Zakopane-EnergyLandia

Zakopane-EnergyLandia

INFORMACJE OGÓLNE

Rodzaj imprezy: ZAKOPANE – ENERGYLANDIA
Kraj/miejscowość: Polska/ Zakopane-Park Rozrywki EnergyLandia
Ilość dni: 3
Ilość noclegów: 2
Termin: 27-29.08.2021;
Wyżywienie: HB – 2 śniadania, 2 obiadokolacje
Transport: Autokar
Cena: 475z ł/os
UWAGA! Możliwość realizacji bonu turystycznego!

RAMOWY PROGRAM

1.dzień
Wyjazd z Oleśnicy o godz. 6.00, z Wrocławia ( Zakrzów), o godz. 6.30. Przejazd do Zakopanego. Około południa zakwaterowanie w pensjonacie. Spotkanie z przewodnikiem. Piesza wycieczka szlakiem turystycznym do Doliny Strążyskiej. Następnie przejazd do centrum Zakopanego. Objazd miasta autokarem( skocznie narciarskie, ulica Kościeliska z najstarszymi góralskimi chatami, kaplica na Jaszczurówce). Spacer po najsłynniejszym deptaku- Krupówkach. Powrót do pensjonatu. Obiadokolacja. Nocleg.
2.dzień
Śniadanie. Całodzienna wyprawa z przewodnikiem na szlak tatrzański: po drodze-Głodówka z widokiem na panoramę Tatr, później spacer do Morskiego Oka lub do Doliny Pięciu Stawów. Alternatywnie: piesza wycieczka do jednej z dolin tatrzańskich np. Dolina Chochołowska lub Dolina Kościeliska z Jaskinią Mroźną, ewentualnie przejście do Rusinowej Polany, po drodze kaplica na Wiktorówkach (w zależności od możliwości grupy i warunków pogodowych). Wizyta w tradycyjnej bacówce regionalnej. Powrót do pensjonatu. Obiadokolacja. Nocleg.
3.dzień
Śniadanie. Wykwaterowanie. Ok. 8.00 wyjazd do Zatoru. Pobyt w Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia, oferującym blisko 60 atrakcji rozłożonych na 26 hektarach powierzchni. Wśród nich można wyróżnić aż 27 różnego rodzaju ogromnych, nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń i atrakcji, poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne, a kończąc na tych dla najmłodszych, 20 gier i zabaw interaktywnych, a także 4 sceny widowiskowe (dwa teatry i dwa amfiteatry), na których codziennie odbywają się różnego rodzaju pokazy artystyczne, pirotechniczne czy wizualne (mapping 3D). Na terenie Parku można także znaleźć niesamowite kino 7D, wyświetlające filmy dla dzieci i młodzieży w technologii 3D, wspartej dodatkowymi efektami specjalnymi. ponad 30 Wszystkie atrakcje prezentowane są w tematycznych, stylizowanych dekoracjach i aranżacjach. W jednej z trzech stref- strefie ekstremalnej, będącej prawdziwym rajem dla wszystkich entuzjastów wysokiej adrenaliny dreszczyku emocji dostarczają takie instalacje jak Roller Coaster Mayan czy Viking. Podobnie jest w przypadku wielkiej obrotowej ławki „Apocalipto” czy potężnego wahadła „Aztek Swing”. Ok. 18.00 wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd w godz. wieczornych.

CENA ZAWIERA

 • przejazd autokarem o podwyższonym ( barek, dvd, wc, klimatyzacja)
 • zakwaterowanie: 2noclegi w pensjonacie w Zakopanem
 • wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje
 • opieka pilota i przewodnika
 • ubezpieczenie NNW

CENA NIE ZAWIERA

 • Biletów wstępu do TPN
 • Kosztu wstępu do Energylandii- 74zł bilet ulgowy (do 140cm wzrostu), 119zł bilet normalny- przy rezerwacji z biurem 5% zniżki!

UWAGA!!!

Zapewniamy, że w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo imprezy turystyczne realizowane są z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi MZ i GIS, w tym z zasadą dystansu społecznego. Dlatego tez przewidywana liczba uczestników w danej imprezie turystycznej powinna wynosić do 35 osób, zwiedzanie odbywać się będzie z wykorzystaniem indywidualnych zestawów audio, umożliwiających zachowanie dystansu społecznego. Obiekty noclegowe należą do naszej sprawdzonej bazy i z pewnością są przygotowane pod względem sanitarnym zgodnie z obowiązującymi wytycznymi. Pomimo braku specjalnych wytycznych ze strony MZ, dedykowanych branży transportowej, w trosce o Państwa bezpieczeństwo nasze autokary są regularnie zamgławiane środkiem wirusobójczym oraz dezynfekowane. Na wyposażeniu znajdują się środki dezynfekujące do rąk. Podróżni zobowiązani są do zakrywania ust i nosa podczas podróży autokarem.

INFORMACJE KONTAKTOWE

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Transport Osobowy Mechanika Pojazdowa

  HAPPY BUS Marek Kieryk
  Adres: Cieśle 14i, 56-400 Oleśnica
  NIP 911-102-62-43
  REGON: 930335410
  Organizator Turystyki nr zezwolenia 443/33/2010

  Konto bankowe:
  NEST BANK
  80 2530 0008 2056 1064 4176 0001

  Alior Bank
  08 2490 0005 0000 4000 4025 8680

  Telefon, Email:
  tel. 601987675, tel.. 601760297
  e-mail: biuro@happybus.pl

  Szanowni Państwo,

  Informujemy, że w dniach 21.06-11.07.2024 przebywamy z grupami poza strefą Unii Europejskiej. Kontakt telefoniczny z nami w tym okresie będzie niemożliwy.

  Prosimy o przesyłanie wiadomości e-mail, Messenger, WhatsApp

  Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.

  System rezerwacyjny działa bez zakłóceń

  Za utrudnienia przepraszamy.