Wiedeń 2 dni

Wiedeń 2 dni

INFORMACJE OGÓLNE

Rodzaj imprezy: wycieczka weekendowa
Kraj/miejscowość: Austria/Wiedeń
Ilość dni: 2
Ilość noclegów: 1
Termin: 07-08.10.2023 ostatnie miejsca
Wyżywienie: BB
Transport: autokar
Cena: 495zł

KOMUNIKAT

RAMOWY PROGRAM

1.dzień
Wyjazd z Oleśnicy ( hotel Perła) o godz. 4.00. Z Wrocławia ( Zakrzów ul. Przedwiośnie 1, parking Biedronki) o godz. 4.30. Przejazd przez Czechy. Ok. południa przyjazd do Wiednia.. Przejazd na wzgórze Kahlenberg, skąd Jan III Sobieski prowadził wojska podczas Odsieczy Wiedeńskiej. Rzut oka na panoramę Wiednia. Zwiedzanie polskiego kościoła Św. Józefa. Przejazd do centrum miasta. Spotkanie z miejscowym przewodnikiem. Objazd autokarem reprezentacyjnego bulwaru Ringsrasse – widok m.in. na Park Miejski, Parlament, Ratusz, Teatr Dworski, Uniwersytet, Kościół Wotywny. Spacer ulicami wiedeńskiej Starówki – m.in. Opera ( z możliwością zwiedzanie wewnątrz), Katedra Św. Szczepana, reprezentacyjne deptaki Kartnerstrasse, Kohlmarkt i Graben, dziedzińce i budynki zimowej rezydencji cesarskiej – Hofburga. Fakultatywne zwiedzanie komnat cesarskich, Kaplicy i Skarbca. Czas wolny na kawę. Dalsze zwiedzanie miasta – Neuer Markt z kościołem Kapucynów i Kryptą Cesarską, Hoher Markt, Park Miejski z pomnikiem Straussa, Schwarzenbergerplatz, Kościół Św. Karola Boromeusza – największy kościół barokowy Wiednia. Czas wolny na obiadokolację ( we własnym zakresie). Przejazd do hotelu w okolicy Wiednia. Zakwaterowanie. Nocleg.
2.dzień
Śniadanie ok. 8.00. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na dalsze zwiedzanie, m.in. kompleksu pałacowo- ogrodowego Belwederu – symbolu dawnej potęgi Księcia Eugeniusza Sabaudzkiego, skąd rozpościera się cudowna panorama na Stare Miasto. Przejazd do Schonbrunnu- zwiedzanie letniej rezydencji stanowiącej wyraz przepychu i bogactwa cesarstwa w dobie baroku. Spacer po rozległym parku, kryjącym mnóstwo atrakcji ciekawych miejsc,jak np. najstarszy ogród botaniczny Austrii, Palmiarnia, Glorietta, Ruiny Rzymskie, Tyrolskie Chatki, Labirynt. Czas wolny.
Przejazd do Hundertwasserhaus- zapoznanie z oryginalną architekturą Hundertwassera. Ok. 16.00 wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd w godz. nocnych.

TERMINY i CENNIK

07-08.10.2023- 495zł/os

REZERWACJA I PŁATNOŚCI

Rezerwacji należy dokonać poprzez przesłanie na adres: biuro@happybus.pl skanu lub zdjęcia wypełnionego i podpisanego formularza umowy-zgłoszenia oraz wpłatę zaliczki w wysokości 150,00 zł /osoba. Formularz znajduje się w zakładce DRUKI. https://happybus.pl/index.php/druki/
Dopłata do ceny całkowitej w terminie do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy,

ŚWIADCZENIA

Cena zawiera

  • przejazd komfortowym autokarem
  • zakwaterowanie : 1 nocleg w hotelu *** sieci Oekotel w okolicy Wiednia, pokoje 2,3-osobowe
  • wyżywienie: 1 śniadanie w formie bufetu
  • usługę przewodnika miejscowego w Wiedniu przez 2 dni
  • opiekę pilota podczas całej wycieczki
  • ubezpieczenie KL( 20000Euro) i NNW ( 15000zł)
  • opłaty drogowe i parkingowe

CENA NIE ZAWIERA

Dodatkowo płatne:

  • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów – ok. 28EUR Schonbrunn, 10 EUR Opera
  • opłaty za zestawy tour guide- obligatoryjnie 20zł/osoba
  • obowiązkowa ustawowa składka TFG i TFP 20zł/osoba
  • dodatkowych posiłków nie objętych ofertą
  • dopłata do pokoju 1-osobowego 120zł

UWAGA. Miejsca w autokarze przydzielane są wg kolejności zgłoszeń. Wybór konkretnego miejsca możliwy jest za dodatkową opłatą 50zł/osoba.

ZNIŻKI

GALERIA

FORMULARZ KONTAKTOWY

    Transport Osobowy Mechanika Pojazdowa

    HAPPY BUS Marek Kieryk
    Adres: Cieśle 14i, 56-400 Oleśnica
    NIP 911-102-62-43
    REGON: 930335410
    Organizator Turystyki nr zezwolenia 443/33/2010

    Konto bankowe:
    NEST BANK
    80 2530 0008 2056 1064 4176 0001

    Telefon, Email:
    tel. 601987675, tel.. 601760297
    e-mail: biuro@happybus.pl

    Drodzy Klienci!

    Kontakt telefoniczny na numer kom. 601987675 nie będzie możliwy do 15.11.2023

    Kontakt przez E-mail. WhatsApp, Messenger pozostaje bez zmian. Na wiadomości odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe.

    Przepraszamy za utrudnienia!