MAZURY – WARMIA

MAZURY – WARMIA

INFORMACJE OGÓLNE

Rodzaj imprezy: MAZURY-WARMIA
Kraj/miejscowość: Polska/Mazury – Warmia
Ilość dni: 5
Ilość noclegów: 4
Termin: 05-09.08.2020, 01-05.09.2020
Wyżywienie: HB- 4 śniadania, 4 obiadokolacje
Transport: Autokar
Cena: 799zł/os

RAMOWY PROGRAM

1.dzień
Wyjazd o godz. 6.00. Przejazd do Olsztyna . Zwiedzanie miasta: starówka, gotycki zamek kapituły warmińskiej,Muzeum Warmii i Mazur,barokowy Stary Ratusz, Wysoka Brama, gotycka katedra Św. Jakuba, Przejazd do ośrodka. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg
2.dzień
Śniadanie. Przejazd do Owczarni- wizyta w Muzeum Mazurskim, obrazującym życie i zwyczaje mieszkańców regionu. Następnie zwiedzanie twierdzy Boyen, imponującego kompleksu militarnego o wyjątkowym kształcie sześcioramiennej gwiazdy. Przejazd d o Giżycka – największego miasta Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, którego największymi atrakcjami są: most obrotowy na Kanale Łuczańskim, zrekonstruowany zamek krzyżacki, sanktuarium Św. Brunona. Rejs statkiem przez 3 kanały i 3 jeziora. – podziwianie przyrody Mazur z perspektywy wody.
Powrót do ośrodka. Obiadokolacja. Nocleg.
3.dzień
Śniadanie. Wycieczka do perły województwa warmińsko-mazurskiego- miasteczka Reszel, wpisanego na listę dziedzictwa kulturalnego UNESCO, z pięknym gotyckim mostem, wieżami widokowymi i zamkiem krzyżackim. Następnie zwiedzanie Sanktuarium w Świętej Lipce, słynącym za sprawą cudownej figury Najświętszej Marii Panny, którego cennym zabytkiem są wyjątkowe organy Popołudniowy spacer po Mrągowie- stolicy muzyki country, słynącej z Pikników Country.
Powrót do ośrodka. Obiadokolacja. Nocleg.
4.dzień
Śniadanie. Wycieczka do Mikołajek – żeglarskiej stolicy Polski, gdzie łączy się Jez. Tałty z Jez. Mikołajskim. Po drodze krótka wizyta w pozostałościach zamku krzyżackiego w Rynie. Przejazd do Krutynia- esencji piękna Mazur, siedziby Mazurskiego Parku Krajobrazowego. – wizyta w muzeum przyrodniczym rezerwacie „Zakręt”. Przejazd do Leśniczówki Pranie – zwiedzanie Muzeum Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Zwiedzanie molenny staroobrzędowców w Wojnowie. Powrót do ośrodka. Obiadokolacja. Ognisko pożegnalne z pieczeniem kiełbasek.
5.dzień
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Gierłoży- gdzie istniała główna kwatera Hitlera, zwana „Wilczym Szańcem”. Zwiedzanie kompleksu, w składa którego wchodzą m.in. bunkier Hitlera, mieszkanie i schron Hermanna Goringa. Ok. 14.00 wyjazd w drogę powrotną. Powrót w późnych godzinach wieczornych.

CENA ZAWIERA

 • przejazd komfortowym autokarem ( klimatyzacja, barek, wc, dvd)
 • zakwaterowanie: 4 noclegi w hotelu. Pokoje 2,3,4 – osobowe z łazienkami. Kompleks hotelowo – parkowy położony malowniczo w spokojnej okolicy, nad brzegiem niewielkiego jeziora. Dodatkową atrakcją na terenie obiektu jest strefa SPA wraz sąsiadującą kręgielnią oraz salą bilardową.
 • wyżywienie: 4 śniadania, 4 obiadokolacje
 • organizacja ogniska z kiełbaskami
 • ubezpieczenie NNW
 • opieka pilota
 • usługa przewodnicka

CENA NIE ZAWIERA

 • kosztu biletów wstępu do zwiedzanych obiektów ( ok. 60 -70 zł) i rejsu statkiem.

UWAGA!!!

Zapewniamy Państwa, iż impreza realizowana jest z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi MZ i GIS. Obiekt noclegowy przygotowany będzie pod względem sanitarnym zgodnie z obowiązującymi wytycznymi. W trosce o Państwa bezpieczeństwo nasze autokary są regularnie zamgławiane środkiem wirusobójczym oraz dezynfekowane. Na wyposażeniu znajdują się środki dezynfekujące do rąk. Podróżni zobowiązani są do zakrywania ust i nosa podczas podróży autokarem.

INFORMACJE KONTAKTOWE

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Transport Osobowy Mechanika Pojazdowa

  HAPPY BUS Marek Kieryk
  Adres: Cieśle 14i, 56-400 Oleśnica
  NIP 911-102-62-43
  REGON: 930335410
  Organizator Turystyki nr zezwolenia 443/33/2010

  Konto bankowe:
  NEST BANK
  80 2530 0008 2056 1064 4176 0001

  Alior Bank
  08 2490 0005 0000 4000 4025 8680

  Telefon, Email:
  tel. 601987675, tel.. 601760297
  e-mail: biuro@happybus.pl

  Szanowni Państwo,

  Informujemy, że w dniach 21.06-11.07.2024 przebywamy z grupami poza strefą Unii Europejskiej. Kontakt telefoniczny z nami w tym okresie będzie niemożliwy.

  Prosimy o przesyłanie wiadomości e-mail, Messenger, WhatsApp

  Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.

  System rezerwacyjny działa bez zakłóceń

  Za utrudnienia przepraszamy.