PRAGA na WALENTYNKI z rejsem i kolacją
INFORMACJE OGÓLNE
Rodzaj imprezy: wycieczka PRAGA NA WALENTYNKI
Kraj/miejscowość: Czechy/Praga
Ilość dni: 2
Ilość noclegów: 1
Termin: 15-16.02.2025
Wyżywienie: HB
Transport: autokar
Cena: 570,00zł
KOMUNIKAT
UWAGA! WAŻNE przed dokonaniem rezerwacji!
Rezerwacji dokonuje się automatycznie przez kliknięcie przycisku „Rezerwuj” przy wybranym terminie i wypełnienie pojawiającego się formularza. Należy dokładnie przeczytać i zaznaczyć odpowiednie pola wyboru przy dobrowolnych dopłatach.
OWU i inne załączniki pobierają się w formie PDF.
Po dokonaniu rezerwacji otrzymają Państwo natychmiast wiadomość e-mail z systemu wraz z załącznikami , w tym z umową. Umowa jest szyfrowana. Proszę najpierw przeczytać otrzymaną wiadomość, aby otworzyć umowę.
Rezerwacje przyjmowane są dla poszczególnych pokoi. Każda rezerwacja oznacza jeden pokój. Jeżeli system nie przyjmuje rezerwacji dla 3 lub 4 osób, oznacza to, że pokoje 3 i 4-osobowe nie są dostępne. Należy wybrać inną opcję, np. dokonać dwóch rezerwacji po 2 osoby.
To naprawdę jest bardzo proste!!! Przekonaj się i zarezerwuj swoją wycieczkę!
BARDZO WAŻNE- Państwa adres e-mail i daty urodzenia muszą być wpisane poprawnie!
Wraz z umową otrzymają Państwo indywidualny numer rachunku bankowego, na który należy wpłacić zaliczkę w ciągu 72 godzin od dokonania rezerwacji. Termin wpłaty oznacza datę zaksięgowania wpłaty na naszym koncie a nie datę wykonania przelewu! Proszę nie przesyłać potwierdzenia dokonania wpłaty.
W przypadku braku wpłaty na rachunku w wyznaczonym terminie system automatycznie anuluje rezerwację i miejsca wrócą do sprzedaży, będą mogły zostać zarezerwowane przez inną osobę.
RAMOWY PROGRAM
1.dzień.
Wyjazd z Oleśnicy ( hotel Perła)o godz. 5.30, z Wrocławia (Psie Pole- parking koło Biedronki ul. Przedwiośnie 1) o godz. 6.00 Przejazd przez granicę w Kudowie do Pragi. Przyjazd około południa. Zwiedzanie lewobrzeżnej części Pragi, w tym m.in.: Klasztor na Strahovie z wyjątkową panoramą miasta z tarasu widokowego, Plac Loretański z Loretą i Pałacem Czerninów, Plac Hradczański z okalającymi go pałacami, Dziedzińce Zamku Królewskiego z imponującą Katedrą Św. Wita, Starym Pałacem Królewskim, Salą Władysławowską, Bazyliką Św Jerzego i słynną Złotą Uliczką ( możliwość fakultatywnego zwiedzania wnętrz), Spacer wśród dawnych winnic i ogrodów na Małą Stranę. Rynek Malostrański z Kościołem Św. Mikołaja- największą barokowa świątynia Pragi. Spacer po najsłynniejszym kamiennym moście- Most Karola. Przejazd do hotelu 4* na obrzeżach Pragi. Zakwaterowanie.
Przejazd na wieczorny romantyczny rejs statkiem po Wełtawie z kolacją w formie bufetu i akompaniamentem akordeonu. Powrót do hotelu. Nocleg.
2.dzień
Śniadanie. wykwaterowanie. Dalsze zwiedzanie miasta- jego prawobrzeżnej części z Placem Wacława- najbardziej reprezentacyjnym placem Nowego Miasta, z pomnikiem patrona Czech- Św. Wacława, Rynek Staromiejski z ratuszem i najsłynniejszym średniowiecznym zegarem astronomicznym- Orlojem, Kościół Tyński, Pomnik Jana Husa, Dzielnica Żydowska- Josefov, Plac Republiki z Bramą Prochową i Domem Miejskim. Czas wolny na obiad ( we własnym zakresie). Około 15.00 wyjazd w drogę powrotną.
TERMINY I CENNIK
ŚWIADCZENIA
Cena zawiera
- przejazd autokarem o podwyższonym standardzie
- opiekę pilota- przewodnika
- zakwaterowanie:1 nocleg w eleganckim hotelu 4* na obrzeżach Pragi (pokoje 2 i 3-osobowe z łazienkami) https://www.clarioncongresshotelprague.com/en/
- wyżywienie: 1 śniadanie, 1 obiadokolacja- podczas rejsu statkiem
- 1,5 godzinny wieczorny rejs statkiem po Wełtawie (z kolacją w formie bufetu i akordeonistą)
- ubezpieczenie KL 30000Euro i NNW 15000zł
- obowiązkową ustawową opłatę na TFG i TFP
CENA NIE ZAWIERA
Dodatkowo płatne:
- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (500kc)
- zestawów słuchawkowych- obowiązkowa opłata za wypożyczenie 30zł/osoba
- napojów do obiadokolacji
- dopłata do pokoju 1-osobowgo 150zł
UWAGA! Biuro zastrzega sobie prawo zmiany kolejności zwiedzania. Szczegółowy program ustala pilot.
ZNIŻKI
GALERIA
FORMULARZ KONTAKTOWY
Transport Osobowy Mechanika Pojazdowa
HAPPY BUS Marek Kieryk
Adres: Cieśle 14i, 56-400 Oleśnica
NIP 911-102-62-43
REGON: 930335410
Organizator Turystyki nr zezwolenia 443/33/2010
Konto bankowe:
NEST BANK
80 2530 0008 2056 1064 4176 0001
Telefon, Email:
tel. 601987675, tel.. 601760297
e-mail: biuro@happybus.pl