie obiektu znajduje się bar oraz ogród z tarasem. W obiekcie organizowany jest program rozrywkowy, zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem. W hotelu dostępne jest SPA obejmujące kryty basen z podgrzewaną wodą, łaźnię turecką oraz jacuzzi. Do dyspozycji Gości są również podgrzewane leżaki i siłownia. Za dodatkową opłatą można zarezerwować relaksujący masaż. Hotel oddalony jest o 5 minut spacerem od centrum miasta. Plaża usytuowana jest w odległości ok. 500 metrów. Spacer do murów Starego Miasta zajmuje około 15 minut.
 • wyżywienie: 10 śniadań, w tym 2 śniadania kontynentalne we Francji, 8 śniadań bufetowych w Tossa de Mar, 10 obiadokolacji, w tym dwie obiadokolacje w restauracji samoobsługowej we Francji, 8 obiadokolacji w formie bufetu w Tossa de Mar.
 • opiekę pilota
 • ubezpieczenie KL 20000Euro i NNW 10000zł
 • wycieczki autokarowe: Barcelona, Montserrat, Girona

CENA NIE ZAWIERA

Dodatkowo płatne:

 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów ( 25-100 Euro)
 • wycieczka statkiem z Tossa de Mar do Lloret de Mar ( ok. 30,00 Euro)
 • obowiązkowa ustawowa opłata na TFG i TFP-20,00zł/ osoba
 • dodatkowe atrakcje i świadczenia oferowane przez hotel a nie zawarte w cenie imprezy

Koszty realizacji programu, stanowiące część ceny imprezy wynoszą 190,00 Euro od osoby i płatne są obowiązkowo pilotowi w pierwszym dniu imprezy.
UWAGA. Miejsca w autokarze przydzielane są wg kolejności zgłoszeń. Wybór konkretnego miejsca możliwy jest za dodatkową opłatą 80zł/osoba.

ZNIŻKI

 • Dzieci w wieku 0-2 lata cena 1790,00 jako 3 i 4 osoba w pokoju
 • Dzieci w wieku 3-12 lat cena 2990,00zł jako 3 i 4 osoba w pokoju

GALERIA

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Transport Osobowy Mechanika Pojazdowa

  HAPPY BUS Marek Kieryk
  Adres: Cieśle 14i, 56-400 Oleśnica
  NIP 911-102-62-43
  REGON: 930335410
  Organizator Turystyki nr zezwolenia 443/33/2010

  Konto bankowe:
  NEST BANK
  80 2530 0008 2056 1064 4176 0001

  Telefon, Email:
  tel. 601987675, tel.. 601760297
  e-mail: biuro@happybus.pl

  Szanowni Państwo,

  Informujemy, że w dniach 21.06-11.07.2024 przebywamy z grupami poza strefą Unii Europejskiej. Kontakt telefoniczny z nami w tym okresie będzie niemożliwy.

  Prosimy o przesyłanie wiadomości e-mail, Messenger, WhatsApp

  Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.

  System rezerwacyjny działa bez zakłóceń

  Za utrudnienia przepraszamy.