Jarmark Adwentowy Drezno

Jarmark Adwentowy Drezno

INFORMACJE OGÓLNE

Rodzaj imprezy: Jarmark Adwentowy Drezno
Kraj/miejscowość: Niemcy/Drezno
Ilość dni: 1
Ilość noclegów: nie dotyczy
Termin: 09.12.2023
Wyżywienie: brak
Transport: Autokar
Cena: 180zł

RAMOWY PROGRAM

DREZNO- stolica Saksonii, miasto rozsławione na całym świecie dzięki bogatym zbiorom sztuki i imponującym zabytkom. Nazywane często „Florencją nad Łabą”, chlubiące się Starówką, słynącą jako perła baroku kusi nieustannie gości z całego świata, a w okresie Bożonarodzeniowym oczarowuje co roku na nowo świąteczną atmosferą i jednym z najstarszych w Europie bożonarodzeniowych jarmarków, gdzie zapach strucli bożonarodzeniowych miesza się z wonią grzanego wina i pysznych smażonych kiełbasek. Jodła, kominiarz na szczęście, piękna dekoracja i największa na świecie świąteczna piramida tworzą niepowtarzalny nastrój. Odwiedzając świąteczny jarmark mają Państwo okazję skosztować drezdeńskiego Christstollen ( tradycyjnego ciasta z bakaliami) czy gorącego ponczu na rozgrzewkę, podziwiając jednocześnie odżywające w tym czasie stare, rzemieślnicze tradycje, malowane tkaniny, łużyckie wyroby garncarskie, wydmuchiwane ozdoby choinkowe i wiele innych.

Ramowy program:
Wyjazd z Oleśnicy ( hotel Perła) o godz. 6.00, z Wrocławia ( Zakrzów ul. Przedwiośnie 1, koło Biedronki) o godz. 6.30. Przyjazd do Drezna w godzinach przedpołudniowych. Zwiedzanie “Florencji nad Łabą”-spacer po Starówce, podczas którego zapoznamy się ze wspaniałymi zabytkami i mistrzowskimi budowlami słynnymi na całym świecie. Odwiedzimy m.in. rokokowy Pałac Królewski Zwinger będący dumą barkowego Drezna, mieszczący m.in. Galerię Dawnych Mistrzów, Operę Sempera przy Pl. Teatralnym – miejsce prapremier najsłynniejszych oper, Kościół Dworski – Hofkirche, katolicką katedrę , zwaną również kościołem polskim, „Kamienny Dzwon”-Kościół Frauenkirche, Albertinum, Stary Rynek z kościołem Św. Krzyża i Nowym Ratuszem.
Czas wolny na Jarmarku Świątecznym.
Wyjazd z Drezna ok. godz. 19.00. Powrót do Wrocławia w godzinach nocnych.

TERMINY I CENY

09.12.2023- 180zł

REZERWACJA I PŁATNOŚCI

Rezerwacji należy dokonać poprzez przesłanie na adres: biuro@happybus.pl skanu lub zdjęcia wypełnionego i podpisanego formularza umowy-zgłoszenia oraz wpłatę zaliczki w wysokości 60,00 zł /osoba NA RACHUNEK BANKOWY Formularz znajduje się w zakładce DRUKI. https://happybus.pl/index.php/druki/
Dopłata do ceny całkowitej w terminie do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy,

CENA ZAWIERA

  • przejazd komfortowym autokarem
  • opieka pilota-przewodnika
  • ubezpieczenie KL i NNW
  • opłaty drogowe, parkingowe i podatki

CENA NIE ZAWIERA

  • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów
  • zestawów słuchawkowych- obligatoryjna opłata 15zł/osoba

Drodzy Klienci!

Kontakt telefoniczny na numer kom. 601987675 nie będzie możliwy do 15.11.2023

Kontakt przez E-mail. WhatsApp, Messenger pozostaje bez zmian. Na wiadomości odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe.

Przepraszamy za utrudnienia!