SZWECJA na weekend PROMEM

SZWECJA na weekend PROMEM

INFORMACJE OGÓLNE

Rodzaj imprezy: Wycieczka autokarowo-promowa
Kraj/miejscowość: Szwecja/Karlskrona-Kalmar-Olandia + Gdańsk i Toruń
Ilość dni: 3
Ilość noclegów: 2
Termin: 13-15.06.2024, 04-06.10.2024
Wyżywienie: Hb
Transport: autokar + prom
Cena: 1250,00zł + TFG i TFP

KOMUNIKAT

UWAGA!!!! W Karlskronie i innych miejscach za wejścia do obiektów możliwość płatności wyłącznie kartą płatniczą. Wiele miejsc w Szwecji przestało ostatnio przyjmować gotówkę!!!!
UWAGA! WAŻNE przed dokonaniem rezerwacji!
Rezerwacji dokonuje się automatycznie przez kliknięcie przycisku „Rezerwuj” przy wybranym terminie i wypełnienie pojawiającego się formularza. Należy dokładnie przeczytać i zaznaczyć odpowiednie pola wyboru przy dobrowolnych dopłatach.
OWU i inne załączniki pobierają się w formie PDF.
Po dokonaniu rezerwacji otrzymają Państwo natychmiast wiadomość e-mail z systemu wraz z załącznikami , w tym z umową. Umowa jest szyfrowana. Proszę najpierw przeczytać otrzymaną wiadomość, aby otworzyć umowę.
Rezerwacje przyjmowane są dla poszczególnych pokoi. Każda rezerwacja oznacza jeden pokój. Jeżeli system nie przyjmuje rezerwacji dla 3 lub 4 osób, oznacza to, że pokoje 3 i 4-osobowe nie są dostępne. Należy wybrać inną opcję, np. dokonać dwóch rezerwacji po 2 osoby.
To naprawdę jest bardzo proste!!! Przekonaj się i zarezerwuj swoją wycieczkę!
BARDZO WAŻNE- Państwa adres e-mail i daty urodzenia muszą być wpisane poprawnie!
Wraz z umową otrzymają Państwo indywidualny numer rachunku bankowego, na który należy wpłacić zaliczkę w ciągu 72 godzin od dokonania rezerwacji. Termin wpłaty oznacza datę zaksięgowania wpłaty na naszym koncie a nie datę wykonania przelewu! Proszę nie przesyłać potwierdzenia dokonania wpłaty.
W przypadku braku wpłaty na rachunku w wyznaczonym terminie system automatycznie anuluje rezerwację i miejsca wrócą do sprzedaży, będą mogły zostać zarezerwowane przez inną osobę.

RAMOWY PROGRAM

Dzień 1.
Wyjazd z Oleśnicy ( hotel Perła)o godz. 6.00 ( autokar wyjeżdża z bazy w Cieślach o 5.30) Przejazd w kierunku Trójmiasta. Przyjazd do Gdańska we wczesnych godzinach popołudniowych. Spacer, podczas którego zwiedzimy. Stare Miasto z Ratuszem Staromiejskim, Wielkim Młynem oraz Główne Miasto ze słynną ulicą Długi Targ( Dwór Artusa, znana wszystkim fontanna Neptuna), Ratuszem Głównego Miasta, Żurawiem przy Długim Pobrzeżu. Spacer najpiękniejszą ulicą Starówki – ulicą Mariacką do jednej z największych świątyń gotyckich – kościoła Mariackiego Przejazd do Gdyni. Zaokrętowanie na prom do Karlskrony o godz. 20.00*. Wypłynięcie o godz. 21.00*. Obiadokolacja bufetowa na promie- bogaty i urozmaicony bufet z piwem, winem, napojami bezalkoholowymi no limit. Korzystanie z atrakcji i infrastruktury promu- bary, restauracje, sklepy, strefa duty free, dyskoteka*. Nocleg na promie.
Dzień 2.
Śniadanie bufetowe na promie. Przypłynięcie do Karlskrony, wyokrętowanie o 07:30.* Zwiedzanie Karlskrony- miasta wyjątkowego, zbudowanego na 33 z 1650 wysp tworzących archipelag, w uznaniu za doskonale zachowaną architekturę i plan miasta wpisanego na listę Dziedzictwa Światowego UNESCO. Przejazd na punkt widokowy Bryggereberget z widokiem panoramicznym na miasto. Przejazd Nabrzeżem Królewskim. Zwiedzanie, w trakcie którego zobaczymy m.in. : Stortorget czyli Wielki Rynek – jeden z największych znajdujących się w szwedzkich miastach, z pomnikiem Karola XI – twórcy miasta- pośrodku, Kościołami Św. Fryderyk i Świętej Trójcy, Targ Rybny, dzielnicę Björkholmen (Brzozowe Wzgórze) z szeregiem małych, bajecznie kolorowych domków, Stara Stocznia, Muzeum Morskie- czyli Muzeum Marynarki Wojennej – położone na wysepce Stumholmen, którego dużą atrakcję stanowi podwodny tunel umożliwiający zobaczenie wraku zatopionego żaglowca. Innymi atrakcjami są wycofane ze służby okręty, wśród których największe zainteresowanie wzbudza okręt podwodny HMS Neptun, Port Wojenny Karlskrona- wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO, Amiralitetskyrkan, Kościół Admiralicji – duża drewniana budowla sakralna, której zewnętrzne ściany pokryte są tradycyjnym dla Szwecji kolorem farby nazywanej Falu rödfärg (kolor czerwonego falu). Świątynia jest największym drewnianym kościołem w Szwecji mogącym pomieścić 4 tysiące osób, Przejazd do Kalmaru- niewielkiego, urokliwego, położonego nad Cieśniną Kalmarską miasta zamieszkanego już w czasach prehistorycznych.
Zwiedzanie: m.in. Katedra w Kalmarze- najwybitniejsze dzieło baroku w Szwecji, Ratusz, kolorowe domki Starego Miasta i największa atrakcja miasta- Zamek, pochodzący pierwotnie z XII wieku, pełniący funkcję obronno-obserwacyjną. W Zamku w 1397 roku podpisano tu Unię Kalmarską, która zjednoczyła trzy królestwa (Szwecję, Norwegię i Danię) pod przywództwem jednego króla. Przejazd ponad 6-kilometrowym mostem na druga pod względem wielkości wyspę Szwecji-
Olandię, której symbolem są m.in. wiatraki. Niegdyś było ich 2000, obecnie pozostało 350. Powrót do Karlskrony. Zaokrętowanie na rejs do Gdyni ok. 18.30*, obiadokolacja bufetowa, nocleg na promie.
Dzień 3.
Śniadanie na promie. Wyokrętowanie o 7.30*. Przejazd do Torunia- zwiedzania miasta Kopernika i pierników trasą zabytków wpisanych na listę dziedzictwa światowego UNESCO. m.in. Stare Miasto ( Łuk Cezara, Kościół Mariacki, Rynek Staromiejski z Ratuszem, Piernikową Aleją Gwiazd, pomnikiem Mikołaja Kopernika), Dom Kopernika, Krzywa Wieża, zespół murów obronnych, Droga Królewska, Katedra Świętojańska, Brama Mostowa, Ruiny Zamku Krzyżackiego, Kościół Św. Jakuba, Ratusz Nowomiejski. Czas wolny. Około 17.00 wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd w godzinach wieczornych..

TERMINY i CENNIK

REZERWACJA I PŁATNOŚCI

Rezerwacja możliwa od 20.12.2023

ŚWIADCZENIA

Cena zawiera
• Przejazd komfortowym autokarem
• Przeprawa promowa Gdynia- Karlskrona-Gdynia
• Zakwaterowanie: 2 noclegi na promie nocnym StenaLine, w kabinie Comfort Plus (bez okna)- kabina 2-4-osobowa
• Wyżywienie: 2 śniadania bufetowe na promie, 2 obiadokolacje bufetowe na promie z bogatym menu, piwem i winem no limit
• Opieka pilota
• Ubezpieczenie KL i NNW
• Opłaty drogowe i parkingowe

CENA NIE ZAWIERA

Dodatkowo płatne:

 • koszty realizacji programu – bilety wstępu i zestawy słuchawkowe 150zł- płatne obowiązkowo u pilota grupy
 • Obowiązkowa ustawowa oplata na TFG i TFP- 20,00zł/osoba

UWAGA. Miejsca w autokarze przydzielane są wg kolejności zgłoszeń. Wybór konkretnego miejsca możliwy jest za dodatkową opłatą 80zł/osoba.

ZNIŻKI

GALERIA

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Transport Osobowy Mechanika Pojazdowa

  HAPPY BUS Marek Kieryk
  Adres: Cieśle 14i, 56-400 Oleśnica
  NIP 911-102-62-43
  REGON: 930335410
  Organizator Turystyki nr zezwolenia 443/33/2010

  Konto bankowe:
  NEST BANK
  80 2530 0008 2056 1064 4176 0001

  Telefon, Email:
  tel. 601987675, tel.. 601760297
  e-mail: biuro@happybus.pl

  Drodzy Klienci!

  Od 01.01.2024 obowiązują nowe zasady rezerwacji naszych imprez turystycznych

  Przy każdej ofercie podane są terminy, ceny i aktywny przycisk “rezerwuj”, który przenosi do formularza rezerwacji wraz z wszystkimi informacjami o godzinach, miejscach wyjazdu, ewentualnych dopłatach itp.

  Po dokonaniu rezerwacji otrzymają Państwo na podany adres e-mail umowę w wersji elektronicznej, ze wszystkimi niezbędnymi załącznikami oraz indywidualnym numerem rachunku , na który należy dokonywać wpłat.

  Umowy “papierowe” przestają tym samy obowiązywać. Prosimy również nie dokonywać wpłat na ogólny rachunek bankowy. Jesteśmy przekonani, że zautomatyzowany system rezerwacji będzie ułatwieniem dla Państwa i dla nas.

  Przy każdej ofercie będą Państwo widzieli czy miejsca jeszcze są dostępne i rezerwacja jest możliwa. W razie wątpliwości lub niejasności prosimy o kontakt

  Zapraszamy!

  Na Pierwszy Dzień Wiosny

  oferujemy

  obniżki cen wiosennych wycieczek:

  Kraków 23-24.03.2024- teraz 300,00zł zamiast 360,00zł

  Wenecja-Werona-Burano-Murano- 03-07.04.2024- teraz 950,00zł zamiast 1090,00zł

  Włochy Klasyczne- 14-21.04.2024- teraz 1649,00zł zamiast 1799,00zł

  oraz

  VOUCHERY o wartości od 50,00zł do 150,00zł

  do każdej potwierdzonej rezerwacji dowolnej imprezy turystycznej

  z oferty HAPPY BUS dokonanej

  w dniach 21-22.03.2024

  * UWAGA! Promocje nie łączą się.

  Zasady promocji:

  *Voucher o wartości 50,00zł przyznany zostanie dla rezerwacji na kwotę łączną do 1000,00zł

  *Voucher o wartości 100,00zł przyznany zostanie dla rezerwacji o wartości łącznej 1000,00zł-2000,00zł

  Voucher o wartości 150,00zł przyznany zostanie dla rezerwacji o wartości łącznej powyżej 2000,00zł

  *Voucher zostanie przesłany po potwierdzeniu rezerwacji na podany podczas rezerwacji adres e-mail . Ważność vouchera 1 rok od dnia wystawienia. Do wykorzystania na dowolną imprezę z oferty HAPPY BUS.

  Rezerwacji należy dokonać on-line na naszej stronie.

  Promocja ważna jest tylko od 21 marca 2024 od godz. 0.00 do 22.marca do godz. 23.59

  Serdecznie zapraszamy!