Zakopane Andrzejki 23-25.11.2018 od 380zł Gr. 1

Lastminute - Lastminute

*


ANDRZEJKI 2018

3 dni


ZAKOPANE


Termin:

23-25.11.2018


cena : 380 zł*

460zł**

wolne pokoje: 2 pokoje / 6 miejsc

*Dla Klientów uczestniczących w  2018 roku w dowolnej imprezie turystycznej organizowanej przez HAPPY BUS

**Dla Klientów korzystających w bieżącym roku kalendarzowym wyłącznie z oferty andrzejkowej

Program:

1.dzień

Wyjazd  o godz. 6.30 ( hotel Perła) z Wrocławia ( Zakrzów) o 6.50 . Przejazd do Pszczyny - zwiedzanie jednego z najpiękniejszych miast południowej Polski, z Muzeum Zamkowym, pięknym Zabytkowym Parkiem  Pszczyńskim i pełną uroku Starówką. Zwiedzanie dawnej rezydencji magnackiej książąt  Hochberg von Pless. Przejazd do pensjonatu w Zakopanem. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Dyskoteka. Nocleg. (krótki ;-))

2dzień

Śniadanie. Wyprawa z przewodnikiem na stronę słowacką. Przejazd przez wyjątkowy architektonicznie i kulturalnie rejon słowackiej Orawy do miejscowości Oravsky Podzamok – zwiedzanie Zamku Orawskiego, wznoszącego się niczym „orle gniazdo” nad rzeką Orava.

Wariant 2:

Przejazd na Słowację. Zwiedzanie Jaskini Ważeckiej-- jednej z najbardziej znanych jaskiń północnej Słowacji, należącej wprawdzie do krótszych spośród udostępnionych jaskiń lecz znanej przede wszystkim z powodu obecności bogatej szaty naciekowej, interesujących znalezisk kości niedźwiedzia jaskiniowego i występowania rzadkich przedstawicieli fauny.

Wariant 3:

Wyprawa z przewodnikiem. Spacer do jednej z dolin Tatrzańskich – doliny Strążyskiej, doliny Kościeliskiej lub  Doliny Chochołowskiej  albo wyprawa na Rusinową Polanę, gdzie, kosztując specjałów z tradycyjnej bacówki, można się napawać widokami tatrzańskich szczytów. Zejście do  autokaru, po drodze wizyta w pięknie położonym Sanktuarium Matki Bożej Królowej Tatr na Wiktorówkach.

Możliwość wyjazdu na kąpielisko termalne. Powrót do pensjonatu. Obiadokolacja. Impreza Andrzejkowa z kapelą góralską.  Nocleg.

3.dzień

Śniadanie. Przejazd do Zakopanego. Objazd autokarem najciekawszą trasą turystyczną ( Jaszczurówki, skocznie narciarskie, Krzeptówki). Spacer po Krupówkach . Czas wolny na zakup pamiątek;-))

Wariant 2:

Przejazd do Sanktuarium MB Jasnogórskiej  w Bachledówce.  Następnie spacer malowniczą trasą grzbietem Gubałówki  Zjazd kolejką terenową z Gubałówki. Czas wolny na Krupówkach.

Powrót do pensjonatu na obiad. Wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd w godzinach wieczornych.

Cena zawiera:

- przejazd autokarem o podwyższonym standardzie

- zakwaterowanie: 2 noclegi w pensjonacie w  ZakopaneM ( pokoje 2,3,4-osobowe z łazienkami)

- wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje, 1 obiad

- zabawę Andrzejkową przy zastawionych stołach z kapelą góralską i pieczonym udźcem. Mile widziane zabawne przebrania!!!

- usługę przewodnicką przez 2 dni

-ubezpieczenie

Cena nie zawiera:

- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (w zależności od wariantu programu 40-60zł, 8-10EUR))

UWAGA!

*Ilość pokoi 2-osobowych ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

** Organizator zastrzega sobie prawo modyfikacji programu. Realizacja wariantu programu zależna m.in. od warunków pogodowych.

Zgłoszenia należy dokonać drogą elektroniczna na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłata zaliczki w kwocie 150zł/osoba, po ówczesnym potwierdzeniu zgłoszenia.

 

 


71-3149786


Ania 601987675

Marek 601760297

biuro@happybus.pl


Zobacz nas na Facebooku