Weekend w stolicy- WARSZAWA

Weekend w stolicy- WARSZAWA

INFORMACJE OGÓLNE

Rodzaj imprezy: wycieczka
Kraj/miejscowość: Polska/Warszawa
Ilość dni: 2
Ilość noclegów: 1
Termin:14-15.09.2024
Wyżywienie:HB
Transport: autokar
Cena: 490,00zł + 4,00zł TFG i TFP

KOMUNIKAT

UWAGA! WAŻNE przed dokonaniem rezerwacji!
Rezerwacji dokonuje się automatycznie przez kliknięcie przycisku „Rezerwuj” przy wybranym terminie i wypełnienie pojawiającego się formularza. Należy dokładnie przeczytać i zaznaczyć odpowiednie pola wyboru przy dobrowolnych dopłatach.
OWU i inne załączniki pobierają się w formie PDF.
Po dokonaniu rezerwacji otrzymają Państwo natychmiast wiadomość e-mail z systemu wraz z załącznikami , w tym z umową. Umowa jest szyfrowana. Proszę najpierw przeczytać otrzymaną wiadomość, aby otworzyć umowę.
Rezerwacje przyjmowane są dla poszczególnych pokoi. Każda rezerwacja oznacza jeden pokój. Jeżeli system nie przyjmuje rezerwacji dla 3 lub 4 osób, oznacza to, że pokoje 3 i 4-osobowe nie są dostępne. Należy wybrać inną opcję, np. dokonać dwóch rezerwacji po 2 osoby.
To naprawdę jest bardzo proste!!! Przekonaj się i zarezerwuj swoją wycieczkę!
BARDZO WAŻNE- Państwa adres e-mail i daty urodzenia muszą być wpisane poprawnie!
Wraz z umową otrzymają Państwo indywidualny numer rachunku bankowego, na który należy wpłacić zaliczkę w ciągu 72 godzin od dokonania rezerwacji. Termin wpłaty oznacza datę zaksięgowania wpłaty na naszym koncie a nie datę wykonania przelewu! Proszę nie przesyłać potwierdzenia dokonania wpłaty.
W przypadku braku wpłaty na rachunku w wyznaczonym terminie system automatycznie anuluje rezerwację i miejsca wrócą do sprzedaży, będą mogły zostać zarezerwowane przez inną osobę.

RAMOWY PROGRAM

1.dzień
Wyjazd z Oleśnicy ( hotel Perła) o godz. 6.30. Możłiwość wyjazdy=u z Cieśli z parkowaniem samochodu ( 6.00) Przejazd do Warszawy. Przyjazd do stolicy przed południem.
Zwiedzanie miasta: Łazienki Królewskie – klasycystyczny zespół pałacowo-parkowy zbudowany za czasów panowania króla Stanisława Augusta Poniatowskiego- z pomnikiem Fryderyka Chopina, Aleje Ujazdowskie – spacer w okolicach siedziby Sejmu i Senatu RP, Pałac Kultury i Nauki. Ewentualnie zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego lub Muzeum Historii Żydów Polskich. a na późne popołudnie- warszawska Praga- dzielnica, w której czas się zatrzymał… I gdzie nadal spotkać można prawdziwego Warszawiaka! Wizyta w Muzeum Polskiej Wódki- jedynym takim muzeum dokumentującym ponad 600-letnią historię i tradycję wytwarzania wódki na ziemiach polskich, zlokalizowanym w zabytkowym budynku Zakładu Rektyfikacji na terenie Centrum Praskiego Koneser- zwiedzanie połączone z degustacją. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.
2.dzień
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do centrum Warszawy i dalsze zwiedzanie miasta – Zamek Królewski, Plac Zamkowy, Grób Nieznanego Żołnierza, Stare Miasto (Archikatedra Św. Jana Chrzciciela, w murach której kazania wygłaszał Piotr Skarga, Barbakan) , Pomnik Małego Powstańca. Wizyta w Wilanowie i ( pod warunkiem dokonania wcześniejszej rezerwacji) zwiedzanie Muzeum Pałacu Króla Jana III Sobieskiego i Parku w Wilanowie. Czas wolny na obiad ( we własnym zakresie). Wyjazd z Warszawy w godzinach popołudniowych ( ok. 16.00)
Powrót w godzinach wieczornych (ok. 21.00)

TERMINY i CENNIK

ŚWIADCZENIA

Cena zawiera

 • przejazd komfortowym autokarem
 • zakwaterowanie – 1 nocleg w hotelu *** w Warszawie, pokoje 2,3- osobowe z łazienkami
 • wyżywienie – 1 śniadanie, 1 obiadokolacja, serwowane w formie bufetu
 • opieka pilota na trasie
 • usługa przewodnicka w Warszawie
 • ubezpieczenie NNW

CENA NIE ZAWIERA

Dodatkowo płatne:

 • obowiązkowa ustawowa opłata na TFG i TFP- 4zł/osoba- doliczane do ceny przy rezerwacji
 • opłata za wypożyczenie zestawów tour-guide – obligatoryjnie 25,00zł/osoba
 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów- 80-150,00zł/osoba

Dopłata do pokoju 1-oosbowego 200,00zł
UWAGA. Miejsca w autokarze przydzielane są wg kolejności zgłoszeń. Wybór konkretnego miejsca możliwy jest za dodatkową opłatą 50zł/osoba.

ZNIŻKI

GALERIA

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Transport Osobowy Mechanika Pojazdowa

  HAPPY BUS Marek Kieryk
  Adres: Cieśle 14i, 56-400 Oleśnica
  NIP 911-102-62-43
  REGON: 930335410
  Organizator Turystyki nr zezwolenia 443/33/2010

  Konto bankowe:
  NEST BANK
  80 2530 0008 2056 1064 4176 0001

  Telefon, Email:
  tel. 601987675, tel.. 601760297
  e-mail: biuro@happybus.pl

  Szanowni Państwo,

  Informujemy, że w dniach 21.06-11.07.2024 przebywamy z grupami poza strefą Unii Europejskiej. Kontakt telefoniczny z nami w tym okresie będzie niemożliwy.

  Prosimy o przesyłanie wiadomości e-mail, Messenger, WhatsApp

  Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.

  System rezerwacyjny działa bez zakłóceń

  Za utrudnienia przepraszamy.