CZARNOGÓRA – wypoczynek i zwiedzanie

CZARNOGÓRA – wypoczynek i zwiedzanie

INFORMACJE OGÓLNE

Rodzaj imprezy: Wypoczynek i zwiedzanie
Kraj/miejscowość: Czarnogóra/Dobra Voda
Ilość dni: 10 lub 11
Ilość noclegów: 9 lub 10
Termin: 21.06-01.07.2024, 02-11.07.2024, 22.08-01.09.2024
Wyżywienie: HB
Transport: autokar
Cena: 2890,00 zł + koszty programowe
LAST MINUTE W TERMINIE 02-11.07.2024!!!!

KOMUNIKAT

UWAGA! WAŻNE przed dokonaniem rezerwacji!
Rezerwacji dokonuje się automatycznie przez kliknięcie przycisku „Rezerwuj” przy wybranym terminie i wypełnienie pojawiającego się formularza. Należy dokładnie przeczytać i zaznaczyć odpowiednie pola wyboru przy dobrowolnych dopłatach.
OWU i inne załączniki pobierają się w formie PDF.
Po dokonaniu rezerwacji otrzymają Państwo natychmiast wiadomość e-mail z systemu wraz z załącznikami , w tym z umową. Umowa jest szyfrowana. Proszę najpierw przeczytać otrzymaną wiadomość, aby otworzyć umowę.
Rezerwacje przyjmowane są dla poszczególnych pokoi. Każda rezerwacja oznacza jeden pokój. Jeżeli system nie przyjmuje rezerwacji dla 3 lub 4 osób, oznacza to, że pokoje 3 i 4-osobowe nie są dostępne. Należy wybrać inną opcję, np. dokonać dwóch rezerwacji po 2 osoby.
To naprawdę jest bardzo proste!!! Przekonaj się i zarezerwuj swoją wycieczkę!
BARDZO WAŻNE- Państwa adres e-mail i daty urodzenia muszą być wpisane poprawnie!
Wraz z umową otrzymają Państwo indywidualny numer rachunku bankowego, na który należy wpłacić zaliczkę w ciągu 72 godzin od dokonania rezerwacji. Termin wpłaty oznacza datę zaksięgowania wpłaty na naszym koncie a nie datę wykonania przelewu! Proszę nie przesyłać potwierdzenia dokonania wpłaty.
W przypadku braku wpłaty na rachunku w wyznaczonym terminie system automatycznie anuluje rezerwację i miejsca wrócą do sprzedaży, będą mogły zostać zarezerwowane przez inną osobę.

RAMOWY PROGRAM

Malutki kraj daleko na południu Półwyspu Bałkańskiego, a tak bogaty w ofertę dla najbardziej wybrednego turysty! Znajdziesz tu niemal wszystko- od dostarczającego niezapomnianych wrażeń połączenia błękitu Morza Adriatyckiego z monumentalnymi Górami Dynarskimi, fascynującą przyrodę, bajkowe krajobrazy po niesamowite perełki architektury z różnych epok, stare potureckie miasteczka i nadmorskie kurorty. Magnesem przyciągającym do Czarnogóry jest na pewno niepowtarzalna mieszanka kultury śródziemnomorskiej, orientalnej i słowiańskiej oraz życzliwi mieszkańcy.Poznaj z nami ten kawałek raju!

Ramowy program:
Dzień 1.
Wyjazd z Cieśli o godz. 4.30, z Oleśnicy( hotel Perła) o godz. 5.00, z Wrocławia (Zakrzów koło Biedronki, ul. Przedwiośnie 1) o godz. 5.30. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry do Chorwacji. Przyjazd do hotelu w okolicy Zagrzebia w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie , obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 2.
Śniadanie. wykwaterowanie. Krótkie zwiedzanie chorwackiej stolicy- w tym m.in. spacer ulicami Zagrzebia przez główny plac – plac bana Jelačiča z fontanną z XVII w. do Kaptolu – najstarszej części miasta. Zwiedzanie neogotyckiej katedry Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Przed południem wyjazd w dalsza podróz przez Chorwację do Czarnogóry,.
Przyjazd do Dobrej Vody w godzinach wieczornych. Zakwaterownie. Obiadoklacja. nocleg.
Dzień 3-8/9*
Pobyt w Czarnogórze.
Śniadanie. Czas wolny na plażowanie i kąpiele morskie. Realizacja wycieczek programowych i fakultatywnych, w tym w programie: Montenegrotour ( Cetinie, Njeguszi, Kotor, Budva), Orientalne Miasta ( Stary Bar i Stary Ulćinj), Wycieczki fakultatywne ( dodatkowo płatne): Fish Picnic na Jeziorze Szkoderskim, Albania-Szkoder i Kruja.
Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 9/10.*
Śniadanie. wykwaterowanie. wyjazd w stronę Chorwacji. Przyjazd do Zadaru. Krótkie zwiedzanie miasta: Przejazd do hotelu w okolicy Zagrzebia. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 10/11.*
Śniadanie. Wykwaterowanie. wyjazd do Polski.Przejazd przez Węgry, Słowację, Czechy.Przejazd w godzinach wieczornych.
* w zależności od terminu
21.06-01.07.2024- 11 dni, hotel Ponte w Dobrej Vodzie
02-11.07.2024- 10 dni, willa Palma w Dobrej Vodzie
22.08-01.09.2024- 11 dni, willa Palma w Dobrej Vodzie

TERMINY i CENNIK

ŚWIADCZENIA

Cena zawiera

 • Przejazd komfortowym autokarem
 • Zakwaterowanie: 9 lub 10* noclegów, w tym dwa noclegi w okolicy Zagrzebia ( Chorwacja), 7 lub 8 * noclegów w Czarnogórze , w miejscowości Dobra Voda. To niewielka miejscowość wypoczynkowa z 600-metrowej długości płaża, otoczona mała wysepką i skałami, przy plaży promenada z kawiarenkami, restauracjami, sklepikami i cukierniami.
  Hotel Ponta***– obiekt 3* w kategoryzacji lokalnej, położony 120m od żwirkowo-kamienistej plaży plus Willa Armin*** w bezpośrednim sąsiedztwie. Pokoje 2,3,4 osobowe z aneksem kuchennym, klimatyzacja, TV, WiFi Internetem, balkonem., Hotel posiada restaurację (jadalnie), w której serwowane są posiłki, recepcje, otwarty mały basen i parking. Korzystanie z basenu płatne dodatkowo. Zakwaterowanie w terminie wyjazdu 21.06-01.07.2-24
  Willa Palma**– obiekt 2* w kategoryzacji lokalnej, pokoje 2,3,4 osobowe z lodówką i czajnikiem, klimatyzacją, TV, WiFi Internetem, balkonem lub tarasem, niewielkim basenem i parkingiem. Willa posiada swoją jadalnię, w której serwowane są codzienne posiłki. Korzystanie z basenu dodatkowo płatne.
  Zakwaterowanie w terminach wyjazdu 02-11.07.2024, 22.08-01.09.2024
 • Wyżywienie: 9 lub 10* śniadań w formie bufetu, z napojami, 9 lub 108 obiadokolacji serwowanych złożonych z dwóch dań ( zupa, drugie danie) z deserem. Do obiadu serwowana woda, napoje dodatkowo płatne.
 • Opieka pilota na trasie i rezydenta na miejscu
 • Ubezpieczenie KL ( 20000Euro) i NNW (10000zł)
 • Korzystanie z klimatyzacji
 • Zwiedzanie Zagrzebia i Zadaru z przewodnikiem ( w obowiązkowych kosztach realizacji programu)
 • Wycieczki autokarowe realizowane na miejscu ( kosztach obowiązkowych realizacji programu):
 • 1. Montenegrotour- całodzienna, emocjonująca wyprawa górskimi drogami do Cetinie- starej stolicy Czarnogóry, położonej w trudno niegdyś dostępnym rejonie, przejazd do Njeguszi- wioski górskiej słynącej z produktów wiejskich, przejazd do założonego przez starożytnych Greków Kotoru z pięknym widokiem na fjord Kotorski wpisany na listę UNESCO., na koniec zwiedzanie Budvy- jednego z najstarszych i najładniejszych miast na Adriatyku (’’Maly Dubrownik’’). Stare miasto znajdujące się na cyplu otaczają mury obronne.
  2. Orientalne Miasta – Stary Bar i Stary Ulćinj- Stary Bar to miasto w którym się przeplatają wpływy katolickiej, prawosławnej i muzułmańskiej kultury. Bar posiada dużo kulturowo-historycznych zabytków, Bar jest też znany jako centrum oliwiarstwa z bardzo starymi sadami oliwkowymi, w których rośnie około 100.000 drzew. W Starym Barze rośnie oliwka stara około 2300 lat, która jest uznana jako jedna z najstarszych w świecie. Stary Ulcinj -położone na samym południu Czarnogóry, blisko granicy z Albanią, jedno z najstarszych miast na Adriatyku, niegdyś znane w Europie jako mocne centrum piractwa na Adriatyku. Wybrzeże Ulcinia długie jest 30 km, z tej długości 20 km stanowią plaże. Wielka plaża ma długość 13 km, jest szeroka i pokryta drobnym wulkanicznym piaskiem o leczniczych właściwościach. Uważa się że to jest jedna z największych plaż Europy.

CENA NIE ZAWIERA

Dodatkowo płatne:

 • Obowiązkowe koszty realizacji programu ( Taksy klimatyczne, opłaty za przewodników parkingi itp) – 80,00 euro/osoba płatne obligatoryjnie pilotowi grupy
 • Obowiązkowa ustawowa oplata na TFGi TFP- 20zł/osoba
 • Napoje do obiadokolacji
 • Korzystanie z basenu
 • Wycieczki fakultatywne ( realizowane dla grupy min. 25 osób chętnych)
  1. FISH PICNIC na Jeziorze Szkoderskim- największym jeziorze na Bałkanach, w Czarnogórze uznanym za Park Narodowy. Jezioro Szkoderskie jest miejscem niezwykle malowniczym, dzięki urozmaiconej linii brzegowej z licznymi zatoczkami, półwyspami i wysepkami rozrzuconymi na jego wodach oraz widokowi na wysokie góry znajdujące się dookoła jeziora. Całości dopełnia bujna flora i rozmaite ptactwo wodne. Temperatura wody w jeziorze dobiega do 30 °C, co sprzyja przyjemnym kąpielom. Dla uczestników zapewniony jest rejs statkiem i regionalny obiad rybny.
  Cena wycieczki 40,00 euro/osoba
  2. ALBANIA– Szkoder i Kruja-
 • mały kraj z długą historią, którego mieszkańcy uważają się za potomków najstarszego znanego narodu na Balkanach – Ilirów.
  Szkoder- największe miasto w północnej Albanii, w XIX wieku największe centrum handlowe na Bałkanach. W Szkodrze znajduje się największa katedra katolicka na całych Bałkanach i największy meczet w Albanii. Nad miastem znajduje się twierdza Rozafa.
  Kruja- dawna stolica Albani, z odrestaurowanym zamkiem Skenderbega i ciekawym muzeum etnograficznym, Szczególną atrakcję stanowi orientalna uliczka hadlowa, na której sprzedawane są starocie, rękodzieła, suveniry itd. Restauracje w Kruji oferują specyficzne, regionalne albańskie dania o bardzo mocnych smakach.
  Cena wycieczki 40,00 Euro/osoba
  Dopłata do pokoju 1-osobowego 800,00zł

UWAGA! Miejsca w autokarze przydzielane są zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Rezerwacja wybranego miejsca w autokarze możliwa za dodatkową opłatą 80zł/osoba .Wykupienie dodatkowego wolnego miejsca w autokarze koszt 700.00zl za każde miejsce. Usługa możliwa w zależności od dostępności miejsc!
Nie obowiązuje limit wagowy bagażu- zapewniamy każdemu podróżnemu zabranie 1 bagażu zasadniczego ( duża walizka/torba/plecak) i 1 bagażu podręcznego oraz ewentualnie lekkiego wózka dla małych dzieci. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsca w lukach bagażowych nie zabieramy dodatkowo leżaków, parasoli, zgrzewek z wodą itp.

ZNIŻKI

 • Dzieci do 2 lat ( roczniki 2022-2024) opłata 1290,00zł
 • Dzieci w wieku 3-12 lat cena 2390,00zł + 80,00 EUR koszty realizacji programu.
  Uwaga ! Zniżka dotyczy dzieci urodzonych w latach 2021- 2012
  Zniżki obowiązują wyłącznie wówczas, jeśli dziecko jest 3. lub 4. osobą w pokoju
 • Osoba dorosła jako 3. osoba w pokoju – cena 2690,00zł + 80,00 Euro

GALERIA

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Transport Osobowy Mechanika Pojazdowa

  HAPPY BUS Marek Kieryk
  Adres: Cieśle 14i, 56-400 Oleśnica
  NIP 911-102-62-43
  REGON: 930335410
  Organizator Turystyki nr zezwolenia 443/33/2010

  Konto bankowe:
  NEST BANK
  80 2530 0008 2056 1064 4176 0001

  Telefon, Email:
  tel. 601987675, tel.. 601760297
  e-mail: biuro@happybus.pl

  Szanowni Państwo,

  Informujemy, że w dniach 21.06-11.07.2024 przebywamy z grupami poza strefą Unii Europejskiej. Kontakt telefoniczny z nami w tym okresie będzie niemożliwy.

  Prosimy o przesyłanie wiadomości e-mail, Messenger, WhatsApp

  Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.

  System rezerwacyjny działa bez zakłóceń

  Za utrudnienia przepraszamy.