MAJÓWKA 2022 BRATYSŁAWA- BUDAPESZT-ZAKOLE DUNAJU

MAJÓWKA 2022 BRATYSŁAWA- BUDAPESZT-ZAKOLE DUNAJU

INFORMACJE OGÓLNE

Rodzaj imprezy: BRATYSŁAWA- BUDAPESZT-ZAKOLE DUNAJU
Kraj/miejscowość: Słowacja-Węgry/ Bratysława-Budapeszt-Zakole Dunaju
Ilość dni: 4
Ilość noclegów: 3
Termin: 30.04-03.05.2022
Wyżywienie: BB- 3 śniadania
Transport: Autokar
Cena: 855zł/os

Budapeszt przez obieżyświatów od niepamiętnych czasów uważany jest za jedno z najpiękniejszych i najnowocześniejszych miast europejskich. Naddunajska stolica zwana Paryżem Wschodniej Europy z pewnością zasługuje na to miano. Miasto rozciągające się po obu stronach Dunaju to luksusowe pałace, wspaniałe budowle użytku publicznego, urzekające architekturą zabytki, szerokie bulwary, zielone parki, ożywione życie kulturalne i znakomite restauracje. Położony na równinie Peszt i usytuowana na wzgórzach Buda składają się na niezwykłą malowniczość tego miasta. Buda jest starsza i poważniejsza, świadoma swojej historii, podczas gdy Peszt jest bardziej śmiały i zapatrzony w przyszłość. Harmonii tego obrazu dodają cudowne mosty łączące dwie części wielkiego miasta.
Zapraszamy Państwa w niezapomnianą podróż do stolicy Węgier.

RAMOWY PROGRAM

1. dzień
Wyjazd z Oleśnicy-hotel Perła- o godz. 5.30, z Wrocławia o godz. 6.00( Zakrzów, parking koło Biedronki ul. Przedwiośnie 1). Przejazd przez Czechy, Słowację do Bratysławy., Spotkanie z miejscowym przewodnikiem. Zwiedzanie miasta: zabytkowa starówka, kościół koronacyjny królów węgierskich – katedra Św. Marcina, ul. Michalska, Brama Michalska, Ratusz, Pałac Prymasowski, Teatr Narodowy, Wzgórze Zamkowe z Zamkiem Królewskim. Czas wolny. Około 15.00 wyjazd do Budapesztu. Przyjazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja( dodatkowo płatna). Nocleg.
2 dzień.
Śniadanie. Przejazd do centrum Budapesztu. zwiedzanie lewobrzeżnej części miasta- Pasztu, w tym -m.in. spacer naddunajską promenadą, podczas której podziwiać można jedną z najbardziej monumentalnych budowli miasta, symbol Pesztu- gmach Parlamentu, bazylikę Św. Stefana- miejsce kultu poświęcone pierwszemu królowi Madziarów, Operę, Bulwar Andrassy, spacer najsłynniejszą ulicą Vaci przez barwny i ożywiony Plac Vorosmartyego. Przejazd na plac Bohaterów z Pomnikiem Tysiąclecia, czas wolny na spacer po Parku Miejskim – Varosliget- będącym największym parkiem w Budapeszcie z jeziorem i Zamkiem Vajdahunyad, ogrodem zoologicznym, ogrodem botanicznym, wesołym miasteczkiem oraz kompleksem basenów termalnych. Ok. godz. 18.00 powrót do hotelu. Obiadokolacja (dodatkowo płatna) lub obiadokolacja folklorystyczna w tradycyjnej gospodzie węgierskiej z bogatym bufetem i programem folklorystycznym. ( dodatkowo płatna) .. Nocleg.
3, dzień
Śniadanie. Zwiedzanie najbardziej reprezentacyjnej części Budy – Wzgórza Zamkowego z Zamkiem Królewskim, Bramą Wiedeńską, Basztą Rybacką, Kościołem Macieja. Wjazd na Górę Gellerta z najbardziej zapierająca dech w piersiach panorama miasta. Spacer po wyspie Małgorzaty. Powrót do hotelu. Obiadokolacja (dodatkowo płatna). Dla chętnych wieczorny rejs statkiem po Dunaju. Powrót do hotelu. Nocleg.
4 dzień.
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd w malowniczy rejon Zakola Dunaju. Wizyta w Szentendre – urokliwym miasteczku z wąskimi i krętymi uliczkami, słynącym głównie z produkcji marcepana. Zwiedzanie muzeum marcepana. Spacer po miasteczka. . Przejazd do Visegradu – dawnej rezydencji królewskiej, skąd rozpościera się cudowna panorama na Zakole Dunaju. Zwiedzanie górującej nad Dunajem cytadeli. Wizyta w katedrze w Estergomie. ok. 17.00 wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd w godz. nocnych.

CENA ZAWIERA

 • przejazd autokarem o podwyższonym ( barek, dvd, wc, klimatyzacja)
 • zakwaterowanie: 3 noclegi w hotelu *** w okolicy Budapesztu
 • wyżywienie: 3 śniadania
 • opieka pilota – przewodnika
 • ubezpieczenie KL i NNW

CENA NIE ZAWIERA

 • Obligatoryjnej opłaty za zestawy słuchawkowe- 25zł /os oraz na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy 20zł/os
 • Dopłaty za obiadokolacje w hotelu- konieczne wcześniejsze głoszenie- 10Euro/osoba
 • Wieczoru folklorystycznego w tradycyjnej gospodzie węgierskiej z bardzo bogatym menu w formie bufetu- dania ciepłe mięsne, rybne, wegetariańskie, przekąski zimne, desery w ilości nieograniczonej, nielimitowana ilość wina i piwa, ciekawy, humorystyczny program artystyczny- koszt 28 Euro/osoba- konieczne wcześniejsze zgłoszenie!
 • Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów: Kościół Macieja, Kopuła Bazyliki Św. Stefana, Muzeum Marcepana, Twierdza w Wyszehradzie, ok. 5000HUF( ok. 80zł)
 • Rejs po Dunaju ok. 10 -12 Euro/osoba
 • Kąpielisko Szechenyiego ok. 5.000HUF

UWAGA! Istnieje możliwość wykupienia obiadokolacji w hotelu- w cenie 10Euro/obiadokolacja-osoba. Możliwa również rezerwacja obiadokolacji folklorystycznej z bardzo obfitym i różnorodnym bufetem ( od sushi po gulasz z jelenia, z napojami i deserami, winem i piwem) i programem folklorystycznym w cienie 28 Euro/osoba.

INFORMACJE KONTAKTOWE

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Transport Osobowy Mechanika Pojazdowa

  HAPPY BUS Marek Kieryk
  Adres: Cieśle 14i, 56-400 Oleśnica
  NIP 911-102-62-43
  REGON: 930335410
  Organizator Turystyki nr zezwolenia 443/33/2010

  Konto bankowe:
  NEST BANK
  80 2530 0008 2056 1064 4176 0001

  Alior Bank
  08 2490 0005 0000 4000 4025 8680

  Telefon, Email:
  tel. 601987675, tel.. 601760297
  e-mail: biuro@happybus.pl

  Drodzy Klienci!

  W dniach 15.06-31.08.2022 pracujemy wyłącznie zdalnie z Chorwacji, obsługując nasze turnusy wakacyjne.W związku z powyższym kontakt telefoniczny może być utrudniony, szczególnie podczas naszego pobytu na terenie BiH.

  Prosimy o kontakt poprzez e-mail, Messenger, WhatsApp, SMS.

  Na wiadomości odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

  Przepraszamy za utrudnienia!