AKTUALNOŚCI / KOMUNIKATY

image_pdfimage_print

TURYSTYKA W CZASIE PANDEMII

Szanowni Klienci!

Zapewniamy, że w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo imprezy turystyczne realizowane są z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi MZ i GIS, w tym z zasadą dystansu społecznego. Dlatego tez przewidywana liczba uczestników w danej imprezie turystycznej powinna wynosić do 35 osób, zwiedzanie odbywać się będzie z wykorzystaniem indywidualnych zestawów audio, umożliwiających zachowanie dystansu społecznego.  Obiekty noclegowe należą do naszej sprawdzonej bazy i z pewnością są przygotowane pod względem sanitarnym zgodnie z obowiązującymi wytycznymi. Pomimo braku specjalnych wytycznych ze strony MZ, dedykowanych branży transportowej,  w trosce o Państwa bezpieczeństwo nasze autokary są regularnie zamgławiane środkiem wirusobójczym oraz dezynfekowane. Na wyposażeniu znajdują się środki dezynfekujące do rąk a pasażerom mierzona jest temperatura Podróżni zobowiązani są do zakrywania ust i nosa podczas podróży autokarem.

Mamy nadzieję, że także w obecnej rzeczywistości, przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa i należytej ostrożności nasze wycieczki przyniosą Państwu pełnie zadowolenia, relaksu i przyjemności!

Nadal pragniemy spełniać Państwa podróżnicze marzenia!!!

Sezon 2020 – Chorwacja– Drvenik

Pragniemy poinformować, że na chwilę obecną realizacja zaplanowanych turnusów w Drveniku w poszczególnych terminach, w związku z decyzją PRM o otwarciu granic Polski oraz zniesieniu 14-dniowej kwarantanny od dnia 13.06.2020 jest potwierdzona. Sytuacja epidemiczna w Chorwacji jest aktualnie bardzo dobra, a obiekt ( pensjonat) jest przygotowywany do wymogów sanitarnych ( dezynfekcja, dystans w czasie posiłków). Zapewniamy Państwa, że na bieżąco monitorujemy sytuację i wszelkie potwierdzone informacje będziemy przekazywać Państwu poprzez publikację komunikatu. Mamy również nadzieję, że liczba zakażeń nie wzrośnie gwałtownie i sytuacja epidemiczna nie ulegnie pogorszeniu. Aktualna sytuacja epidemiczna w Chorwacji na dzień 01.07.2020: od początku epidemii( 26 lutego) stwierdzono ogółem 2831 przypadków wirusem SARS-CoV-2, z czego 2155 osób wyzdrowiało, 108 osób zmarło. Liczba przypadków zarażenia w ogniskach w Zagrzebiu i Slawonii ( blisko granicy Serbii) spada.  A w ciągu ostatniej doby w województwach splitsko- dalmatyńskim i dubrownicko -neretwiańskim odnotowano 1 nowy przypadków zarażenia, aktywnie chorych jest łącznie 41 osób, z czego jedna osoba jest hospitalizowana. Nowe zakażenia zostały przywleczone z Serbii i Bośni, dlatego granica dla obywateli tych krajów została ponownie zamknięta, a wszystkie osoby przybywające z tych krajów mają obowiązek poddania się 14-dniowej kwarantannie. Dane pochodzą z portalu MZ Chorwacji, a śledzić je można na bieżąco: https://zdravstvo.gov.hr/, aktualne dane z regionu przekazuje też stacja radiowa https://www.radiodalmacija.hr/
Zapewniamy jednocześnie, że główną wytyczną naszych decyzji pozostanie Państwa bezpieczeństwo, a działania będą zgodne z obowiązującym prawem.
Specjalnie dla Państwa na własne oczy sprawdziliśmy sytuację na miejscu- w Drveniku! Relację z naszej wizyty w dniach 20-22.06.2020 można zobaczyć tutaj :
https://drive.google.com/drive/folders/1GogF-vL-NPSPPl0pAeAFyYaJUfOSkDJF?usp=sharing
Zapraszamy!
Przed rozpoczęciem podróży poprosimy Państwa o złożenie oświadczenia, iż przez ostatnie 14 dni nie zamieszkiwali Państwo z osobą przebywającą na kwarantannie lub w izolacji domowej oraz że nie wykazują Państwo objawów infekcji. Oświadczenie można pobrać: http://happybus.pl/index.php/druki/ , dostępne będzie tez przy wsiadaniu do autokaru.
Dodatkowe środki bezpieczeństwa:
zamgławianie autokaru przed wyjazdem atestowanym płynem wirusobójczym
dezynfekcja powierzchni takich jak uchwyty, podłokietniki
konieczność zakładania maseczek w autokarze
bezdotykowy pomiar temperatury ciała
odbiór i pakowanie bagaży przez kierowcę.
płyn odkażający przy wejściu do autokaru
dezynfekcja pokoi przed zakwaterowaniem
dystans w restauracji pensjonatu
posiłki serwowane przez kelnera
ogólnodostępne środki odkażające w pensjonacie.
indywidualne zestawy słuchawkowe podczas zwiedzania
Z uwagi na zdecydowanie mniejszą ilość gości pensjonatu jak i turystów w całej Chorwacji zachowanie zalecanego dystansu jest jak najbardziej możliwe i nie stanowi problemu.
Mamy niegasnącą nadzieję, że sytuacja pozwoli nam na zapewnienie Państwu udanego urlopu, czego i Państwu i sobie życzymy!

Do zobaczenia!

Zespół HAPPY BUS

image_pdfimage_print

SZANOWNI KLIENCI!

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z komunikatem w sprawie planowanych terminów wyjazdu do Chorwacji opublikowanym w ofercie.

 

Pozdrawiamy!

Zespół HAPPY BUS