Zakopane Andrzejki 09-11.11.2018 od 380zł Gr.2


ANDRZEJKI 2018

3 dni


ZAKOPANE


Termin:

09-11.11.2018


cena : 380zł*

460zł**

wolne pokoje: 2


* dla Klientów, którzy w 2018 r. uczestniczyli w jakiejkolwiek innej imprezie zorganizowanej przez HAPPY BUS

** Dla Klientów korzystających w bieżącym roku kalendarzowym tylko z oferty andrzejkowej

Program:

1.dzień

Wyjazd o godz. 6.30. ( zbiórka w Oleśnicy - h. Perła godz.6.15, we Wrocławiu- Zakrzów- godz.6.50). Przejazd do Żywca. Zwiedzanie Muzeum Browarów Arcyksiążęcych w Żywcu, zakończone degustacją piwa. Przejazd do pensjonatu w Zakopanem. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Impreza Andrzejkowa z kapelą góralską. Nocleg.

2dzień

Śniadanie. Wyprawa z przewodnikiem. Spacer do jednej z dolin Tatrzańskich – doliny Strążyskiej, doliny Kościeliskiej lub  Doliny Chochołowskiej  albo wyprawa na Rusinową Polanę, gdzie, kosztując specjałów z tradycyjnej bacówki, można się napawać widokami tatrzańskich szczytów. Zejście do  autokaru, po drodze wizyta w pięknie położonym Sanktuarium Matki Bożej Królowej Tatr na Wiktorówkach.

Wariant 2:

Wycieczka  do Starego Smokovca w Słowacji- wjazd kolejką na Hrebienok- Smokowieckie Siodełko i spacer malowniczą, widokową trasą do Wodospadów Zimnej Wody. Następnie przejazd do  Szczyrbskiego   Pleso – najwyżej położonej miejscowości w Słowackich Tatrach . Spacer szlakiem turystycznym wśród malowniczego krajobrazu Szczyrbskiego Jeziora ( Strbskie Pleso) i gór o tej samej nazwie

Wariant 3:

Przejazd w rejon Pienin i polskiego Spiszu. Zwiedzanie Zamku w Niedzicy oraz Zapory na Zalewie Czorsztyńskim. Przejazd do Dębna – zwiedzanie kościółka słynącego z unikalnych polichromii , a następnie przejazd do Łopusznej, gdzie spoczywa ksiądz – poeta Józef Tischner.

Możliwość wyjazdu na kąpielisko termalne.  Powrót do pensjonatu. Obiadokolacja. Dyskoteka.  Nocleg.

3.dzień

Śniadanie. Przejazd do Zakopanego. Objazd autokarem najciekawszą trasą turystyczną ( Jaszczurówki, skocznie narciarskie, Krzeptówki). Wizyta w Muzeum Tatrzańskim. Spacer po Krupówkach . Czas wolny na zakup pamiątek;-)

Wariant 2:

Przejazd do Sanktuarium MB Jasnogórskiej  w Bachledówce.  Następnie spacer malowniczą trasą grzbietem Gubałówki  Zjazd kolejką z Gubałówki. Czas wolny na Krupówkach.

Powrót do pensjonatu na obiad. Wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd w godzinach wieczornych.

Cena zawiera:

- przejazd autokarem o podwyższonym standardzie

- zakwaterowanie: 2 noclegi w pensjonacie w Zakopanem ( pokoje 2-4-osobowe z łazienkami)

- wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje, 1 obiad

- zabawę Andrzejkową przy zastawionych stołach z kapelą góralską i z pieczonym udźcem. Mile widziane zabawne przebrania!!!

- usługę przewodnicką przez 2 dni

-ubezpieczenie

Cena nie zawiera:

- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów ( w zależności od wariantu programu 40-60zł, 8-10 EUR))

UWAGA!

Ilość pokoi 2-osobowych ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizator zastrzega sobie prawo modyfikacji programu. Realizacja wariantu programu zależna m.in. od warunków pogodowych.

Zgłoszenia należy przesłać drogą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Warunkiem rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 150zł/osoba.

 

 

 


71-3149786


Ania 601987675

Marek 601760297

biuro@happybus.pl


Zobacz nas na Facebooku