CZESKI RAJ- 3 perełki w jeden dzień

CZESKI RAJ- 3 perełki w jeden dzień

INFORMACJE OGÓLNE

Rodzaj imprezy: wycieczka jednodniowa
Kraj/miejscowość: CZECHY-Czeski Raj
Ilość dni: 1
Ilość noclegów: nie dotyczy
Termin:31.05.2026
Wyżywienie: nie dotyczy
Transport: autokar
Cena: 180,00

KOMUNIKAT

UWAGA! WAŻNE przed dokonaniem rezerwacji!
Rezerwacji dokonuje się automatycznie przez kliknięcie przycisku „Rezerwuj” przy wybranym terminie i wypełnienie pojawiającego się formularza. Należy dokładnie przeczytać i zaznaczyć odpowiednie pola wyboru przy dobrowolnych dopłatach.
OWU i inne załączniki pobierają się w formie PDF.
Po dokonaniu rezerwacji otrzymają Państwo natychmiast wiadomość e-mail z systemu wraz z załącznikami , w tym z umową. Umowa jest szyfrowana. Proszę najpierw przeczytać otrzymaną wiadomość, aby otworzyć umowę.
To naprawdę jest bardzo proste!!! Przekonaj się i zarezerwuj swoją wycieczkę!
BARDZO WAŻNE- Państwa adres e-mail i daty urodzenia muszą być wpisane poprawnie!
Wraz z umową otrzymają Państwo indywidualny numer rachunku bankowego, na który należy wpłacić zaliczkę w ciągu 72 godzin od dokonania rezerwacji. Termin wpłaty oznacza datę zaksięgowania wpłaty na naszym koncie a nie datę wykonania przelewu! Proszę nie przesyłać potwierdzenia dokonania wpłaty.

W przypadku braku wpłaty na rachunku w wyznaczonym terminie system automatycznie anuluje rezerwację i miejsca wrócą do sprzedaży, będą mogły zostać zarezerwowane przez inną osobę.

RAMOWY PROGRAM

Wyjazd z Cieśli ( siedziba firmy) o godz. 6.30, z Oleśnicy ( hotel Perłą) o godz. 7.00, z Wrocławia ( Zakrzów, parking Biedronki ul. Przedwiośnie1) o godz. 7.30.
Przejazd w kierunku Czech. Przyjazd do malowniczego regionu Czeski Raj – jednego z najpiękniejszych obszarów przyrodniczych w kraju- krainy skalnych miast i romantycznych zamków. Przejazd do Bozkovské Dolomitové Jeskyně – najpiękniejszych jaskiń dolomitowych w Czechach. Zwiedzanie podziemnego świata pełnego nacieków oraz największego podziemnego jeziora w kraju. Następnie spacer po rezerwacie skalnym Prachowskie Skały – labirynt wąskich ścieżek, imponujących formacji skalnych i punktów widokowych, z których rozciągają się zapierające dech w piersiach panoramy. Ostatnim punktem programu i kropką na i tego dnia będą romantyczne ruiny zamku Zamek Trosky – symbol Czeskiego Raju, malowniczo wznoszący się na dwóch bazaltowych skałach- „Baba” i „Panna” (postój na zdjęcia). Czas wolny na odpoczynek, zakup pamiątek lub indywidualny spacer. Około 18.00 wyjazd w drogę powrotną, przyjazd w godzinach wieczornych.

TERMINY i CENNIK

ŚWIADCZENIA

Cena zawiera

  • przejazd komfortowym autokarem
  • opieka pilota-przewodnika
  • ubezpieczenie KL 30000Euro i NNW 15000zł
  • opłaty drogowe i parkingowe

CENA NIE ZAWIERA

Dodatkowo płatne:

  • koszt biletów wstępu- około 500kc/osoba
  • zestawy tour guide- obowiązkowo 15.00zł

ZNIŻKI

GALERIA

Transport Osobowy Mechanika Pojazdowa

HAPPY BUS Marek Kieryk
Adres: Cieśle 14i, 56-400 Oleśnica
NIP 911-102-62-43
REGON: 930335410
Organizator Turystyki nr zezwolenia 443/33/2010

Telefon, Email:
tel. 601987675, tel.. 601760297
e-mail: biuro@happybus.pl

 

DRODZY KLIENCI

Z uwagi na różnicę stref czasowych kontakt telefoniczny na numer 601987675 będzie niemożliwy.

Zapraszam do kontaktu on-line przez Messenger, Whatsapp, e-mail.

W sprawach najpilniejszych proszę się kontaktować pod numerem 601760297

System rezerwacji on-line jest niezmiennie aktywny.

Zapraszamy do rezerwacji naszych wycieczek!