Zakopane-Wielkanoc pod Tatrami 5 dni 550zł

Lastminute - Lastminute

 

ZAKOPANE


WIELKANOC POD TATRAMI


5 dni


Termin: 19-22.04.2019


Cena: 550 zł

wyjazd potwierdzony

 

Ramowy program:

1 dzień

Wyjazd z Oleśnicy (Hotel Perła) o godz. 4.00, z Wrocławia (Zakrzów) o godz. 4.30. Przejazd do Kalwarii Zebrzydowskiej. Udział w obchodach uroczystości Wielkiego Piątku- Misterium Męki Pańskiej na Kalwarii. Przejazd do Zakopanego. Zakwaterowanie w pensjonacie. Obiadokolacja. Nocleg.

2.dzień

Śniadanie. Wspólne przygotowywanie koszyczka do poświęcenia. Udział w uroczystości święcenia pokarmów. Następnie przejazd autokarem z przewodnikiem na wycieczkę krajoznawcza- spacer do jednej z Dolin Tatrzańskich- Dolina Chochołowska, Dolina Kościeliska lub Rusinowa Polana. Powrót do pensjonatu. Obiadokolacja. Czas wolny. Dla chętnych warsztaty- wspólne wykonywanie ozdób wielkanocnych. Nocleg.

3.dzień

Uroczyste śniadanie Wielkanocne. Dla chętnych udział we Mszy Świętej w pobliskim Sanktuarium Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik. Wycieczka z przewodnikiem w rejon polskiego Spisza zwiedzanie Zamku w Niedzicy i zapory na Zalewie Czorsztyńskim. Wizyta w zabytkowym kościółku w Dębnie Podhalańskim i w Łopusznej, gdzie pochowany jest ksiądz- poeta Józef Tischner. Powrót do pensjonatu. Obiadokolacja. Dla chętnych wieczorny przejazd do Zakopanego lub na kąpieliska termalne. Nocleg.

4.dzień

Śniadanie. Przejazd od Sanktuarium oo. Paulinów na Bachledówce. Następnie przejazd przez wyjątkowy architektonicznie i kulturalnie rejon słowackiej Orawy do miejscowości Oravsky Podzamok – zwiedzanie Zamku Orawskiego, wznoszącego się niczym „orle gniazdo” nad rzeką Orava. Powrót do pensjonatu. Obiadokolacja. Nocleg

5.dzień

Śniadanie. Przejazd do Zakopanego. Objazd autokarem najciekawszą trasą turystyczną ( Jaszczurówki, skocznie narciarskie, Krzeptówki). Spacer po Krupówkach . Czas wolny na zakup pamiątek;-)) Powrót do pensjonatu na obiad. Wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd w godzinach wieczornych.

 

Cena zawiera:

  • transport komfortowym autokarem

  • zakwaterowanie: 4 noclegi w pensjonacie w pokojach 2-4 osobowych z łazienkami

  • wyżywienie: 4 śniadania – w tym 1 uroczyste, 4 obiadokolacje, 1 obiad

  • warsztaty wykonywania ozdób wielkanocnych

  • usługa przewodnika lokalnego

  • ubezpieczenie NNW

Cena nie zawiera:

- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów ( ok. 35 zł, 10 Euro)


UWAGA! Biuro zastrzega sobie prawo zmiany kolejności zwiedzania. Szczegółowy program ustala pilot.

 
Ania 601987675

Marek 601760297

biuro@happybus.pl


Zobacz nas na Facebooku