JURA KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKA

JURA KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKA

INFORMACJE OGÓLNE

Rodzaj imprezy: JURA KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKA
Kraj/miejscowość: Polska/ Częstochowa- Olsztyn-Bobolice- Zamek Ogrodzieniec-Pieskowa Skała- Ojcowski Park Narodowy
Ilość dni: 3
Ilość noclegów: 2
Termin: 20-22.05.2022
Wyżywienie: HB- 2 śniadania, 2 obiadokolacje
Transport: Autokar
Cena: 490 zł/os dorosła, dzieci do 13 r.ż. 450zł
UWAGA! Możliwość realizacji bonu turystycznego!

RAMOWY PROGRAM

1.dzień
Wyjazd o godz. 7.00. Przejazd do Częstochowy. Zwiedzanie Klasztoru Paulinów na Jasnej Górze z cudownym obrazem Matki Boskiej. Przejazd do Olsztyna – jednego z miejsc na szlaku „Orlich Gniazd” z ruinami zamku górującymi nad miejscowością.
Przejazd w rejon Ojcowskiego Parku Narodowego. Zakwaterowanie w ośrodku agroturystycznym. Obiadokolacja. Możliwość zorganizowania ogniska z kiełbaskami. Nocleg.
2.dzień
Śniadanie. Zwiedzanie m. inn: zamek w Pieskowej Skale – będący ważnym ogniwem w łańcuchu fortyfikacyjnym na Szlaku Orlich Gniazd, Grota Łokietka – największa ( długość 320m) jaskinia na terenie Parku, składająca się z kilku korytarzy oraz dwóch dużych sal : Sali Rycerskiej i Sypialni oraz dwóch mniejszych, Maczuga Herkulesa – charakteryzująca się oryginalną formą, stanowiąca osobliwy akcent w krajobrazie Doliny Prądnika. Powrót do pensjonatu na obiadokolację i nocleg.
3.dzień
Śniadanie. Wykwaterowanie z pensjonatu. Przejazd do Podzamcza – zwiedzanie zamku w Ogrodzieńcu, stanowiącego najbardziej imponujące „Orle Gniazdo”, usytuowanego na najwyższym wzniesieniu Jury. Następnie zwiedzanie grodu na Górze Birów. Ok. 16. wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd w godzinach wieczornych.

CENA ZAWIERA

 • przejazd autokarem -klimatyzacja, dvd, wc cafe-bar
 • zakwaterowanie – 2 nocleg w pensjonacie, pokoje 2,3-osobowe z łazienką. Goście mogą nieodpłatnie korzystać z atrakcji obiektu takich jak: dwa korty tenisowe z oświetleniem, basen zewnętrzny, jackuzzi 6-osobowe, dwie sauny wewnętrzne, dwutorowa kręgielnia, pokój bilardowy, chata solna, dwie sauny zewnętrzne, balia japońska, stół do pingponga, plac zabaw dla dzieci
 • wyżywienie – 2 śniadania, 2 obiadokolacje
 • opieka pilota
 • usługa przewodników lokalnych
 • ubezpieczenie NNW

CENA NIE ZAWIERA

 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów ok. 40zł
 • ogniska z kiełbaskami ok. 20zł

UWAGA!!!

Zapewniamy Państwa, iż impreza realizowana jest z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi MZ i GIS. Obiekt noclegowy przygotowany będzie pod względem sanitarnym zgodnie z obowiązującymi wytycznymi. W trosce o Państwa bezpieczeństwo nasze autokary są regularnie zamgławiane środkiem wirusobójczym oraz dezynfekowane. Na wyposażeniu znajdują się środki dezynfekujące do rąk. Podróżni zobowiązani są do zakrywania ust i nosa podczas podróży autokarem.

INFORMACJE KONTAKTOWE

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Transport Osobowy Mechanika Pojazdowa

  HAPPY BUS Marek Kieryk
  Adres: Cieśle 14i, 56-400 Oleśnica
  NIP 911-102-62-43
  REGON: 930335410
  Organizator Turystyki nr zezwolenia 443/33/2010

  Konto bankowe:
  NEST BANK
  80 2530 0008 2056 1064 4176 0001

  Alior Bank
  08 2490 0005 0000 4000 4025 8680

  Telefon, Email:
  tel. 601987675, tel.. 601760297
  e-mail: biuro@happybus.pl

  Drodzy Klienci!

  Od 01.01.2024 obowiązują nowe zasady rezerwacji naszych imprez turystycznych

  Przy każdej ofercie podane są terminy, ceny i aktywny przycisk “rezerwuj”, który przenosi do formularza rezerwacji wraz z wszystkimi informacjami o godzinach, miejscach wyjazdu, ewentualnych dopłatach itp.

  Po dokonaniu rezerwacji otrzymają Państwo na podany adres e-mail umowę w wersji elektronicznej, ze wszystkimi niezbędnymi załącznikami oraz indywidualnym numerem rachunku , na który należy dokonywać wpłat.

  Umowy “papierowe” przestają tym samy obowiązywać. Prosimy również nie dokonywać wpłat na ogólny rachunek bankowy. Jesteśmy przekonani, że zautomatyzowany system rezerwacji będzie ułatwieniem dla Państwa i dla nas.

  Przy każdej ofercie będą Państwo widzieli czy miejsca jeszcze są dostępne i rezerwacja jest możliwa. W razie wątpliwości lub niejasności prosimy o kontakt

  Zapraszamy!