PRAGA-KUTNA HORA 3 dni

PRAGA – KUTNA HORA

3 dni

zapytaj o cenę

termin: wiosna-jesień

Ramowy program

1 DZIEŃ

Wyjazd ok. godz. 7.00

Ok. godz. 9.30 przejazd przez granicę w Kudowie Słonym. W godzinach przedpołudniowych przyjazd do Kutnej Hory- jednego z najbogatszych niegdyś miast w Czechach, znajdującego się na liście dziedzictwa kulturalnego UNESCO. Zwiedzania miasta, m.in. kościół cmentarny z ossarium, katedra

św. Barbary, zabytkowa kopalnia srebra. Czas wolny. Przejazd do hotelu na obrzeżach Pragi. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

2 DZIEŃ

Pobudka ok. godz. 8.00. Śniadanie o godz.9.00. Przejazd do centrum Pragi

Zwiedzanie miasta m.in.: Klasztor na Strahovie, Loreta, muzealny zespół pałacowo -zamkowy Hradczany w tym- Zamek Praski, Brama Macieja, Katedra św. Wita, Bazylika Sw. Jerzego.

Zabytkowa dzielnica Małej Strany, Kościół św. Mikołaja, Most Karola.

Dalsze zwiedzanie miasta – prawobrzeżnej części Pragi, w tym Rynek Starego Miasta – Kościół Tyński, kościół Św. Mikołaja, pomnik Jana Husa, Ratusz z zegarem Orloj, Plac Wacława. Czas wolny.

Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

3 DZIEŃ

Pobudka ok. godz. 8.00. Śniadanie o godz. 9.00. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do centrum Pragi. Zwiedzanie Starego Miasta – Plac Republiki z Domem Miejskim, Brama Prochowa, Dzielnica Zydowska.

Ok. godz. 15.00 wyjazd z Pragi. Powrót ok. godz. 20..00

UWAGA * Cena obowiązuje dla grupy 45 osób płacących.

Cena obejmuje:

  • przejazd autokarem o podwyższonym standardzie,
  • zakwaterowanie : 2 noclegi w hotelu w Pradze
  • wyżywienie : 2 śniadania, 2 obiadokolacje
  • opieka pilota realizującego program,
  • ubezpieczenie NNW i KL

Cena nie obejmuje:

  • Biletów wstępu do kopalni srebra ok. 150kc od osoby i pozostałych biletów wstępu w Kutnej Horze (fakultatywnie)ok. 100kc.
  • Napojów do obiadokolacji

UWAGA! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Szczegółowy program ustala pilot. Pilot nie oprowadza wewnątrz obiektów i po muzeach.