Zakopane Andrzejki 23-25.11.2018 od 380zł Gr.2

*


ANDRZEJKI 2018

3 dni


ZAKOPANE


Termin:

23-25.11.2018


cena : 380zł *

460zł**

BRAK MIEJSC!!!


* dlaKlientów, którzy w 2018 r. uczestniczyli w jakiejkolwiek innej imprezie zorganizowanej przez HAPPY BUS

** Dla Klientów korzystających w bieżącym roku kalendarzowym tylko z oferty andrzejkowej


Program:

1.dzień

Wyjazd z Oleśnicy ( hotel Perła ) o godz. 6.30, z Wrocławia ( Zakrzów) o godz. 6.50.  Przejazd od Żywca- zwiedzanie Muzeum Browarów Książęcych, zakończone degustacją piwa. Przejazd do pensjonatu w Zakopanem. Zakwaterowanie. Obiadokolacja . Impreza Andrzejkowa z kapelą góralską Nocleg.

2dzień

Śniadanie. Wyprawa z przewodnikiem. Spacer do jednej z dolin Tatrzańskich – doliny Strążyskiej, doliny Kościeliskiej lub  Doliny Chochołowskiej  albo wyprawa na Rusinową Polanę, gdzie, kosztując specjałów z tradycyjnej bacówki, można się napawać widokami tatrzańskich szczytów. Zejście do  autokaru, po drodze wizyta w pięknie położonym Sanktuarium Matki Bożej Królowej Tatr na Wiktorówkach.

wariant 2:

Wycieczka  do Starego Smokovca w Słowacji- wjazd kolejką na Hrebienok- Smokowieckie Siodełko i spacer malowniczą, widokową trasą do Wodospadów Zimnej Wody. Następnie przejazd do  Szczyrbskiego   Pleso – najwyżej położonej miejscowości w Słowackich Tatrach . Spacer szlakiem turystycznym wśród malowniczego krajobrazu Szczyrbskiego Jeziora ( Strbskie Pleso) i gór o tej samej nazwie.

wariant 3:

Przejazd w rejon Pienin i polskiego Spiszu. Zwiedzanie Zamku w Niedzicy oraz Zapory na Zalewie Czorsztyńskim. Przejazd do Dębna – zwiedzanie kościółka słynącego z unikalnych polichromii , a następnie przejazd do Łopusznej, gdzie spoczywa ksiądz – poeta Józef Tischner.

Możliwość wyjazdu na kąpielisko termalne.  Powrót do pensjonatu. Obiadokolacja. Dyskoteka.  Nocleg.

3.dzień

Śniadanie. Przejazd do Zakopanego. Objazd autokarem najciekawszą trasą turystyczną ( Jaszczurówki, skocznie narciarskie, Krzeptówki). Wizyta w Muzeum Tatrzańskim. Spacer po Krupówkach . Czas wolny na zakup pamiątek;-))

Wariant 2:

Przejazd do Sanktuarium MB Jasnogórskiej  w Bachledówce.  Następnie spacer malowniczą trasą grzbietem Gubałówki  Zjazd kolejką terenową z Gubałówki. Czas wolny na Krupówkach.

Powrót do pensjonatu na obiad. Wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd w godzinach wieczornych.

Cena zawiera:

- przejazd autokarem o podwyższonym standardzie

- zakwaterowanie: 2 noclegi w pensjonacie w  ZakopaneM ( pokoje 2-4-osobowe z łazienkami)

- wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje, 1 obiad

- zabawę Andrzejkową przy zastawionych stołach z kapelą góralską i pieczonym udźcem. Mile widziane zabawne przebrania!!!

- usługę przewodnicką przez 2 dni

-ubezpieczenie

Cena nie zawiera:

- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów ( w zależności od wariantu programu 40-60zł, 8-10 EUR)

UWAGA!

*Ilość pokoi 2-osobowych ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

** Organizator zastrzega możliwość modyfikacji programu. Realizacja wariantu programu zależna m.in. od warunków pogodowych

Zgłoszenia należy przesłać drogą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Warunkiem rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 150zł/osoba.

 


71-3149786


Ania 601987675

Marek 601760297

biuro@happybus.pl


Zobacz nas na Facebooku