Paryż

Paryż

INFORMACJE OGÓLNE

Rodzaj imprezy: wycieczka objazdowa
Kraj/miejscowość: Francja-Paryż
Ilość dni: 5
Ilość noclegów: 2
Termin: 18-22.09.2024
Wyżywienie: BB
Transport: autokar
Cena: 1190,00 zł + TFG i TFP

KOMUNIKAT

UWAGA! WAŻNE przed dokonaniem rezerwacji!
Rezerwacji dokonuje się automatycznie przez kliknięcie przycisku „Rezerwuj” przy wybranym terminie i wypełnienie pojawiającego się formularza. Należy dokładnie przeczytać i zaznaczyć odpowiednie pola wyboru przy dobrowolnych dopłatach.
OWU i inne załączniki pobierają się w formie PDF.
Po dokonaniu rezerwacji otrzymają Państwo natychmiast wiadomość e-mail z systemu wraz z załącznikami , w tym z umową. Umowa jest szyfrowana. Proszę najpierw przeczytać otrzymaną wiadomość, aby otworzyć umowę.
Rezerwacje przyjmowane są dla poszczególnych pokoi. Każda rezerwacja oznacza jeden pokój. Jeżeli system nie przyjmuje rezerwacji dla 3 lub 4 osób, oznacza to, że pokoje 3 i 4-osobowe nie są dostępne. Należy wybrać inną opcję, np. dokonać dwóch rezerwacji po 2 osoby.
To naprawdę jest bardzo proste!!! Przekonaj się i zarezerwuj swoją wycieczkę!
BARDZO WAŻNE- Państwa adres e-mail i daty urodzenia muszą być wpisane poprawnie!
Wraz z umową otrzymają Państwo indywidualny numer rachunku bankowego, na który należy wpłacić zaliczkę w ciągu 72 godzin od dokonania rezerwacji. Termin wpłaty oznacza datę zaksięgowania wpłaty na naszym koncie a nie datę wykonania przelewu! Proszę nie przesyłać potwierdzenia dokonania wpłaty.
W przypadku braku wpłaty na rachunku w wyznaczonym terminie system automatycznie anuluje rezerwację i miejsca wrócą do sprzedaży, będą mogły zostać zarezerwowane przez inną osobę.

RAMOWY PROGRAM

1 Dzień
Wyjazd z Oleśnicy godz. 12.30 ( parking przy hotelu Perła), z Wrocławia godz. 13.00( Wrocław-Zakrzów, parking koło Biedronki ul Przedwiośnie 1). Przejazd przez Niemcy do Francji. W czasie przejazdu krótkie postoje.
2 Dzień
Przyjazd do Paryża w godzinach porannych. Zwiedzanie miasta. Przejazd do Pałacu Inwalidów z grobowcem Napoleona. Przejazd do Luwru – zwiedzanie muzeum ze wspaniałą kolekcją dzieł sztuki. Ogrody Tuilleries. Spacer bulwarem do Pałacu Królewskiego, Opery Garnier, Placu Vendome. Czas wolny. Przejazd do hotelu na obrzeżach Paryża – nocleg.
3 Dzień
Śniadanie. Dalsze zwiedzanie stolicy Francji: Centrum Pompidou – budynek wyglądający jak wielka zabawka, Hotel de Ville, Wyspa La Cite z Katedrą Notre Dame – najpiękniejszym zabytkiem sztuki gotyckiej, Pałacem Sprawiedliwości i kaplicą Saint Chapelle, Dzielnica Łacińska z Panteonem- z dedykacją „Wielkim ludziom, wdzięczna Ojczyzna”, w którym spoczywają zasłużeni obywatele Francji oraz m.in. Maria Curie-Skłodowska, Sorbona – tradycyjna nazwa historycznego uniwersytetu. Pałac i Ogrody Luksemburskie, Fontanna Saint Michel Wieczorem zaproponujemy rejs statkiem po Sekwanie. Powrót do hotelu. Nocleg.
4 Dzień
Śniadanie, dalszy ciąg zwiedzania: Wieża Eiffel’a – symbol Paryża, możliwość obejrzenia wspaniałej panoramy miasta. Trocadero, Pola Marsowe. Przejazd pod Łuk Triumfalny, Spacer Polami Elizejskimi, Plac Concorde, kościół Św. Magdaleny Przejazd na Wzgórze Montmartre, skąd rozciąga się niepowtarzalny widok na całe miasto. Na wysokości ponad 130 m zobaczymy Bazylikę Sacre Coeur z 20-tonowym dzwonem Savoyarde. Plac du Tetre – mekka artystów. Słynący z najlepszych kasztanów Plac Piggale, Moulin Rouge– słynny kabaret. Czas wolny. Planowany wyjazd do Polski ok. godz. 20:00. Przejazd przez Francję i Niemcy do Polski. W czasie przejazdu krótkie postoje.
5. Dzień
Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.
UWAGA! Biuro zastrzega sobie prawo zmiany kolejności zwiedzania obiektów w zależności od dostępności terminów rezerwacji.

TERMINY i CENNIK

ŚWIADCZENIA

Cena zawiera

 • przejazd komfortowym autokarem turystycznym
 • zakwaterowanie: 2 noclegi w hotelu*** sieci Campanille lub podobnym na przedmieściach Paryża, pokoje 2- osobowe z łazienkami
 • wyżywienie: 2 śniadania kontynentalne
 • opiekę pilota-przewodnika
 • ubezpieczenie KL i NNW
 • opłaty drogowe i parkingowe

CENA NIE ZAWIERA

Dodatkowo płatne:

 • koszty realizacji programu ( karta muzealna, bilety na metro, rejs statkiem po Sekwanie, dodatkowe opłaty rezerwacyjne, zestawy tour-guide, taksa miejska) – 140 euro płatne obowiązkowo pilotowi w autokarze.

Dzieci i młodzież ucząca się na podstawie dokumentu tożsamości ze zdjęciem i datą urodzenia nie płacą wstępów do muzeów państwowych ( nie potrzebują karty muzealnej – 65Euro) ale ponoszą koszty opłat rezerwacyjnych i pozostałych wstępów, biletów na metro, statek itp.

 • obowiązkowa opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy obligatoryjnie 20 zł/osoba- doliczona do ceny imprezy podczas rezerwacji

UWAGA! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Szczegółowy program ustala pilot. Pilot nie oprowadza wewnątrz obiektów i po muzeach.
Istnieje możliwość wykupienia 3 obiadokolacji w restauracji w cenie 70,00Euro/osoba/3 dni – płatne pilotowi, konieczne zgłoszenie na etapie rezerwacji
Dopłata do pokoju 1-osobowego 440,00zł
UWAGA. Miejsca w autokarze przydzielane są wg kolejności zgłoszeń. Wybór konkretnego miejsca możliwy jest za dodatkową opłatą 80zł/osoba.

ZNIŻKI

GALERIA

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Transport Osobowy Mechanika Pojazdowa

  HAPPY BUS Marek Kieryk
  Adres: Cieśle 14i, 56-400 Oleśnica
  NIP 911-102-62-43
  REGON: 930335410
  Organizator Turystyki nr zezwolenia 443/33/2010

  Konto bankowe:
  NEST BANK
  80 2530 0008 2056 1064 4176 0001

  Telefon, Email:
  tel. 601987675, tel.. 601760297
  e-mail: biuro@happybus.pl

  Szanowni Państwo,

  Informujemy, że w dniach 21.06-11.07.2024 przebywamy z grupami poza strefą Unii Europejskiej. Kontakt telefoniczny z nami w tym okresie będzie niemożliwy.

  Prosimy o przesyłanie wiadomości e-mail, Messenger, WhatsApp

  Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.

  System rezerwacyjny działa bez zakłóceń

  Za utrudnienia przepraszamy.