KOPENHAGA- Malmo-Karlskrona- Gdańsk-Toruń- PROMEM

KOPENHAGA- Malmo-Karlskrona- Gdańsk-Toruń- PROMEM

INFORMACJE OGÓLNE

Rodzaj imprezy: wycieczka promowo- autokarowa
Kraj/miejscowość: Szwecja-Dania /Karlskrona -Kopenhaga-Malmo
Ilość dni: 4
Ilość noclegów: 3
Termin: 01-04.06.2023
Wyżywienie: HB
Transport: prom +autokar
Cena: 1750,00zł

RAMOWY PROGRAM

Dzień 1.
Wyjazd o godz. 5.00 Przejazd w kierunku Trójmiasta. Przyjazd do Gdańska we wczesnych godzinach popołudniowych. Spacer, podczas którego zwiedzimy. Stare Miasto z Ratuszem Staromiejskim, Wielkim Młynem oraz Główne Miasto ze słynną ulicą Długi Targ( Dwór Artusa, znana wszystkim fontanna Neptuna), Ratuszem Głównego Miasta, Żurawiem przy Długim Pobrzeżu. Spacer najpiękniejszą ulicą Starówki – ulicą Mariacką do jednej z największych świątyń gotyckich – kościoła Mariackiego Przejazd do Gdyni. Zaokrętowanie na prom do Karlskrony o godz. 20.00*. Wypłynięcie o godz. 21.00*. Obiadokolacja bufetowa na promie z piwem i winem no limit. Korzystanie z atrakcji i infrastruktury promu- bary, restaurcje, dyskoteki, sklepy, strefa duty free.. Nocleg na promie.
Dzień 2.
Śniadanie bufetowe na promie. Przypłynięcie do Karlskrony, wyokrętowanie o 07:30*. Przejazd do Kopenhagi Mostem Oresund- podwieszany most o długości 7845m rozciągający się nad cieśniną Sund między duńską Kopenhagą a Szwedzkim Malmö, który wraz z sztuczną wyspą i podmorskim tunelem stanowi imponującą przeprawę długości niemal 16 km. Zwiedzanie stolicy Danii, fascynującej licznymi kontrastami i życiową energią. To niezwykle urokliwe miasto z labiryntem wąskich uliczek i słynnym deptakiem Strøget, Zobaczymy m.in.: Plac Ratuszowy, Katedra, zamek Christiansborg mieszczący obecnie Parlament, biura Premiera i Sąd Najwyższy Danii, barokowy pałac królewski – Amalienborg, czyli oficjalną rezydencję duńskiej rodziny królewskiej, fontannę bogini Gefion – największą i najpiękniejszą fontannę Kopenhagi przedstawiającą mityczne powstanie Zelandii oraz XVIII-wieczną dzielnicę portową Nyhavn z pomnikiem Małej Syrenki., spacer po Starówce, Christiania. Popołudniowy czas wolny w Christiania – zwanej małym „Amsterdamem”. Obiadokolacja. Nocleg w hotelu Scandic*** w Kopenhadze.
Dzień 3.
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Przejazd i zwiedzanie Malmo- jednego z najciekawszych miast południowej Szwecji, m.in. Rynek Główny Stortorget z zabytkową zabudową i Pomnikiem Karola X Gustawa , Lilla Torg rynek starego miasta, Ratusz Miejski, Turning Torso – najwyższy budynek mieszkalny w Europie, Malmohaus – morska twierdza z XV w. obecnie obiekt muzealny. Przejazd do Lund – zwiedzanie jedynej szwedzkiej katedry w stylu romańskim. Przejazd do Karlskrony- spacer po mieście Rynek, Stara Stocznia, Muzeum Morskie, zaokrętowanie na rejs do Gdyni ok. 18.30*, obiadokolacja bufetowa z piwem i winem no limit, nocleg na promie.
Dzień 4.
Śniadanie na promie. Wyokrętowanie o 7.30*. Przejazd do Torunia- zwiedzania miasta Kopernika i pierników trasą zabytków wpisanych na listę dziedzictwa światowego UNESCO. m.in.:Stare Miasto ( Łuk Cezara, Kościół Mariacki, Rynek Staromiejski z Ratuszem, Piernikową Aleją Gwiazd, pomnikiem Mikołaja Kopernika), Dom Kopernika, Krzywa Wieża, zespół murów obronnych, Droga Królewska, Katedra Świętojańska, Brama Mostowa, Ruiny Zamku Krzyżackiego, Kościół Św. Jakuba, Ratusz Nowomiejski. Czas wolny. Około 17.00 wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd w godzinach wieczornych..

TERMINY i CENNIK

01-04.06.203- 1750,00 zł

REZERWACJA I PŁATNOŚCI

Rezerwacji należy dokonać poprzez przesłanie na adres: biuro@happybus.pl skanu lub zdjęcia wypełnionego i podpisanego formularza umowy-zgłoszenia oraz wpłatę zaliczki w wysokości 400,00 zł /osoba. Formularz znajduje się w zakładce DRUKI. https://happybus.pl/index.php/druki/
Dopłata do ceny całkowitej w terminie do 14 dni przed rozpoczęciem imprezy,

ŚWIADCZENIA

Cena zawiera

 • Przejazd komfortowym autokarem
 • Przeprawa promowa Gdynia- Karlskrona-Gdynia- nocne promy z kabinami mieszkalnymi
 • Zakwaterowanie: 2 noclegi na promie nocnym Stenaline, w kabinie Comfort Plus (bez okna)- kabina 2-osobowa; 1 nocleg w hotelu Scandic w Kopenhadze, pokój superior 2-osobowy
 • Wyżywienie: 2 śniadania bufetowe na promie – bogate i urozmaicone menu, 1 śniadanie bufetowe w hotelu, 2 obiadokolacje bufetowe na promie z bogatym menu, piwem i winem no limit, 1 obiadokolacja bufetowa w Kopenhadze
 • Opieka pilota
 • Ubezpieczenie KL i NNW
 • Opłaty drogowe i parkingowe, przeprawa przez most Oeresund

CENA NIE ZAWIERA

Dodatkowo płatne:

 • Bilety wstępu, przewodnik i wynajem zestawów słuchawkowych- ok. 55 euro./osoba
 • Obowiązkowa ustawowa oplata na TFG i TFP- 20 zł /osoba


UWAGA
W przypadku rezygnacji z 3 obiadokolacji cena wyniesie 1380z/os
W przypadku zakwaterowania w kabinach 4-osobowych na promie cena obniży się o 50zł/os
.

ZNIŻKI

W przypadku rezygnacji z 3 obiadokolacji cena wyniesie 1380z/os
W przypadku zakwaterowania w kabinach 4-osobowych na promie cena obniży się o 50zł/os.

GALERIA

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Transport Osobowy Mechanika Pojazdowa

  HAPPY BUS Marek Kieryk
  Adres: Cieśle 14i, 56-400 Oleśnica
  NIP 911-102-62-43
  REGON: 930335410
  Organizator Turystyki nr zezwolenia 443/33/2010

  Konto bankowe:
  NEST BANK
  80 2530 0008 2056 1064 4176 0001

  Telefon, Email:
  tel. 601987675, tel.. 601760297
  e-mail: biuro@happybus.pl

  Szanowni Państwo,

  Informujemy, że w dniach 21.06-11.07.2024 przebywamy z grupami poza strefą Unii Europejskiej. Kontakt telefoniczny z nami w tym okresie będzie niemożliwy.

  Prosimy o przesyłanie wiadomości e-mail, Messenger, WhatsApp

  Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.

  System rezerwacyjny działa bez zakłóceń

  Za utrudnienia przepraszamy.