MAJÓWKA nad Dunajem- BRATYSŁAWA- BUDAPESZT-ZAKOLE DUNAJU

MAJÓWKA nad Dunajem- BRATYSŁAWA- BUDAPESZT-ZAKOLE DUNAJU

INFORMACJE OGÓLNE

Rodzaj imprezy: BRATYSŁAWA- BUDAPESZT-ZAKOLE DUNAJU
Kraj/miejscowość: Słowacja-Węgry/ Bratysława-Budapeszt-Zakole Dunaju
Ilość dni: 4
Ilość noclegów: 3
Termin: 27-30.04.2024
Wyżywienie: BB- 3 śniadania
Transport: Autokar
Cena: 1120,00zł/os

Budapeszt przez obieżyświatów od niepamiętnych czasów uważany jest za jedno z najpiękniejszych i najnowocześniejszych miast europejskich. Naddunajska stolica zwana Paryżem Wschodniej Europy z pewnością zasługuje na to miano. Miasto rozciągające się po obu stronach Dunaju to luksusowe pałace, wspaniałe budowle użytku publicznego, urzekające architekturą zabytki, szerokie bulwary, zielone parki, ożywione życie kulturalne i znakomite restauracje. Położony na równinie Peszt i usytuowana na wzgórzach Buda składają się na niezwykłą malowniczość tego miasta. Buda jest starsza i poważniejsza, świadoma swojej historii, podczas gdy Peszt jest bardziej śmiały i zapatrzony w przyszłość. Harmonii tego obrazu dodają cudowne mosty łączące dwie części wielkiego miasta.
Zapraszamy Państwa w niezapomnianą podróż do stolicy Węgier.

KOMUNIKAT

UWAGA! WAŻNE przed dokonaniem rezerwacji!
Rezerwacji dokonuje się automatycznie przez kliknięcie przycisku „Rezerwuj” przy wybranym terminie i wypełnienie pojawiającego się formularza. Należy dokładnie przeczytać i zaznaczyć odpowiednie pola wyboru przy dobrowolnych dopłatach.
OWU i inne załączniki pobierają się w formie PDF.
Po dokonaniu rezerwacji otrzymają Państwo natychmiast wiadomość e-mail z systemu wraz z załącznikami , w tym z umową. Umowa jest szyfrowana. Proszę najpierw przeczytać otrzymaną wiadomość, aby otworzyć umowę.
Rezerwacje przyjmowane są dla poszczególnych pokoi. Każda rezerwacja oznacza jeden pokój. Jeżeli system nie przyjmuje rezerwacji dla 3 lub 4 osób, oznacza to, że pokoje 3 i 4-osobowe nie są dostępne. Należy wybrać inną opcję, np. dokonać dwóch rezerwacji po 2 osoby.
To naprawdę jest bardzo proste!!! Przekonaj się i zarezerwuj swoją wycieczkę!
BARDZO WAŻNE- Państwa adres e-mail i daty urodzenia muszą być wpisane poprawnie!
Wraz z umową otrzymają Państwo indywidualny numer rachunku bankowego, na który należy wpłacić zaliczkę w ciągu 72 godzin od dokonania rezerwacji. Termin wpłaty oznacza datę zaksięgowania wpłaty na naszym koncie a nie datę wykonania przelewu! Proszę nie przesyłać potwierdzenia dokonania wpłaty.
W przypadku braku wpłaty na rachunku w wyznaczonym terminie system automatycznie anuluje rezerwację i miejsca wrócą do sprzedaży, będą mogły zostać zarezerwowane przez inną osobę.

RAMOWY PROGRAM

1. dzień
Wyjazd z Oleśnicy-hotel Perła- o godz. 5.30, z Wrocławia o godz. 6.00( Zakrzów, parking koło Biedronki ul. Przedwiośnie 1). Przejazd przez Czechy, Słowację do Bratysławy., Spotkanie z miejscowym przewodnikiem. Zwiedzanie miasta: zabytkowa starówka, kościół koronacyjny królów węgierskich – katedra Św. Marcina, ul. Michalska, Brama Michalska, Ratusz, Pałac Prymasowski, Teatr Narodowy, Wzgórze Zamkowe z Zamkiem Królewskim. Czas wolny. Około 15.00 wyjazd do Budapesztu. Przyjazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja dla chętnych ( dodatkowo płatna). Nocleg.
2 dzień.
Śniadanie. Przejazd do centrum Budapesztu. zwiedzanie lewobrzeżnej części miasta- Pasztu, w tym -m.in. spacer naddunajską promenadą, podczas której podziwiać można jedną z najbardziej monumentalnych budowli miasta, symbol Pesztu- gmach Parlamentu, bazylikę Św. Stefana- miejsce kultu poświęcone pierwszemu królowi Madziarów, Operę, Bulwar Andrassy, spacer najsłynniejszą ulicą Vaci przez barwny i ożywiony Plac Vorosmartyego. Przejazd na plac Bohaterów z Pomnikiem Tysiąclecia, czas wolny na spacer po Parku Miejskim – Varosliget- będącym największym parkiem w Budapeszcie z jeziorem i Zamkiem Vajdahunyad, ogrodem zoologicznym, ogrodem botanicznym, wesołym miasteczkiem oraz kompleksem basenów termalnych. Ok. godz. 18.00 powrót do hotelu. Obiadokolacja folklorystyczna dla chętnych ( dodatkowo płatna) w tradycyjnej gospodzie węgierskiej z bogatym bufetem i programem folklorystycznym. Nocleg.
3, dzień
Śniadanie. Zwiedzanie najbardziej reprezentacyjnej części Budy – Wzgórza Zamkowego z Zamkiem Królewskim, Bramą Wiedeńską, Basztą Rybacką, Kościołem Macieja. Wjazd na Górę Gellerta z najbardziej zapierająca dech w piersiach panorama miasta. Spacer po wyspie Małgorzaty. Powrót do hotelu. Obiadokolacja (dodatkowo płatna). Dla chętnych wieczorny rejs statkiem po Dunaju. Powrót do hotelu. Nocleg.
4 dzień.
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd w malowniczy rejon Zakola Dunaju. Wizyta w Szentendre – urokliwym miasteczku z wąskimi i krętymi uliczkami, słynącym głównie z produkcji marcepana. Zwiedzanie muzeum marcepana. Spacer po miasteczka. . Przejazd do Visegradu – dawnej rezydencji królewskiej, skąd rozpościera się cudowna panorama na Zakole Dunaju. Zwiedzanie górującej nad Dunajem cytadeli. Wizyta w katedrze w Estergomie. ok. 17.00 wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd w godz. nocnych.

TERMINY I CENNIK

CENA ZAWIERA

 • przejazd autokarem o podwyższonym ( barek, dvd, wc, klimatyzacja)
 • zakwaterowanie: 3 noclegi w hotelu **** w Budapeszcie
 • wyżywienie: 3 śniadania
 • opieka pilota – przewodnika
 • ubezpieczenie KL i NNW

CENA NIE ZAWIERA

 • Obligatoryjnej opłaty za zestawy słuchawkowe- 35zł /os oraz na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy 20zł/os
 • Dopłaty za 3 obiadokolacje w tym 2 obiadokolacje 3-daniowe w restauracji w Budapeszcie i 1 obiadokolacja połączona z wieczorem folklorystycznym w tradycyjnej gospodzie węgierskiej z bardzo bogatym menu w formie bufetu- dania ciepłe mięsne, rybne, wegetariańskie, przekąski zimne, desery w ilości nieograniczonej, nielimitowana ilość wina i piwa, ciekawy, humorystyczny program artystyczny- koszt łączny 75,00 euro/osoba- konieczne wcześniejsze zgłoszenie na etapie rezerwacji imprezy
 • Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów: Kościół Macieja, Kopuła Bazyliki Św. Stefana, Muzeum Marcepana, Twierdza w Wyszehradzie, ok. 7000HUF( ok. 100zł)
 • Rejs po Dunaju ok. 15 Euro/osoba
 • Kąpielisko Szechenyiego ok. 7.000HUF

Dopłata do pokoju 1-osobowego 280,00zł
UWAGA. Miejsca w autokarze przydzielane są wg kolejności zgłoszeń. Wybór konkretnego miejsca możliwy jest za dodatkową opłatą 50zł/osoba.

INFORMACJE KONTAKTOWE

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Transport Osobowy Mechanika Pojazdowa

  HAPPY BUS Marek Kieryk
  Adres: Cieśle 14i, 56-400 Oleśnica
  NIP 911-102-62-43
  REGON: 930335410
  Organizator Turystyki nr zezwolenia 443/33/2010

  Konto bankowe:
  NEST BANK
  80 2530 0008 2056 1064 4176 0001

  Alior Bank
  08 2490 0005 0000 4000 4025 8680

  Telefon, Email:
  tel. 601987675, tel.. 601760297
  e-mail: biuro@happybus.pl

  Drodzy Klienci!

  Od 01.01.2024 obowiązują nowe zasady rezerwacji naszych imprez turystycznych

  Przy każdej ofercie podane są terminy, ceny i aktywny przycisk “rezerwuj”, który przenosi do formularza rezerwacji wraz z wszystkimi informacjami o godzinach, miejscach wyjazdu, ewentualnych dopłatach itp.

  Po dokonaniu rezerwacji otrzymają Państwo na podany adres e-mail umowę w wersji elektronicznej, ze wszystkimi niezbędnymi załącznikami oraz indywidualnym numerem rachunku , na który należy dokonywać wpłat.

  Umowy “papierowe” przestają tym samy obowiązywać. Prosimy również nie dokonywać wpłat na ogólny rachunek bankowy. Jesteśmy przekonani, że zautomatyzowany system rezerwacji będzie ułatwieniem dla Państwa i dla nas.

  Przy każdej ofercie będą Państwo widzieli czy miejsca jeszcze są dostępne i rezerwacja jest możliwa. W razie wątpliwości lub niejasności prosimy o kontakt

  Zapraszamy!

  Na Pierwszy Dzień Wiosny

  oferujemy

  obniżki cen wiosennych wycieczek:

  Kraków 23-24.03.2024- teraz 300,00zł zamiast 360,00zł

  Wenecja-Werona-Burano-Murano- 03-07.04.2024- teraz 950,00zł zamiast 1090,00zł

  Włochy Klasyczne- 14-21.04.2024- teraz 1649,00zł zamiast 1799,00zł

  oraz

  VOUCHERY o wartości od 50,00zł do 150,00zł

  do każdej potwierdzonej rezerwacji dowolnej imprezy turystycznej

  z oferty HAPPY BUS dokonanej

  w dniach 21-22.03.2024

  * UWAGA! Promocje nie łączą się.

  Zasady promocji:

  *Voucher o wartości 50,00zł przyznany zostanie dla rezerwacji na kwotę łączną do 1000,00zł

  *Voucher o wartości 100,00zł przyznany zostanie dla rezerwacji o wartości łącznej 1000,00zł-2000,00zł

  Voucher o wartości 150,00zł przyznany zostanie dla rezerwacji o wartości łącznej powyżej 2000,00zł

  *Voucher zostanie przesłany po potwierdzeniu rezerwacji na podany podczas rezerwacji adres e-mail . Ważność vouchera 1 rok od dnia wystawienia. Do wykorzystania na dowolną imprezę z oferty HAPPY BUS.

  Rezerwacji należy dokonać on-line na naszej stronie.

  Promocja ważna jest tylko od 21 marca 2024 od godz. 0.00 do 22.marca do godz. 23.59

  Serdecznie zapraszamy!