Paryż 5 dni cena 530zł + 65EUR

Lastminute - Lastminute

PARYŻ

 

5 DNI

 

TERMIN: 01.05-05.05.2019

 

cena wycieczki: 530zł+65EUR

wyjazd potwierdzony

 


Paryż zachwyca! Paryż nigdy nie zasypia! Paryż olśniewa! Wie to każdy, kto chociaż raz był w tym magicznym mieście. Przyjeżdżając do Paryża, czujemy, że wkraczamy w niezwykły świat, którego próżno szukać w innych zakątkach tej planety. Stolica Francji to kolebka kultury europejskiej, miasto o niepowtarzalnej atmosferze, niezliczonych zabytkach, nieustannie dyktuje wszelkie mody, przyciąga, wyzwala wyobraźnię, pobudza talent artystów. Proponujemy zatem wielostronne bezpośrednie skonfrontowanie atmosfery zabytków, atrakcji, rozrywek miasta z paryskim mitem i własnymi wyobrażeniami.
Aby poczuć ten niepowtarzalny klimat zapraszamy do „Serca Europy”.

PROGRAM:
1 Dzień
Wyjazd z Oleśnicy godz. 16.00 ( parking przy hotelu Perła), z Wrocławia godz. 16.30( Wrocław-Zakrzów, parking koło Biedronki ul Przedwiośnie 1).. Przejazd przez Niemcy do Francji. W czasie przejazdu krótkie postoje.
2 Dzień
Przyjazd do Paryża w godzinach porannych. Zwiedzanie miasta: Wieża Eiffel'a - symbol Paryża, możliwość obejrzenia wspaniałej panoramy miasta. Trocadero, Pola Marsowe. Przejazd pod Łuk Triumfalny, Spacer Polami Elizejskimi, Plac Concorde, kościół Św. Magdaleny Przejazd na Wzgórze Montmartre, skąd rozciąga się niepowtarzalny widok na całe miasto. Na wysokości ponad 130 m zobaczymy Bazylikę Sacre Coeur z 20-tonowym dzwonem Savoyarde. Plac du Tetre – mekka artystów. Słynący z najlepszych kasztanów Plac Piggale, Moulin Rouge– słynny kabaret .. Przejazd do hotelu na obrzeżach Paryża - nocleg.
3 Dzień
Śniadanie. Dalsze zwiedzanie stolicy Francji. Przejazd do Pałacu Inwalidów z grobowcem Napoleona. Przejazd do Luwru – zwiedzanie muzeum ze wspaniałą kolekcją dzieł sztuki. Ogrody Tuilleries. Spacer bulwarem do Pałacu Królewskiego, Opery Garnier, Placu Vendome. Czas wolny. Wieczorem zaproponujemy rejs statkiem po Sekwanie. Powrót do hotelu. Nocleg.
4 Dzień
Śniadanie, dalszy ciąg zwiedzania: Centrum Pompidou – budynek wyglądający jak wielka zabawka, Hotel de Ville, Wyspa La Cite z Katedrą Notre Dame – najpiękniejszym zabytkiem sztuki gotyckiej, Pałacem Sprawiedliwości i kaplicą Saint Chapelle, Dzielnica Łacińska z Panteonem- z dedykacją „Wielkim ludziom, wdzięczna Ojczyzna”, w którym spoczywają zasłużeni obywatele Francji oraz m.in. Maria Curie-Skłodowska, Sorbona - tradycyjna nazwa historycznego uniwersytetu. Pałac i Ogrody Luksemburskie, Fontanna Saint Michel. Czas wolny. Planowany wyjazd do Polski ok. godz. 20:00. Przejazd przez Francję i Niemcy do Polski. W czasie przejazdu krótkie postoje.

5. Dzień
Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

 

CENA ( 530zł+65EUR) ZAWIERA:
- przejazd autokarem z klimatyzacją, WC i barkiem
- zakwaterowanie: 2 noclegi w hotelu*** sieci Comfort na przedmieściach Paryża, pokoje 2,3 - osobowe z łazienkami
- wyżywienie: 2 śniadania
- opiekę pilota
- ubezpieczenie KL i NNW oraz opłata na TFG

UWAGA:
- Cena wycieczki nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (nieobowiązkowo- do ok.50 EURO), biletów na metro ( ok. 5-8 przejazdów, ok. 10-12 Euro), zestawów słuchawkowych 5 euro/osoba
- Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Szczegółowy program ustala pilot. Pilot nie oprowadza wewnątrz obiektów i po muzeach.
- Istnieje możliwość wykupienia 3 obiadokolacji w restauracji  w cenie ok.25-30 Euro (łącznie) .

Dopłata do pokoju 1-osobowego 40EUR

 
Ania 601987675

Marek 601760297

biuro@happybus.pl


Zobacz nas na Facebooku