AKTUALNOŚCI / KOMUNIKATY

image_pdfimage_print

TURYSTYKA W CZASIE PANDEMII

Szanowni Klienci!

Zapewniamy, że w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo imprezy turystyczne realizowane są z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi MZ i GIS, w tym z zasadą dystansu społecznego. Dlatego też zwiedzanie odbywać się będzie z wykorzystaniem indywidualnych zestawów audio, umożliwiających zachowanie dystansu społecznego.  Obiekty noclegowe należą do naszej sprawdzonej bazy i z pewnością są przygotowane pod względem sanitarnym zgodnie z obowiązującymi wytycznymi. Pomimo braku specjalnych wytycznych ze strony MZ, dedykowanych branży transportowej,  w trosce o Państwa bezpieczeństwo nasze autokary są regularnie zamgławiane środkiem wirusobójczym oraz dezynfekowane. Na wyposażeniu znajdują się środki dezynfekujące do rąk.  Podróżni zobowiązani są do zakrywania ust i nosa podczas podróży autokarem oraz podczas zwiedzania zamkniętych pomieszczeń

Mamy nadzieję, że także w obecnej rzeczywistości, przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa i należytej ostrożności nasze wycieczki przyniosą Państwu pełnie zadowolenia, relaksu i przyjemności!

Nadal pragniemy spełniać Państwa podróżnicze marzenia!!!

Do zobaczenia!!!

 

image_pdfimage_print

Drodzy Klienci!

W dniach 15.06-31.08.2022 pracujemy wyłącznie zdalnie z Chorwacji, obsługując nasze turnusy wakacyjne.W związku z powyższym kontakt telefoniczny może być utrudniony, szczególnie podczas naszego pobytu na terenie BiH.

Prosimy o kontakt poprzez e-mail, Messenger, WhatsApp, SMS.

Na wiadomości odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Przepraszamy za utrudnienia!